اوج طراحی می دهد 200K $+ سود از آن سفر سه پایه راه اندازی به coronavirus آب و هوا خیریه


تولید کننده کیسه اوج طراحی اهدا کرده است 100 ٪ از سود آن ساخته شده است از راه اندازی اولین سه پایه به موسسات خیریه در برخورد با کروناویروس پاسخ و با تغییر آب و هوا. چهار روز راه اندازی دیدم شرکت فروش 2265 واحد جدید خود را, سفر, سه پایه است که تولید $218,150.

بودجه بودند و سپس تقسیم به طور مساوی بین غیر انتفاعی و مراکز کنترل بیماری بنیاد است که کمک در مبارزه علیه Covid-19 همه گیر و آب و هوا خنثی سازمان است که کمک می کند تا شرکت های خود را به منظور کاهش کربن فوت پرینت. اوج طراحی در واقع یک موسس آب و هوا خنثی است که تا کنون گواهی 105 مارک به عنوان آب و هوا خنثی از جمله کیکاستارتر است و کمک به دیگران متعدد برای رسیدن به این هدف است.

توسعه سفر سه پایه تامین شد توسط یک کمپین Kickstarter و بیش از راه اندازی دوره آلیاژ آلومینیوم نسخه تولید شده $75,110 سود در حالی که فیبر کربن نسخه ساخته شده $143,040 پس از فروش 110 واحد بیشتر است.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد سفر سه پایه در اولیه ما پوشش خبری و همچنین ما با فیبر کربن نسخه.

آزادی مطبوعات:

اوج طراحی اهدا 100% از سود حاصل از آن 4 روز سفر سه پایه راه اندازی صندوق توزیع خواهد شد بین COVID-19 پاسخ و مبارزه با تغییر آب و هوا

اوج طراحی و رهبر در سراسر جهان در crowdfunding و روزمره انجام راه حل های اعلام شده آن اهدا خواهد شد 100 ٪ از سود حاصل از تمام سفر سه پایه به فروش می رسد در طول این شرکت بسیار پیش بینی, راه اندازی, آوریل 7 از طریق آوریل 10 سال 2020 است. سود شامل خرید و فروش سه پایه از طریق PeakDesign.com و از طریق خرده فروشان در سراسر جهان است. بودجه تولید شده توسط راه اندازی خواهد شد به اهدا CDC بنیاد برای حمایت از تلاش های خود را در جلو خطوط COVID-19 پاسخ و آب و هوا, خنثی, یک سازمان است که کمک می کند تا کسب و کار از تمام صنایع verifiably رسیدن به کربن بی طرفی.

اوج طراحی بستگی به یک شبکه جهانی از همکاران برای اطمینان از محصولات خود را با خیال راحت تولید و تحویل داده است. راه اندازی سه پایه سفر فرصتی است برای اوج طراحی به ادامه حمایت مالی همکاران خود را در حالی که کمک به حل دو بحران جهانی. “در حال حاضر بیش از هر زمان برای ما به عمل در ارزش های اصلی ما و اطمینان حاصل شود که کارکنان و پیمانکاران و شرکای خرده فروشی می توانید اقتصادی پناهگاه در یک محصول ما سال ها صرف توسعه” اظهار نظر اوج طراحی مدیر عامل شرکت پیتر Dering. “اوج طراحی نیز در یک موقعیت منحصر به فرد برای ارائه کمک های مالی به کسانی که در حال حل این مشکل است. قادر به کمک در زمان نیاز به صحبت می کند جلد به شرکت ما ساخته شده است بیش از ده سال گذشته. من نمی تواند بیشتر افتخار می کنم” ادامه داد Dering.

اوج طراحی می داند که پایداری برنامه ها ممکن است در معرض خطر به عنوان کسب و کار مجبور به بررسی هزینه با توجه به COVID-19. در علاوه بر این به کمک به CDC بنیاد برای حمایت از Coronavirus امداد اوج طراحی امیدوار است کمک های اضافی برای آب و هوا خنثی خواهد شد کمک به این خانوادهها کمک به تغییر آب و هوا. “متاسفانه ما نمی جابجا یک فاجعه جهانی دیگر. تغییر آب و هوا است که هنوز هم یک تهدید بسیار واقعی در میان COVID-19 همه گیر و ما از ترس است که بسیاری از کسب و کار خواهد بود مجبور به در نظر گرفتن کارآیی اقتصادی از خود پایداری تعهدات” متحده Dering. “ما نمی توانیم به واگذاری پیشرفت ما در مبارزه با تغییر آب و هوا.”

اوج طراحی سه پایه سفر در اصل راه اندازی در Kickstarter در مارس 2019 و مطرح $12.1 متر از 27,168 حامیان. ستایش برای آن زمین تا reexamination سنتی سه پایه طراحی, اوج طراحی دست ترین در جهان قابل حمل قابلیت جمع شدن راحت و آسان-به-راه اندازی سه پایه برای حرفه ای ها و, برای اولین بار سه پایه صاحبان به طور یکسان. مشتریان می توانید بین فیبر کربن (MSRP: $599) و آلیاژ آلومینیوم (MSRP: $349.95) شروع آوریل 7 در 12am PST.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اوج طراحی سه پایه سفر مراجعه کنید: http://www.peakdesign.com/pages/travel-tripod. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CDC بنیاد تلاش در حمایت از مردم و جوامع و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در جهانی مقدم coronavirus پاسخ مراجعه کنید: http://www.cdcfoundation.org. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونه آب و هوا خنثی کمک به کسب و کار برای رسیدن به کربن بی طرفی مراجعه کنید http://www.climateneutral.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>