ترش, روشن, لیمو یکی از مواد مورد علاقه برای همه چیز از محصولات پخته شده را به سس سالاد. لیمو اضافه کنید طعم, البته, اما آنها همچنین به اسیدیته و شیرینی. ما باید بسیاری از نکات را برای ساخت بیشتر از این orbs طلایی — از zesting اولین بار آنها را به microwaving هر مولکول از سودمندی از آنها — اما چه یک آشپز به انجام زمانی که آخرین قطره از آب لیمو تازه استفاده شده است ؟

وجود دارد چهار سریع تعویض شما می توانید به صورت آب لیمو تازه و شور و حرارت در پخت و پز. احتمالا حداقل یکی در آشپزخانه شما حق این دقیقه. در اینجا اساسی شربت خانه شما می توانید برای رسیدن به زمانی که شما اجرا از لیمو تازه.

چگونه به جای سرکه به آب لیمو

وقتی که می آید به ترشیجات و سس سالاد و سس مرزه, آب لیمو به ارمغان می آورد اسیدی است که باعث می شود مناقصه گوشت و غلات سالاد بخوان. شما می توانید پیدا کردن مشابه بدن اسیدیته و عطر و طعم در شراب سفید, شراب شیرین یا تلخ اسپانیولی یا شامپاین سرکه ها. به جای 1 قاشق غذا خوری آب لیمو با 1 1/2 قاشق چای خوری سرکه در غذاهای خوش طعم — اما آیا به subbing سرکه به آب لیمو در آن لیمو میله ،

چگونه به جای عصاره لیمو برای آب لیمو یا مزه

عصاره لیمو می تواند عطر و طعم خود را قهرمان وقتی که می آید به پخت لمونی دسر مانند حلقهای طرحدار کیک لیمو و دانه خشخاش کلوچه. آن طول می کشد عملا برای همیشه در کمد و بسته های قوی پانچ. شما نیاز 1 قاشق چای خوری عصاره لیمو برای هر 2 قاشق غذاخوری آب لیمو یا 1/2 قاشق چای خوری عصاره لیمو برای هر لیمو نام یک دستور پخت.

چگونه به جای لیمو خشک به لیمو

خشک پوست لیمو به خوبی کار می کند به عنوان یک جایگزین برای تازه لیمو طعم سس سالاد و نان سریع. به لطف عطر و طعم قوی شما نیاز به مقدار کمتر خشک شده و پوست لیمو که برای دریافت تازه لیمو و طعم. برای یک دستور غذا خواستار 1 قاشق غذا خوری لیمو اضافه کردن فقط یک قاشق چای خوری خشک شده پوست لیمو.

چگونه به جای دیگر مرکبات لیمو برای

دیگر آب مرکبات و لایه برداری را به یکی از آسان-به-یک مبادله هنگامی که شما لازم نیست که لیمو در دست است. پرتقال بسیار عالی شیرین مبادله در محصولات پخته شده در حالی که لیمو’ روشنایی باعث می شود آنها را یک نامزد برای دستور العمل های خوش طعم.

حتی بسیاری خوبی مواجه نگردند آشپزخانه اجرا از اساسی شربت خانه از زمان به زمان. این که آیا شما در حال تلاش برای محدود کردن خرید مواد غذایی خود را و یا شما نیاز به ایجاد یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه عنصر مبادله ما رو شما پوشش داده شده است. این سری خواهد شد راه رفتن شما را از طریق بهترین تعویض و جایگزین رایج پخت و پز و پخت مواد تشکیل دهنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im