Panasonic Lumix DC-G100 (G110 در برخی از مناطق) توسط این شرکت را در رو به روی دوربین vlogging دوربین با ابتکاری صوتی و یک بدنه جمع و جور.

این G100 است 20MP چهار سوم میکرو دوربین بدون آینه طراحی شده است به صراحت برای vloggers و سازندگان محتوا. این ویژگی ردیابی سیستم صوتی که با این نسخهها کار در رابطه با دوربین تشخیص چهره سیستم و یک تلنگر-کردن صفحه نمایش است که به طور پیش فرض درگیر چند آسان به استفاده از حالت.

بالاتر از همه, هر چند پاناسونیک انجام بهترین خود را به دوربین به عنوان کوچک که ممکن است. ما پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد تجارت آف درگیر همانطور که ما بحث در مورد مشخصات جزئیات بیشتر.

مشخصات کلیدی

  • 20MP چهار سوم سنسور CMOS
  • تثبیت کننده تصویر الکترونیکی (با این نسخهها کار در هماهنگی با لنز است)
  • جهت صدا با حالت ردیابی
  • به طور کامل بیان بالا-روشنایی 1.84 M-نقطه پانل ال سی دی
  • 3.68 M-نقطه معادل منظره یاب الکترونیکی
  • تصویری به 4K/30p و FHD تا به 120p با سریع/آهسته گزینه های
  • شاتر مکانیکی به گسترش 1/500 sec شاتر الکترونیکی به 1/16,000 ثانیه

این G100 در دسترس خواهد بود در انواع کیت از جمله یکی که بسته نرم افزاری آن را با یک میز سه پایه/عکاسی از خود گرفتن.

ما در این دوربین ارائه خواهد شد با جمع و جور تثبیت 12-32mm F3.5-5.6 لنز برای $749 یا با 12-32mm و عکاسی سلفی گرفتن برای $799. گزینه های با 12-60mm در دسترس خواهد بود در سرزمین های دیگر.


چه جدید و چگونه از آن, مقایسه

این G100 طراحی شده است در درجه اول برای vlogging و شامل برخی از ایده های جالب برای حمایت از آن. ببینید چه چیزی جدید و چگونه آن را در مقایسه با همسالان خود

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در

بدن و دست زدن به

این G100 خیلی جمع و جور بدن با یک مقدار مناسب و معقول از کنترل مستقیم و یک رابط است که ارائه می دهد مقدار زیادی از سفارشی سازی

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در

برداشت اول

وجود دارد برخی از ایده های هوشمندانه در بازی در G100 اما همچنین برخی از محدودیت های قابل توجهی ترک ما با احساسات مخلوط (در حال حاضر حداقل)

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در

نمونه گالری