Ovenly اینترنت-معروف کره بادام زمینی کوکی ها 100% ارزش اعتیاد به مواد مخدره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما مثل من صرف راه بیش از حد زمان به دنبال در مواد غذایی عکس آنلاین شما احتمالا در سراسر Ovenly را کاملا دور دریای نمک پاشیده کره بادام زمینی کوکی ها. بروکلین مبتنی بر نانوایی در خدمت همه نوع از محبوب ترین ها رفتار می کنند از کره بادام زمینی کوکی ها به طور خاص انباشته اند و تا حدودی از یک فرقه زیر است. (حتی Smitten Kitchen است شروع به پریدن در ارابه موسیقی).

اگر چه من قطعا آگاهی از اعتیاد به مواد مخدره من هرگز در واقع پخته یک دسته خودم خیلی هیجان زده شدم در نهایت به آنها را امتحان کنید به عنوان بخشی از ما کره بادام زمینی کوکی, افراد مشهور, دستور العمل مرحله نهایی مسابقات. سادگی مرا شگفت زده کرد — آنها پنج عنصر یک کاسه امر — و من مشتاق به دیدن اگر آنها طعم خوب به عنوان وعده داده شده. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من پخته یک دسته در صفحه اصلی.

دریافت دستور العمل: شور کره بادام زمینی کوکی ها

چگونه به Ovenly را شور کره بادام زمینی کوکی ها

Ovenly کره بادام زمینی کوکی ها یکی از ساده ترین و سر و صدا-رایگان دستور العمل های کوکی که من تا کنون ساخته شده است. آنها گرد هم می آیند فقط در یک کاسه با همزن مورد نیاز است. شما شروع به توسط دستگاه های همزن شکر قهوه ای و تخم مرغ با هم تا گنجانیده شده است. ماهوت پاک کن زدن در عصاره وانیل, سپس اضافه کردن یک مقدار سخاوتمندانه از کره بادام زمینی مخلوط کنید و با یک کاردک تا آن گنجانیده شده است. من در بر داشت که دیگر شما هم بزنید خمیر ضخیم تر آن می شود. این دستور العمل آمده است که باید آن را بافت Play-Doh اما من پیدا کردم آن را کمی شل تر از آن است.

با استفاده از یک کوکی حرکت شبیه چمچه زنی, بخش خمیر به توپ بر روی یک کاغذ اندود ورق سینی و نم نم تاپ با پوسته پوسته نمک دریا. (من استفاده می شود, باشگاه فوتبال مالدون و تیپتری نام تجاری است که می توان در نمک بخش بسیاری خوبی مواجه نگردند فروشگاه های مواد غذایی.) در این مرحله شما می توانید پخت کوکی ها و یا پاپ آنها را در فریزر به شرکت تا 15 دقیقه. Ovenly اشاره می کند که اگر شما آنها را مسدود و آنها را نگه دارید و شکل خود را بهتر اما آن را لازم نیست. پخت به مدت 20 دقیقه و این کوکی ها انجام می شود.

من صادقانه بررسی Ovenly کره بادام زمینی کوکی دستور غذا

این کوکی ها باور نکردنی بود. آنها مرطوب جویدنی و بر خلاف هر گونه دیگر کره بادام زمینی کوکی من تا به حال قبل از. اگر کره بادام زمینی کوکی می تواند fudgy پس از آن که دقیقا چه هستند. مرکز نرم بود جویدنی و منحط مانند مذاب کره بادام زمینی یا یک واقعا خوب بلاندی. فقدان هر دو آرد و leavener (جوش شیرین و یا بکینگ پودر) ساخته شده خود را در بافت خیلی بهتر از سنتی کره بادام زمینی کوکی ها. در واقع من شروع به سوال اگر هر کره بادام زمینی کوکی باید ساخته شده با آرد.

این تنها حرکت نزولی از این دستور این است که کوکی ها نمی پخت به زیبا mounded شکل است که بسیاری از این عکس آنلاین نشان می دهد حتی اگر من مسدود توپ های خمیر قبل از پخت آنها. اما طعم و مزه و بافت بیش از ساخته شده برای این زیبایی موضوع است.

اگر شما در حال ساخت Ovenly کره بادام زمینی کوکی ها چند نکته

1. نمی با استفاده از کره بادام زمینی. طبیعی بادام زمینی گیاهی تمایل به جدا و کمی ریگ بنابراین شما می خواهید برای جلوگیری از استفاده از این گونه در این دستور غذا. به جای استفاده از یک کلاسیک خامه کره بادام زمینی (مانند Jif یا Skippy) را به مطمئن شوید که خمیر کاملا یکدست و همگن.

2. استفاده از کوکی حرکت شبیه چمچه زنی. حرکت شبیه چمچه زنی است چه این کوکی ها خود را امضا موج نگاه کنید. من از این حرکت شبیه چمچه زنی و آن را به اندازه مناسب.

3. یخ توپ های خمیر قبل از پخت. این کوکی ها را در فر, بنابراین مطمئن شوید که به توقف توپ های خمیر قبل از پخت. من مسدود معدن حدود دو ساعت و آنها هنوز هم گسترش کمی بیشتر از من می خواست تا این زمان بیشتر بهتر است.

4. سخاوتمندانه با نمک. چرا که این کوکی ها بسیار ساده هستند, آنها نیاز است که پاپ از نمک در بالا برای کمک به بالا بردن طعم.

5. اجازه دهید سرد به طور کامل قبل از غذا خوردن آنها را. این کوکی ها فوق العاده نرم و هنگامی که گرم است. داخل است و اساسا فقط مذاب کره بادام زمینی, بنابراین شما می خواهید به آنها را مقدار زیادی از زمان برای خنک کردن قبل از اینکه شما آنها را بخورند. من اجازه معدن نشستن به مدت یک ساعت و آنها firmed کاملا.

امتیاز: 9/10

آیا شما تا به حال پخته Ovenly کره بادام زمینی کوکی دستور غذا? به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>