من همیشه باید شکر دانه ریز در آشپزخانه من — به جز زمانی که من همین حالا که تقریبا همیشه درست زمانی که یکجور دوربین عکاسی یا کوکی بازدید ولع مصرف و من در حال حاضر کره و تخم مرغ نشسته در دمای اتاق. آیا این اتفاق می افتد به شما ، قرض گرفتن یک فنجان شکر از همسایه استفاده می شود به شرط سالم اما پس از همسایگی مبادلات و مواد غذایی در سفرهای, محدود, شما را به انجام آنچه شما کردم.

خوشبختانه جایگزینی برای شکر دانه ریز فراوان هستند. شما فقط نیاز به دانستن برخی از پایه ریاضی است. و به عنوان یک پاداش شما ممکن است پیدا کردن مورد علاقه خود را نان موز است و حتی بهتر است با شکر قهوه ای و یا کشف استفاده از نارگیل که شکر در شربت خانه خود را.

در اینجا بهترین جایگزین برای شکر دانه ریز است که در حال حاضر ممکن است در شربت خانه خود را.

1:1 قند جایگزین برای شکر دانه ریز

شکر قهوه ای است, ساده ترین جایگزین برای شکر دانه ریز. شما می توانید با استفاده از نور و یا شکر قهوه ای تیره به عنوان یک 1:1 جایگزین. آن را می سازد برای تیره تر پخته محصولات با کارامل یا ملاس و طعم آن فوق العاده است برای کلاسیک شکلات کوکی تراشه اما کمتر مطلوب برای ظریف کیک.

Demerara یا turbinado قند دو “کمتر تصفیه شده” قند نیشکر اگر چه شما ممکن است همچنین خرید دومی تحت نام تجاری قند در خام است. شما می توانید یا استفاده به عنوان فنجان-برای-جام جایگزین برای شکر دانه ریز — و آنها کار به خصوص به خوبی در کوکی ها و آب نبات خواستار قند به طور منظم.

نارگیل و شکر نیز می تواند به عنوان یک 1:1 تعویض برای شکر دانه ریز — به خصوص در کوکی ها و نان سریع. مراقب باشید که شکر نارگیل خشک است از قهوه ای یا شکر دانه ریز, ساخت آن بسیار عالی برای کماج و ضربه محکم و ناگهانی کوکی ها اما کمتر ایده آل برای شرکت در مناقصه کیک.

چگونه به جای پودر شکر برای شکر دانه ریز

شما همچنین می توانید با استفاده از پودر شکر به جای 2 فنجان شکر دانه ریز با استفاده از 1 3/4 فنجان unsifted پودر شکر برای هر فنجان شکر. این جایگزینی بهتر است برای مرطوب سریع نان و کلوچه. اجتناب از پودر قند در صورت امکان برای دستور العمل های که نیاز به فیلم برداری هم کره و شکر. کوکی ها ساخته شده با پودر قند نمی پخت به عنوان ترد.

همچنین به ذکر است: اگر شما از پودر شکر اما باید شکر دانه ریز در دست غژغژ کردن 1 فنجان شکر دانه ریز 1 قاشق غذا خوری آرد ذرت را در یک پردازنده مواد غذایی برای هر فنجان پودر شکر شما نیاز دارید.

چگونه به جایگزینی شیرین کننده های مایع برای قند و شکر

زمانی که همه خود را خشک قند گزینه استفاده می شود شما می توانید برای رسیدن به شیرین کننده های مایع به جای. زیرا آنها گران تر هستند و نیاز به دستور العمل تنظیم مایع شیرین کننده باید آخرین رفت و آمد مکرر در قند تعویض.

برای افرا شربت عسل آگاو و برنج قهوه ای شربت با استفاده از 1 فنجان منهای 2 قاشق غذا خوری برای هر فنجان شکر نامیده می شود. شما همچنین نیاز به اضافه کردن 1/4 قاشق چای خوری جوش شیرین برای هر فنجان و کاهش مایع در دستور العمل خود را با 3 قاشق غذاخوری. مایع شیرین کننده را نیز تغییر براونینگ از رفتار پخته, پس از کاهش درجه حرارت فر 25°F.

معاوضه تعویض و جایگزین

حتی بسیاری خوبی مواجه نگردند آشپزخانه اجرا از اساسی شربت خانه از زمان به زمان. این که آیا شما در حال تلاش برای محدود کردن خرید مواد غذایی خود را و یا شما نیاز به ایجاد یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه عنصر مبادله ما رو شما پوشش داده شده است. این سری خواهد شد راه رفتن شما را از طریق بهترین تعویض و جایگزین رایج پخت و پز و پخت مواد تشکیل دهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de