به دنبال در ابرداده برای یک تصویر واحد می تواند مفید باشد اما گاهی اوقات شما نیاز به دریافت بیشتر سطح کلان نمایش کار خود را. وارد PhotoStatistica جدید, macOS برنامه که تجزیه از طریق داده های EXIF عکس های خود را و آن را تجزیه می کند به infographics و تجزیه و تحلیل آماری.

این برنامه توسط توسعه خلیج بریستول کد کارخانه و طراحی شده است برای ارائه یک نمایش تصویری از چگونه شما شلیک. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد نه تنها به بهبود عکاسی خود را و بهتر می دانم که چه تنظیمات شما ممکن است نیاز به درک (و یا جلوگیری از) اما به همچنین راهنمای شما در خرید آینده دنده. اگر شما پیدا کردن شما تمایل به ساقه در اطراف 135mm خود را با برد بلند کیت لنز آن ممکن است ارزش چیدن یک 135mm نخست; اگر شما تمایل به ساقه در ISO بالا رتبه بندی شاید شما باید اولویت بندی در نور کم قابلیت های خود را با بعدی دوربین و یا انتخاب کنید تا یک F1.8 یا F1.4 لنز.

PhotoStatistica پشتیبانی از عکس Jpeg, tiffs وجود دارد, DNGs و اختصاصی ترین فرمت Raw. آن را می توانید مرتب کردن بر اساس از طریق تو در تو دایرکتوری ها و دنبال کردن تصاویر و یا به طور مستقیم از طریق نگاه Capture One Pro کتابخانه ها و یا اپل برنامه عکس کتابخانه. یک بار PhotoStatistica انواع از طریق داده های EXIF از تصاویر شما انتخاب کرده اید شما می توانید با استفاده از گزینه های موجود در بالای برنامه به تجسم يافته ها با استفاده از نوار پای و محوری نمودار. شما حتی می توانید صادرات تمام داده ها در فرمت CSV برای صرفه جویی در زمان EXIF برای تجزیه و تحلیل در تاریخ بعد.

PhotoStatistica در حال حاضر در دسترس برای خرید در macOS در فروشگاه App برای $2.99 / £2.99 / €3.49.