نخود فرنگی: بهترین راه برای انتخاب آنها آنها را طبخ و خوردن آنها

من هرگز فراموش نکنید که اولین بار من انگلیسی نخود فرنگی در باغ من. آنها خیلی چاق و چله و تازه مزه ترین عاشقانه سبزی من همیشه می خواهم خورده است. البته از زمانی که نخود هستند و نه عاشقانه: منجمد شده از یک کیسه و یا موجود در چربی غلاف در فروشگاه مواد غذایی. هر که راه هر چند نخود فرنگی یک درمان است. (و سلام نخود فرنگی منجمد یک درمان مناسب است؟) در اینجا همه چیز شما را برای شما آرزو می دانستم که در مورد نخود فرنگی از جمله چگونه به آنها را انتخاب کنید و آنها را طبخ بنابراین شما می توانید آنها را دوست دارم و حتی بیشتر.

نخود شیرین حقایق و نکاتی برای کسانی که مثل من در عشق با کمی نخود فرنگی.

نخود فرنگی نیست botanically صحبت کردن سبزیجات. آنها در واقع حبوبات: دانه هایی که رشد می کنند در غلاف. اما آنها culinarily درمان به عنوان سبزیجات پخته شده در درجه اول در مرزه مخلفات و دیگر فرآورده های آن استفاده از سبزیجات است. بنابراین ما صحبت می کنند و از آنها به عنوان سبزیجات.

وجود دارد بسیاری از انواع نخود اما رایج ترین انواع ما پیدا کردن در فروشگاه های مواد غذایی و در بازار در حال برف, نخود فرنگی, نخود ضربه محکم و ناگهانیو به طور منظم رایج سبز یا باغ نخود فرنگی. برف نخود فرنگی تخت غلاف با کوچک دانه ها در داخل است که شما اغلب در هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و سایر غذاهای پخته شده. باغ نخود درجه اول خورده نخود فرنگی خود را در غلاف. نخود ضربه محکم و ناگهانی (و یا ضربه محکم و ناگهانی قند نخود) در حال عبور بین دو نوع دیگر و آبدار غلاف با دانه نخود در داخل. اینها گاهی سرخ کرده, اما نیز اغلب خام خورده با شیب.

چگونه برای انتخاب بهترین نخود فرنگی

به دنبال غلاف که در حال چاق و چله و براق و سبز روشن. فروشگاه در یخچال و خوردن به سرعت در عرض یک هفته.

چه مقدار فسفر است که در نخود فرنگی?

در 100 گرم (حدود 2/3 فنجان) از نخود سبز تازه وجود دارد 5 گرم پروتئین و یا در حدود 10 درصد از مقدار توصیه شده است. بنابراین به عنوان یک سبزی نخود نسبتا بالا در پروتئین و یک ظرف نخود فرنگی یک جامد منبع پروتئین گیاهی.

نخود فرنگی هستند keto یا کم کربوهیدرات منجر گیاهی با حدود 9 گرم کربوهیدرات خالص در 2/3 فنجان یا 100 گرم است. دیگر سبزیجات مانند کلم بروکلی و کلم بروکسل در آمده در کمتر از نیمی از آن است. این بدان معنا نیست که نخود فرنگی نیست بسیار خوب برای شما — درست است که آنها ممکن است بهترین انتخاب برای کسانی که برای زندگی انتخاب محدود کربوهیدرات بودجه.

بهترین راه برای طبخ نخود فرنگی

نخود فرنگی را می توان بخار پز و آب پز و یا به سادگی به هم زده به یک ظرف داغ به عنوان آن است که پخته شده مانند risotto یا ماکارونی. گرمای غذا را به سرعت طبخ نخود فرنگی.

چرا بله, آنها می توانند با توجه باشگاه لانه قرار دادن آمریکا. نخود فرنگی کاملا یک میان وعده سالم برای سگ ارائه آنها در unseasoned و خورده در حد اعتدال. مثل همیشه اگر شما سوالی در مورد تغذیه توله سگ خود مردم مواد غذایی خود را بپرسید دامپزشک.

هیچ نخود فرنگی تازه? چه چیزی را جایگزین

هیچ نخود فرنگی تازه برای یک ظرف است که خواستار آنها است ؟ منجمد است که همیشه یک جایگزین عالی. نخود فرنگی یخ به زیبایی و در حالی که من عاشق ظاهر آن منجمد رفتار درست کردن من بچه بالا صندلی سینی (آنها یک شام خانوادگی قهرمان!), آنها همچنین در رشد و ظروف.

بهترین راه برای استفاده از پس مانده غذا نخود فرنگی

باید مانده نخود فرنگی? فقط پرتاب آنها را به بعدی خود را ظرف ماکارونی و یا جویدن آنها را مستقیما از کاسه با کمی لرزش از سیر و نمک.

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از نخود فرنگی? هر راه مورد علاقه به طبخ آن ؟

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

ایمان دیورند

Editor-in-Chief

ایمان Editor-in-Chief of Kitchn. او منجر Kitchn را افسانه سرمقاله تیم به خواب تا همه چیز شما را در اینجا در هر روز است. او کمک کرده است تا شکل Kitchn پس از آن اولین روز و نوشته است بیش از 10 ، 000 پست های خودش. ایمان همچنین نویسنده سه کتاب آشپزی از جمله جیمز ریش برنده جایزه Kitchn آشپزیو همچنین Bakeless شیرینی. او زندگی می کند در کلمبوس اوهایو با شوهر و دو کوچک بستنی-وسواس در دختران.

دنبال ایمان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de