پاناسونیک اعلام 5.9 K ProRes خام و تصویری برای Lumix DC-S1H


پاناسونیک اعلام کرده است سیستم عامل V2.0 برای Lumix S1H که در کنار معمول رفع اشکال می افزاید: توانایی به خروجی 5.9 K یا 4K Raw video داده است که می تواند به عنوان اسیر ProRes خام هنگامی که متصل به یک Atomos Ninja V ضبط.

خام و تصویری را فراهم می کند ویراستاران با پست بیشتر پردازش انعطاف پذیری نسبت به ورود به سیستم کد گذاری فیلم از جمله پاناسونیک خود V-ورود به سیستم فراهم می کند قابلیت های مشابه به Raw ویرایش عکس از جمله توانایی برای تنظیم تعادل رنگ سفید پس از فیلم است.

اپل به تازگی منتشر شده یک نسخه 1.0 بتا از ProRes خام برای ویندوز است که اضافه شدن پشتیبانی برای نرم افزار Adobe برنامه های در حال اجرا بر روی پلت فرم ویندوز از جمله Adobe Premiere Pro و After Effects. در دسترس بودن در هر دو اپل و ویندوز سیستم باید آن را آسان تر برای ویدئو بورس به اتخاذ کدک.

Firmware V2.0 برای Panasonic S1H می افزاید: ProRes خام و تصویری قابلیت ضبط زمانی که زوج با یک Atomos Ninja V ضبط.

این سیستم عامل که نمی کند نیاز به پرداخت می شود و ارتقا می افزاید: 5.9 K 16:9 ضبط از عرض کامل از سنسور تا 30p یا 4K 17:9 ضبط از یک سوپر 35 منطقه در 60p. نیز وجود دارد یک 4:3 گزینه برای anamorphic سوپر 35 تیراندازی. همه حالت ها بر اساس 12-بیت خروجی.

بر خلاف ProRes خام تصرف در نیکون Z6 پاناسونیک نمی پیکسل جست و خیز به تولید آن خام و تصویری جریان داده ها. آن منظره یاب نیز در ادامه به عملکرد هنگامی که داده های خام است که خروجی است که به احتمال زیاد سود برای هر کسی تیراندازی دستی فیلم.

یک مجموعه کامل از قرار گرفتن در معرض ابزار پشتیبانی از جمله شکل موج نظارت بر, بردار, محدوده روشنایی نقطه ای, متر, الگوی گورخر در دسترس باقی می ماند.

در کنار خام تصویری گزینه های یک سری از UI جزئی و دست زدن به بهبود اضافه شده است و یک سری از اشکالات جزئی ثابت شده است. این سیستم عامل در دسترس خواهد بود از مه 25.

آزادی مطبوعات:

پاناسونیک انتشار آپدیت برنامه برای LUMIX S1H خام و داده های تصویری خروجی بیش از HDMI

Newark, NJ (20 آوریل سال 2020) – پاناسونیک panasonic اعلام کرده است که این شرکت عرضه خواهد کرد و این سیستم عامل به روز رسانی برنامه برای LUMIX S1H Full-Frame mirrorless camera به منظور افزایش عملکرد و قابلیت استفاده به عنوان اظهار داشت در سپتامبر گذشته. کار با Atomos یک شرکت جهانی است که باعث ایجاد تصویری تجهیزات برای فیلم حرفه ای سازندگان این سیستم عامل جدید را قادر می سازد تا خروجی حداکثر 5.9 K/29.97 p و 59.94 p 4K* خام و داده های تصویری بیش از HDMI به آن را ذخیره کنید به عنوان Apple ProRes خام در Atomos Ninja V, HDR, 4K monitor-recorder. علاوه بر این, آن را بیشتر مطابق با 3.5 K Anamorphic 4:3. پاناسونیک متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه برای فیلم حرفه ای ایجاد توسط قادر می سازد تمام S1H کاربران برای دریافت این سیستم عامل به صورت رایگان.

این برنامه در دسترس خواهد بود در LUMIX جهانی پشتیبانی از مشتری در وب سایت https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/dsc/ در 25 مه سال 2020 است.

* 4128×2176(17:9) اعلام کرد که “C4K” در IBC2019. مربوط به C4K (4096×2160) به عنوان تعریف شده توسط Digital Cinema Initiatives (DCI).

LUMIX S1H سیستم عامل نسخه 2.0

1) خام و داده های تصویری خروجی بیش از HDMI

 • [5.9 K] / [4K] / [آنامورفیک (4:3) 3.5 K] 12-بیت خام تصویری داده ها می توان خروجی بیش از HDMI. Apple ProRes خام را می توان ثبت شده در Atomos Ninja V.
منطقه قطعنامه نرخ فریم جنبه خروجی HDMI
فول فریم 5.9 K (5888×3312) 29.97 p/25p/23.98 p 16:9 12-بیت
Super 35mm 4K (4128×2176) 59.94 p/50p/29.97 p/25p/23.98 p 17:9 12-بیت
Super 35mm Anamorphic 3.5 K (3536×2656) 50p/29.97 p/25p/23.98 p 4:3 12-بیت
 • V-ورود به سیستم و یا Rec.709 انتخاب شده است در Live View نظارت در طول خام خروجی.
 • تیراندازی کمک توابع از جمله WFM (شکل موج مانیتور), بردار, محدوده روشنایی نقطه ای, متر, الگوی گورخر را می توان در طول خام خروجی.

2) پیشرفته توابع ویدیو / بهبود عملکرد

 • Downconverted خروجی بیش از HDMI در طول [6K]/[5.9 K]/[5.4 K] ضبط ویدئو در دسترس است.
 • در ویدئو خلاق حالت ممکن است برای غیر فعال کردن این عملیات از شروع/توقف ضبط ویدئو با فشار دادن یک دکمه شاتر.
 • در ویدئو خلاق حالت ممکن است که به تنظیم [Rec با کیفیت(لیست من)] از کنترل پنل.
 • ارزش کاهش سر و صدا در [V-ورود به سیستم] در سبک عکس گسترش یافته است که [-1]. آن را سرکوب afterimages قبلا رخ داده در برخی از موقعیت ها.
 • آن را ممکن است برای جلوگیری از نمای پنجره MF کمک به توان خروجی بیش از HDMI.
 • بودند موارد وجود دارد که در آن رنگ باندهای به نظر می رسد در 4:2:0/10-بیت ضبط ویدئو در برخی از موقعیت ها. این اشکال شده است به حداقل برسد.
 • بودند موارد وجود دارد که در آن REC زمان اجرا کد به حساب نمی آید تا زمانی که تصویری بود نه ضبط شده بر روی یک کارت حافظه SD بود اما ضبط شده بر روی یک دستگاه خارجی بیش از HDMI. این اشکال برطرف شده است.

3) دیگر اضافه شده توابع / بهبود

 • ممکن است که به تنظیم [AF+MF] در AFC حالت.
 • ممکن است برای تعیین توابع به لنز’ Fn دکمه هنگامی که Panasonic LUMIX S PRO 70-200mm F2.8 O. I. S. (S-E70200) نصب شده است.
 • ممکن است برای تعیین تابع Fn دکمه سیگما L-کوه لنزهای قابل تعویض.
 • زمانی که اتصال یک لنز با استفاده از سیگما MC-21 کوه مبدل و [تصویر تثبیت کننده] > [لنز] تنظیم شده است در بدن I. S.(تثبیت کننده تصویر) رول سرکوب جنبش است.
 • [نور پس زمینه روشنایی دوره] اضافه شده به منوی وضعیت ال سی دی. [ON1] مانع از ال سی دی نور پس زمینه به توان خاموش است.
 • آن را ممکن است برای انتخاب کارت حافظه برای ذخیره سازی تصاویر JPEG تهیه شده توسط در camera RAW پردازش.
 • [0.5 SEC] اضافه شده است برای یک گزینه [مدت زمان (عکس)] در [نقد و بررسی خودکار].
 • [خاموش (غیر فعال کردن را فشار دهید و نگه دارید)] را می توان به Fn را فشار دهید. آن را غیر فعال عملیات وقتی دکمه آستین فشرده.
 • Fn را فشار دهید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چک کردن دیافراگم اثر در حالی که دکمه فشار داده شده است.
 • برای جلوگیری از نامناسب عملیات کنترل لمسی غیر فعال است برای [حذف] عملیات در حالت پخش. تنها دکمه های مکان نما را می توان مورد استفاده برای [حذف] عملیات.
 • وجود موارد نادر که در آن دوربین مسدود طول [سگمنتال فایل ضبط] و یا در طول ضبط در 400 مگابیت در ثانیه تحت یک مجموعه خاص از شرایط از جمله این نوع از کارت SD استفاده می شود. این پدیده شده است بهبود یافته است.
 • دیافراگم و سرعت شاتر را می توان با استفاده از جلو/عقب صفحة زمانی که عقب مانیتور به مجموعه ای خاموش.
 • بودند موارد وجود دارد که در آن F ارزش کنترل شکست خورده بسته به حداکثر مقدار F زمانی که غیر پاناسونیک L-ماونت لنز نصب شده است. این اشکال برطرف شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر