عکاس شکایت مایکروسافت برای $2.25 M مدعی نقض کپی رایت از 15 تصاویر


مایکروسافت شکایت شده بیش از اتهام نقض کپی رایت توسط عکاس Matilde Gattoni که متهم به شرکت با استفاده از چند تا از تصاویر او برای یک MSN مقاله بدون اجازه یا مجوز مناسب. طرح دعوی در دادگاه در تاریخ 19 مه در منطقه جنوبی نیویورک و به دنبال خسارت بالقوه به مقدار 150.000 دلار در هر تصویر به اتهام نقض شوند.

Gattoni تصاویر برجسته در مقاله ای با عنوان “این زنان پیشرو در چین شراب انقلاب” که به نظر می رسد در وال استریت ژورنال وب سایت و در سایت MSN که شامل یک واشنگتن پست هدر در این مقاله نشان می دهد که از آن است که همزمان کار می کنند. قبل از اینکه هر دو از این پست مقاله ای با همان تصاویر منتشر شده در دسامبر 2018 توسط SCMP.

جدید طرح دعوی در دادگاه است به کارگردانی تنها در مایکروسافت است که متهم با استفاده از تصاویر از مقاله است که در آن MSN اخبار سایت بدون اجازه یا مجوز.

طرح دعوی در دادگاه مدعی, در بخش:

مایکروسافت نیست و هرگز مجوز و یا در غیر این صورت مجاز به تکثیر و علنی نمایش توزیع و/یا با استفاده از عکس … بر اطلاعات و اعتقاد موارد فوق اعمال نقض قوانین توسط مایکروسافت شده اند عمدی عمدی و هدفمند در بی اعتنایی و بی تفاوتی به شاکی ،

Gattoni تصاویر ثبت شده با ایالات متحده کپی رایت ، طرح دعوی در دادگاه به دنبال یا خسارت واقعی, در میان چیزهای دیگر و یا قانونی خسارت تا 150.000 دلار در هر تصویر کپی رایت اتهام نقض شوند. MSN مقاله شامل در مجموع از 15 Gattoni تصاویر که فرض کنید مایکروسافت با پرداخت 150.000 دلار برای هر یک را به مقدار $2,250,000.

این سند قانونی است که در این نقطه در زمان بسیار کوتاه و بدون هیچ اشاره ای به واشنگتن پست هدر برای آن برجسته است در MSN مقاله. این معلوم نیست چه مجوز WaPo برای دریافت مقاله و تصاویر, چگونه است که مجوز ممکن است تاثیر MSN استفاده از محتوا و در نهایت زنده ماندن از حق طرح دعوی در دادگاه.

این نیست Gattoni اولین حق طرح دعوی در دادگاه. همانطور که ما مفصل در سال 2017 Gattoni تا به حال شکایت خرده فروش لباس Tibi بیش از آن اتهام استفاده از عکس های خود را بدون اجازه و یا مجوز. در آن صورت طرح دعوی در دادگاه را متهم کرده بود که Tibi از برداشت یکی از Gattoni را Instagram, تصاویر, منتشر شده است که در کنار کپی رایت; آن ثبت نام کپی رایت هنوز در انتظار در ایالات متحده که در آن زمان ،

در این صورت قاضی تا به حال حکومت است که در حالی که Gattoni می تواند پس از Tibi با DMCA ادعای نقض کپی رایت ادعا نمی تواند اقدام به این دلیل که ثبت نام کپی رایت هنوز در انتظار در زمان. عکاسان می توانند ثبت نام خود را با این نسخهها کار با U. s از طریق آنلاین خود را سازگار با محیط زیست ثبت نام در پورتال.

مایکروسافت آخرین در یک خط طولانی از شرکت های بزرگ و, اخبار نشریات شکایت بیش از اتهام نقض کپی رایت. در ماه آوریل برای مثال نیویورک دادگاه حکم داد که رسانه های دیجیتال سایت Mashable نیست, تجاوز به یک تصویر کپی رایت با تعبیه یک تصویر یک عکاس به حال آپلود Instagram بعد از مدت ها بحث بر سر این موضوع. به همین ترتیب عکاس Carol M. Highsmith شکایت کرد گتی ایماژ برای $1 میلیارد دلار در ماه جولای سال 2016 بیش از آن اتهام تخلف از بیش از 18,000 از تصاویر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im