"مردم شوخی که ما در خانه یک هیپی فاجعه است." آنچه در آن می خواهم به زندگی می کنند (و خوردن) با 6 فیلم هم اتاقی در طول یک بیماری همه گیر.

نام: Phil Narodick محل سکونت: Berkeley, CAچگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 7; Ph

توسط DASTESALAMATT در 22 تیر 1399

نام: Phil Narodick
محل سکونت: Berkeley, CA
چگونه بسیاری از مردم به طور منظم غذا خوردن با هم در خانه خود? 7; Phil همسرش یوهانا و پنج دوستان است.
Avoidances: خانه خورد تا حد زیادی به رژیم غذایی وگان.

فیل Narodick همسرش یوهانا و پنج دیگر هم اتاقی بین سنین 30 و 35 تمام زندگی زیر یک سقف در برکلی کالیفرنیا در یک خانه به نام Fallopia (که بعدا بیشتر). Co-op ترتیبات زندگی مثل این یکی نیست به نادر به عنوان شما ممکن است فکر می کنم — به خصوص در منطقه خلیج که در آن افزایش قیمت اجاره بها ارائه بسیاری از گزینه های دیگر غیر قابل دسترس و دست نیافتنی. اجاره-تقسیم قدرت پردازش کنار فیل می گوید او نمی خواهد می خواهید آن را به هر راه دیگر.

ما با فیل به بحث در مورد خانه خود را به نام مستعار محبوب, چرا وجود اصل 50+ فرد waitlist به زندگی می کنند وجود دارد را نه چندان باغ و فهم و outs از زندگی در یک co-op در طول یک بیماری همه گیر.

اول چگونه این کل وضعیت زندگی آمده بود ؟
زمانی که من و همسرم خریداری خانه چهار سال پیش ما می خواستیم یکی با مقدار زیادی از اتاق خواب ما می تواند تبدیل به یک گروه خانه. به عنوان یک بزرگسال من همیشه زندگی می کردند در گروه خانه. این بسیار معمول است در سان فرانسیسکو منطقه به دلیل اجاره قیمت بسیار گران است. من شخصا واقعا از آن لذت ببرید و آن چیزی نیست که ما فقط از ضرورت است.

در اصل ما نقل مکان کرد و با همه مردم و دوستان ما بودند اما هر شش ماه تا یک سال کسی را حرکت به دلیل زندگی است مصرف آنها را به مکان های دیگر. ما دوباره پر کردن آن نقاط با دوستان و یا دور از مردم و یا مردم از آنلاین co-op زندگی لیست. آن را کاملا یک فرآیند به اینجا زندگی می کنند. معمولا زمانی که ما در پست باز ما 50+ برنامه های کاربردی. ما در مصاحبه با یک گروه کوچک از آن دسته از متقاضیان و سپس آن را اجماع بر اساس که ما در نهایت انتخاب کنید.

آیا خانه شما احساس می کنید کمی کامل تر از حد معمول در حال حاضر ؟
با هفت نفر هفت جوجه دو سگ و یک گربه آن را به یک خانه کامل. از آن هفت نفر پنج نفر از ما کار از خانه کامل-از جمله خودم پس ما قطعا ... نه فاقد اجتماعی تماس بگیرید. این نوع از یک حزب است.

جوجه ها!
اوه بله خیلی درست بعد از ما نقل مکان کرد و در, ما تا به حال یک نوع "انبار بالا بردن" مرغ قفس ساختمان تلاش است. ما در حال حاضر هفت جوجه, اما ما تا به حال به عنوان بسیاری که نه. در حال حاضر آنها در حال تخمگذار احتمالا پنج تا شش عدد تخم مرغ در روز است که یک تعویض بازی برای من — به احساس خوبی در مورد مصرف حیوانات محصول. بیایید ببینید یک زن و شوهر از آنها نام, اما نه همه آنها. وجود دارد Flopsy Ashanti و تریش از منابع انسانی (که نام واقعی زن من با نام تریش از منابع انسانی که به من رضایت به نام مرغ پس از او).

چه داستان پشت این نام خانه?
بسیاری از دوستان ما' خانه را به نام. آن را فقط باعث می شود آن را احساس بیشتر شبیه به یک جامعه است. بنابراین ما صرف مدت زمان طولانی واقعا طوفان مغزی. به جهنم همسر من, Johanna, یک ماما, بنابراین ما آمد تا با کلمه "Fallopia." همه ما واقعا آن را دوست داشت به دلیل آن ساخته شده آن را صدا کمتر مانند یک frat خانه.

آن است که هرج و مرج محض?
بنابراین این پنج نفر که با ما زندگی می کنند همه دوستان در 30s خود را. ما همه حرفه ای اما مردم شوخی که ما در خانه یک هیپی فاجعه است. کسی که در کار خواهد پرسید که چگونه بسیاری از مردم زندگی می کنم و من نمی توانم به یک پاسخ مستقیم به این خاطر که کسی را شریک خواهد شد اقامت بیش از. گفتم: "خوب, هفت یا هشت?" و آنها به من نگاه عجیب و غریب.

به قرنطینه تغییر هر چیزی ؟
آن بوده است روی حیله و تزویر به دلیل زندگی با بسیاری از مردم به شما می دهد یک کمی کمتر کنترل بیش از که در بیوگرافی خود را غلاف. ما چند نفر با شرکای زندگی می کنند که در خارج از خانه است و در گروهی دیگر ، بنابراین آنها می گویند آنها در حال گرفتن همراه با مردم دیگر اما چه کسی می داند.

چه جوانب مثبت و منفی ؟
وجود دارد بسیاری از جوانب مثبت. من برونگرا بنابراین من دوست دارم که احاطه شده توسط یک جامعه با داشتن مردمی در اطراف و زندگی با دوستان است. که بسیار بیشتر از منفی است. اگر چه اصلی باهم است که من در زندگی با همسرم در خانه تنها با یک زن و شوهر دیگر. می توان آن را سخت به ارتباط اختلافات بدون وجود مخاطب من حدس می زنم. دیگر منفی ؟ کسی که ترک یک ظرف نشسته. یا گربه ما خواهد مدفوع کسی تخت.

آیا هر کس باید همان تنظیمات مواد غذایی?
من به طور کلی به نظر خودم وگان, اگر چه من با خوردن تخم مرغ از جوجه ها که ما را نگه دارد. به طور کلی من می گویند که هر کس در خانه است که واقعا آگاهانه در مورد آنچه که ما می خوریم. ما سعی می کنیم برای خرید محصولات ارگانیک که در آن ما می توانیم. ما زیادی CSA جعبه هر هفته. خلاقیت را دوست دارد محدودیت بنابراین یک فرد که دوست دارد به طبخ یک طوفان تمام وقت گفت که او را دوست دارد به چالش بکشد. اگر غیر گیاهی جزء به شام از آن خواهد شد به سمت و یا وجود خواهد داشت دو نسخه از همان شام است.

چه مواد غذایی/مواد غذایی-های وضعیت ؟
وجود یک درک مشترک است که همه چیز را در یخچال و کابینت و آشپزخانه است که برای به اشتراک گذاری در میان همه مگر آن نام خود را در آن. ما زندگی می کنند حدود نیم مایل از مسلما بهترین فروشگاه مواد غذایی در جهان: برکلی کاسه. آن را اصلی ترین جاذبه های توریستی در شمال کالیفرنیا. ما سعی به انجام سفرهای یک بار در هفته, اما این فقط نیست, امکان پذیر است, بنابراین در حال حاضر ما یک زن و شوهر بار در هفته. برخی از تکرار موارد بادام زمینی, ماست, ماست به طور منظم دنباله مخلوط فله لوبیا انواع آرد و توفو و تمپه, کلم, شیر, قهوه, تمام دانه ها مقدار زیادی از سس و کره بادام زمینی. من در واقع دردسر برای تخلیه کره بادام زمینی زیادی است.

در حال حاضر همه ما خیلی به قارچ های خوراکی در اینجا در Fallopia. من خیلی مشتاق قارچ forager در NorCal منطقه (قارچ در زمستان porcini در پاییز و بهار و تابستان morels در بهار و تابستان). ما در مطلق اوج فصل به صورت شگفت انگیزی خوب مورل و porcini فصل برکلی کاسه است فروش porcini برای $15 پوند و morels برای 10 دلار در یک پوند است که مسخره ارزان مانند خرید-آنها-و-تلنگر-آنها ارزان است. به تازگی ما با بهره گیری از آنها را چند بار در هفته به دلیل خجالت از ثروت است.

چگونه می توانم شما تقسیم هزینه ها ؟
ما با قرار دادن مجموع در Splitwise که به طور خودکار محاسبه چقدر مردم مدیون است. آن را کمی از روی حیله و تزویر به دلیل مختلف وجود دارد درآمد در خانه, بنابراین ما فقط تقسیم هزینه از مسائل اساسی. اگر کسی اقدام به خرید برخی از آبجو است که آنها می خواهم و یا می گویند, فانتزی, قارچ, آنها قرار داده و نام خود را بر روی آن.

چه شام مانند نگاه در Fallopia?
ما quaran-تیم شده است پخت و پز تا یک وگان طوفان. من می خواهم بگویم ما جم در حال حاضر فوری دیگ برنج به همراه سبزیجات از ما CSA و توفو یا نوعی از غیر گوشتی. به طور کلی یک فرد را طبخ شام برای تمام خانه هر شب. آن را بر روی یک داوطلب اساس — ما با استفاده از شل هماهنگ کنید. ما شده ایم با داشتن مقدار زیادی از سرگرم کننده شام در حیاط خلوت ما به تازگی.

آنچه در مورد تمیز کردن قسمت? که بسیاری از ظروف.
ما یک خانه نشست یک بار در ماه به بحث در مورد فروع در اطراف خانه قوانین. ما بحث در مورد چیزهای کوچک مانند "آیا ما تمام چنگال با هم در نقره دندانه دار کردن در ماشین ظرفشویی؟" گاهی اوقات ما تماس بگیرید, تمیز کردن خدمات, اما به طور کلی ما یک کار خیلی خوب از ما نگه داشتن خانه تمیز خودمان.

ما سه نوع مختلف از کمپوست. اولین کمپوست که در یک لیوان است که به تولید خاک به منظور استفاده در باغ ما. اگر آن چیزی که مرغ قابل هضم ما را خوراک جوجه با آن — آنها را دوست دارم بسیاری از چیزهای مختلف از ما کمپوست. و هر چیزی را که نمی توانید به هر کدام از آن خواهد شد به شهرستان کمپوست. آن را سرد به خاطر آنها توزیع کرده که یک بار در ماه و با قرار دادن یک شمع در پارک است که شما می آیند را به صورت رایگان.

شما باید بسیار خوشحال باغ!
ما رشد بسیاری از چیزهای. چیزهای مورد علاقه من در حال رشد لیمو خیار. ما همچنین رشد ذرت و شکر و ضربه محکم و ناگهانی برف و نخود و لوبیا و بادمجان کدو و کاهو و برگ چغندر, کلم collards سیب زمینی. توجه داشته باشید جانبی: من در سیاتل و بیش از 30 سال پیش من, پدر بزرگ, کشت سیب زمینی در پدر و مادر من' باغ قبل از او درگذشت. آنها بوده ام به آینده را هر سال است. در این سال پدر و مادر من به ارمغان آورد یکی از سیب زمینی در اینجا زمانی که آنها بازدید و در حال حاضر آنها در حال رشد در اینجا!

من نیز این شوت از گیاهان گوجه فرنگی است که مردم از طریق راه رفتن. هدف من این است که به اندازه کافی گوجه فرنگی است که مردم احساس قدرت به آنها را انتخاب کنید. وطنی و خانه-مواد غذایی پخته شده است چه اوراق قرضه انتخاب ما خانواده است. آن چه ما را به همان اتاق در هر شب.

با تشکر برای به اشتراک گذاری فیل!

راه ما با خوردن یک سری از پروفیل ها و گفتگو با افرادی مانند شما در مورد چگونه آنها را خوراک خود و خانواده خود را.ما به طور فعال به دنبال مردم به ویژگی های در این سری است. شما لازم نیست به معروف و یا حتی یک آشپز خوب! ما علاقه مند هستید در مردم از همه پیشینه ها و عادات غذا خوردن. اگر شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با ما و یا اگر شما می دانید کسی که شما فکر می کنید خواهد بود برای این سری از اینجا شروع کنید با این شکل.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de