Healthyish را دوست دارد آن است که ما ستون هفتگی که در آن ما به شما بگویم در مورد چیزهایی که ما نمی تواند بدون زندگی می کنند. دیدن گذشته ما توصیه در اینجا!

مانند بسیاری از مردم من تبدیل به گیاهان برای روشن کردن من منزوی وضعیت زندگی. گرانبها دسته گل مسخره رو به آفتاب, لاله ها را ندارد آن را از طریق هفته—اما حداقل پر pampas grass نشسته بر روی کانتر آشپزخانه است که اساسا ابدی است. رویایی خشک چمن نمی کند نیاز به هر آبیاری به تازه ماندن را از گل مانند رابین al-monitor از Fleurotica که مستقر psychedelically-رنگ pampas به اردوگاه تا رستوران های شهر نیویورک مانند باسک taverna ارنستو و مینا در داخل MoMA PS1.

البته من خال خال مقدار زیادی از قابل توجه Seussian plumes در Instagram بیش از حد. پس از چند روز آرزو می کنیم بیش از این شاد و رنگارنگ دسته گل های من به نام در کارشناسان به شکل از چگونه به خود من تنظیم در صفحه اصلی. معلوم می شود که بر خلاف زودگذر نرگس و لاله دشت’ طول عمر باعث می شود آن را بسیار عالی نامزد در خانه ترتیبات. پاداش: شما نمی نیاز به یک بازار گل در مجلس برای گرفتن آغاز شده و کسانی که از ما با زمان اضافی بر روی دست ما می تواند حتی مقابله با رنگرزی… با کمی کمک کارشناس. در اینجا چیزی است که به دانستن قبل از شروع به کار.

سرکش…و یا رفتن به فروشگاه صنایع دستی

وحشی, pampas grass است تهاجمی تند و تیز ریشه گونه اغلب با سواحل است. انجام آنچه شما را با این اطلاعات اما آوردن دستکش ضخیم و باغبانی قیچی…یا چک محلی گل بازار صنایع دستی فروشگاه و یا Etsy.

Live in technicolor

دشت چمن رشد می کند سفید یا صورتی اما اجازه ندهید که مادر طبیعت در راه از تصورات خود را. وجود دارد مقدار زیادی از شیب رنگ pampas grass آنلاین در دسترس (در برچسب قیمت بالاتر از au naturale مسائل) و آن را به طور شگفت انگیزی ساده (البته کثیف) به DIY.

الیزابت Jaimeصاحب Calma گل استودیو در میامی (و سابق BA photo editor!) dunks pampas در لب به لب الاغ لباس رنگ امید بستن برای بسیار تاثیر رنگ مانند بنفش و آبی و قرمز. مطمئن شوید که به استفاده از یک رنگ-ظرف امن به تبادل نظر و کل چمن و ترک آن مستغرق تا زمانی که شما رسیدن به ایده آل خود را رنگ: چند ساعت نور سایه و یا یک شبه برای زنگ های عمیق تر.

دفع آب

بر خلاف اکثر گیاهان آب است که دشمن در اینجا. آیا شما رنگ و یا چپ دشت علفزار امریکای جنوبی به عنوان طبیعت در نظر گرفته شده و چسبیدن به آن را وارونه یک شبه به خشک کردن هر گونه باقی مانده رطوبت. کرک با انگشتان دست خود را و یا یک ضربه خشک کن در صبح و سپس spritz با اسپری مو برای جلوگیری از ریختن.

مخلوط را در زندگی و شکوفه خشک

“تجربه من با تعویض کردن تازه شکوفه در بالای دشت بنابراین ترتیب احساس تازه است اما کمتر زباله می گوید:” al-monitor. سعی کنید گیاهی با متضاد بافت مانند سفت کف دست و مومی آنتوریوم و قرار دادن ساقه در یک فنجان آب داخل گلدان نگه داشتن دشت خشک است.

آن را ممکن است برای اضافه کردن مقدار زیادی از ارتفاع و عمق تنها با یک چمن—فقط آماده شدن برای عمل جراحی است. “زمانی که من با استفاده از pampas با گل های من شکستن یک قطعه از pampas grass را به قطعات کوچکتر و اضافه کردن آن را در اطراف تنظیم برای ایجاد یک پر و بافت می گوید:” Jaime. او با دقت می کشد تافتز کردن ساقه مرکزی و سپس آنها متصل به ساقه زنده گل با باندهای لاستیکی و یا سیم برای floaty, چتری از اثر.

همه محصولات برجسته در Healthyish به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im