Pixelmator منتشر کرده است 1.2 به روز رسانی برای آن قدرتمند اپل عکس برنامه ویرایش عکس Pixelmator می افزاید که مکان نما پشتیبانی بهبود یافته برای تقسیم در حالت نمایش یک رنگ ابزار جدید کپی/چسباندن تابع و خیلی بیشتر.

به روز رسانی می آید بر روی پاشنه از جدید اپل, اپل, نرم افزار مدل و همراه با سحر و جادو صفحه کلید که با ارائه نه تنها یک لمسی, تایپ, تجربه, اما همچنین یکپارچه trackpad که با این نسخهها کار در کنار iPadOS 13.4 را به موس-مانند حمایت از iPadOS برنامه های. با اضافه کردن پشتیبانی برای جدید مکان نما قابلیت Pixelmator عکس می افزاید: در عین حال یکی دیگر از وسیله ورودی برای ویرایش عکس ها بر روی بروید (این کار با شخص ثالث بلوتوث نشانگر و مک و همچنین).

همچنین جدید تقسیم شده است پشتیبانی از نمایش است که اجازه می دهد تا شما با استفاده از Pixelmator عکس در کنار یک برنامه دیگر بدون ایجاد وقفه در گردش کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان جدید ML مطابقت با رنگ تابع که اجازه می دهد تا شما را به “مطابقت با نگاه و احساس از یک عکس دیگر’ با تشکر ماشین-یادگیری است. Pixelmator نیز اضافه شده جدید به شدت لغزنده برای تنظیم رنگ و ایستگاه از پیش تنظیم و قابلیت به اشتراک گذاری تصاویر به طور مستقیم از عکس ها در مرورگر داخل برنامه بدون نیاز به باز کردن هر تصویر به صورت جداگانه.

پیشرفت های دیگر و رفع خطاب در 1.2 به روز رسانی شامل بهبود تصویر ضبط جدید رنگ پیش فرض تنظیم گزینه های مجموعه ای از تغییرات رابط کاربری و یک تعداد انگشت شماری از رفع اشکال برای صاف کردن تجربه کلی.

Pixelmator, عکس, 1.2 برای دانلود در دسترس است در فروشگاه App های iOS برای $4.99.