در این رویداد شما در حال حاضر گرفته شده استفاده از تمام دیگر رایگان منابع آموزشی که آمده اند به نور در میان COVID-19 pandemic, عکس, آموزش, سایت عکاسی, زندگی اعلام کرد که انتشار همه آن حق بیمه دوره های عکاسی به صورت رایگان در یوتیوب.

به طور معمول هر دوره هزینه $150, عکاسی, زندگی بنیانگذار Nasim Mansurov توضیح می دهد که او و تیم خود را می خواستم به بازگشت به جامعه در این زمان به چالش کشیدن. در این اطلاعیه پست او می نویسد:

“ما صرف چند ماه فیلمبرداری دوره های ما هر دو در داخل خانه و در مکان های از راه دور به منظور ارائه بهترین آموزش و پرورش ما احتمالا می تواند ارائه به خوانندگان ما. با جهان برخورد با احتمالا یکی از بدترین سلامت و بحران اقتصادی جهان تا به حال دیده ما فکر این امر می تواند یک ایده خوب را به دور همه چیز ما رو به جامعه ما است. ما امیدواریم که این دوره کمک خواهد کرد که خوانندگان ما در گرفتن جامد عکاسی محتوا برای یادگیری از, برای سال های بسیاری آمده است.’

در حال حاضر اولین دوره سطح 1: اصول عکاسی دوره’ در دسترس است در یوتیوب, با هر فصل شکسته جداگانه تصویری. عکاسی زندگی‘s دو دوره دیگر بعد از آپلود به یوتیوب در دو هفته آینده’ با توجه به اطلاعیه صفحه. در زیر به معرفی تصویری برای اولین دوره:

به مطلع می شود زمانی که فیلم های جدید رها (و به حمایت از زندگی عکاسی تیم برای ارائه آن دوره), اشتراک, به , عکاسی, زندگی در کانال یوتیوب.