پاناسونیک اعلام جزئی به روز رسانی سیستم عامل برای 6, دوربین, انتشار macOS جریان ابزار و بیشتر


پاناسونیک اعلام کرده است جزئی به روز رسانی سیستم عامل برای نیم دوجین از آن سری G دوربین های بدون آینه و اعلام کرد که نسخه آتی از نرم افزار های جدید برای ویندوز و macOS کامپیوتر است که به آن دوربین های بدون آینه توانایی تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وب کم بدون نیاز به گرفتن کارت.

به روز رسانی سیستم عامل برای پاناسونیک GH5, GH5S, G9, G95, G85 و GX9 سیستم های دوربین. مربوطه به روز رسانی بهبود سازگاری با جدید پاناسونیک سه پایه گرفتن DMW-SHGR1 و اضافه کردن ‘عملیاتی ثبات’ با LUMIX G VARIO 12–32mm / F3.5-5.6 لنز. این سیستم عامل جدید به روز رسانی خواهد شد به صورت زنده از پاناسونیک صفحه پشتیبانی در جولای 21.

پاناسونیک نیز اعلام کرد LUMIX جریان (Beta) for macOS. مانند نسخه ویندوز منتشر شد به عقب بر ژوئن 9, نسخه macOS اجازه می دهد تا انتخاب پاناسونیک دوربین های بدون آینه برای استفاده به عنوان وب کم از طریق مشتق نسخه پاناسونیک LUMIX افسار ابزار است که حذف غیر ضروری در رابط کاربری عناصر برای ایجاد یک پاک خروجی برای استفاده به عنوان یک وب کم خوراک.

یک تصویر از نسخه ویندوز LUMIX جریان (بتا).

در این زمان LUMIX جریان (Beta) پشتیبانی از پاناسونیک S1H, S1R S1, GH5S, GH5 و G9 دوربین های بدون آینه. از آن نیاز به حداقل macOS 10.11 (El Capitan), 2GB رم برای سیستم 64 بیتی و 200MB فضا. شما می توانید با دانلود این ابزار به صورت رایگان در پاناسونیک به وب سایت.

فراتر از LUMIX جریان (Beta) for macOS و ویندوز پاناسونیک نیز در حال توسعه LUMIX, وب کم نرم افزار است. بر خلاف LUMIX جریان (بتا) است که به طور موثر یک نسخه بهینه سازی آن, اتصال اینترنت, ابزار, LUMIX, وب کم, نرم افزار ‘[را] از آن ممکن است به استفاده از یک كاربردي LUMIX دوربین به عنوان یک وب کم بیش از یک اتصال USB نه تنها برای زنده بلکه به صورت ویدئو کنفرانس و غیره.’ پاناسونیک می گوید این نرم افزار سازگار خواهد بود با آن S1H, S1R S1, GH5S, GH5 و G9 سیستم های دوربین است و با توجه به یک ماه سپتامبر انتشار در ویندوز و یک اکتبر آزادی برای macOS.

آزادی مطبوعات:

پاناسونیک اعلام کرد با انتشار آپدیت برنامه ها برای LUMIX G دوربین های سری “LUMIX جریان (بتا)” برای مک و توسعه “LUMIX, وب کم نرم افزار” را برای ویندوز/مک

Newark, NJ (14 ژوئیه سال 2020) – پاناسونیک با خوشحالی به اعلام انتشار سیستم عامل به روز رسانی برنامه برای LUMIX G سری دیجیتال تک لنز دوربین های بدون آینه و برنامه های نرم افزاری “LUMIX جریان (بتا)” برای مک و توسعه “LUMIX, وب کم نرم افزار” for Win/Mac.

آپدیت برنامه ها به صورت DC-GH5,GH5S, G9, G95, G85 و GX9 برای بهبود سازگاری با جدید سه پایه گرفتن DMW-SHGR1 و عملیاتی ثبات LUMIX G VARIO 12-32mm / F3.5-5.6 ASPH. /MEGA O. I. S.(H-FS12032) لنز. در همین حال “LUMIX جریان (بتا)” و “LUMIX, وب کم نرم افزار” افزایش کار در خانه فعالیت ها با استفاده از دوربینهای فیلمبرداری.

1. آپدیت برنامه های DC-GH5, GH5S, G9, G95, G85 و GX9

مدل

نسخه سیستم عامل

・سه پایه گرفتن DMW-SHGR1 می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

・بهبود عملیاتی ثبات پاناسونیک LUMIX G VARIO 12-32mm / F3.5-5.6 ASPH. /MEGA O. I. S.(H-FS12032)

DC-GH5

سیستم عامل نسخه 2.7

بله

بله

DC-GH5S

نرم افزار نسخه 1.6

بله

DC-G9

سیستم عامل دستگاه نسخه 2.2

بله

بله

DC – G95

سیستم عامل نسخه 1.2

بله

بله

DC – G85

سیستم عامل نسخه 1.5

بله

بله

DC-GX9

سیستم عامل نسخه 1.5

بله

این سیستم عامل برنامه در دسترس خواهد بود در LUMIX جهانی پشتیبانی از مشتری در وب سایت https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/dsc/ در 21 ژوئیه سال 2020 است.

2. LUMIX جریان (Beta) برای مک

به دنبال انتشار “LUMIX جریان (بتا)” برای ویندوز “LUMIX جریان (بتا)” برای Mac نیز منتشر شده است. آن است که مشتق شده از متعارف “LUMIX افسار (Ver.1.7)” با یک صفحه نمایش اضافی گزینه برای موارد که در آن این نرم افزار استفاده می شود برای زنده جریان اهداف است. این ممکن است کمک به راحتی کاربر رو به رشد خود جریان فرصت.

به عنوان “LUMIX افسار” یک برنامه نرم افزار در اصل طراحی شده برای افسار تیراندازی Gui مانند یک منطقه تمرکز علامت گذاری به عنوان به خوبی به عنوان کنترل پانل نمایش داده می شود با نمایش زنده تصاویر در مانیتور کامپیوتر هنگام اتصال به اینترنت با USB. این گرافیک موارد تبدیل به مانعی که در این نرم افزار استفاده می شود برای ضبط دوربین نمایش زنده. در پاسخ به خواسته های مشتریان برای حل و فصل این موضوع حالت LIVE VIEW اضافه شده در “LUMIX جریان (بتا)”. آن را قادر می سازد نمایش مشخصات دوربین تنها ساخت آن آسان برای جدا کردن جریان نرم افزار به آن را بخوانید. کاربران می توانید انتخاب کنید برای نشان دادن یا پنهان کردن این گرافیک اقلام در طول USB, اتصال اینترنت با توجه به هدف استفاده.

“LUMIX جریان (بتا)” ارائه شده است به عنوان قبل از انتشار نسخه ای که در حال حاضر هنوز تحت توسعه است. لطفا توجه داشته باشید که این نرم افزار است واجد شرایط برای عملیات گارانتی و پشتیبانی از مشتری.

سازگار با مدل: DC-S1H DC-S1R DC-S1, DC-GH5S DC-GH5 DC-G9

LUMIX Tether برای جریان (Beta) برای عامل Mac محیط زیست

سیستم عامل

سیستم عامل Mac OS X 10.11,

مکینتاش macOS 10.12, macOS, 10.13, macOS, 10.14

*عملیات با macOS 10.15 کاتالینا تحت تایید اما برخی از مسائل گزارش شده است. https://av.jpn.support.panasonic.com/support/global/cs/dsc/info/macos_tether.html

(زمانی که به طور رسمی پشتیبانی از macOS 10.15 کاتالینا نشده است ثابت شده است.)

CPU

اینتل پردازنده 1 گیگاهرتز و یا بالاتر

نمایش

1024 x 768 پیکسل یا بیشتر

رم

1GB یا بیشتر (32bit),2GB یا بیشتر (64bit)

HDD

رایگان فضای 200 مگابایت و یا بیشتر برای نصب و راه اندازی

رابط

USB 3.0/3.1

LUMIX Tether برای جریان (Beta) صفحه وب با لینک دانلود

https://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/lumixtether.html

3. LUMIX, وب کم نرم افزار

در حالی که به “LUMIX جریان (بتا)” است که در واقع یک نرم افزار برای افسار تیراندازی است که همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ضبط دوربین نمایش زنده جریان آینده “LUMIX, وب کم نرم افزار” باعث می شود آن را ممکن است به استفاده از یک كاربردي LUMIX دوربین به عنوان یک وب کم بیش از یک اتصال USB نه تنها برای زنده بلکه به صورت ویدئو کنفرانس و غیره.

سازگار با مدل: DC-S1H DC-S1R DC-S1, DC-GH5S DC-GH5 DC-G9 DC-G100 *

تاریخ انتشار*: پایان ماه سپتامبر (برای ویندوز) / پایان اکتبر (برای مک), 2020

*تاریخ انتشار LUMIX, وب کم, نرم افزار DC-G100 است و در عین حال تصمیم گرفته می شود.

پاناسونیک متعهد به بهبود مستمر با آن LUMIX خط تولید از جمله فول فریم سری S و میکرو چهار سوم سری G با ارائه به مشتریان با محصولات با ارزش و خدمات که بخشی از آن در این سیستم عامل و به روز رسانی نرم افزار و برنامه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de