لطفا قرار ندهید شبکه کوره در ماشین ظرفشویی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

این که آیا شما شبکه کوره نیست به درستی تمیز قبل از بودن بسته بندی شده را برای زمستان و یا در آنها به نحوی در حال حاضر موفق به دریافت گه تنها پس از چند کباب جلسات من می دانم آنچه شما فکر: آیا من می توانم فقط با قرار دادن این در ماشین ظرفشویی و اجازه دهید دستگاه پاک کردن آنها خاموش ؟

این مقام در پاسخ به این سوال می آید از تولید کننده کوره خود را. باید آن را در خطاب به مالک استفاده و مراقبت از, راهنمای است که همراه با کوره خود را. اگر شما پرتاب دستی مدتها پیش نگران نباشید, شما باید قادر به پیدا کردن آن به صورت آنلاین در وب سایت شرکت. که گفت: حتی اگر تولید کننده می گوید, ماشین ظرفشویی, تمیز کردن خوب است, من در واقع آن را توصیه نیست.

چرا شما نباید خود را تمیز توری های کوره در ماشین ظرفشویی

برای شروع اگر شما دریچه های شبکه ای ساخته شده از چدن یا فولاد آنها بسیار به احتمال زیاد برای زنگ از یک چرخش در ماشین ظرفشویی. فولاد ضد زنگ و ظروف مینا grates نمی خواهد زنگ. اگر وجود دارد بدون پوشش مناطق به پایان می رسد و یا در پایین مینای چینی های آن بخش می تواند زنگ.

زنگ کنار دریچه های شبکه ای باید مقدار زیادی از سوخته-در gunk. (من می دانم که شما می دانید که چرا شما می خواهید برای تمیز کردن این چیزها در وهله اول!) بعید است که حتی بهترین ماشین ظرفشویی حذف خواهد شد که خام. در واقع, آن می تواند همه چیز را بدتر بیشتر پخت در gunk در طول چرخه خشک. سپس شما حتی سخت تر از زمان گرفتن این چیزها تمیز. علاوه بر این برخی از دریچه های شبکه ای می تواند پیچ و تاب از گرمای ماشین ظرفشویی. و اجازه دهید می گویند برخی از gunk می آیند کردن دریچه های شبکه ای خود را — پس از آن شما برای اجرای این شانس را از آن گرفتگی لوازم خانگی خود را.

نظر من: این ارزش قرار دادن خود را در شبکه کوره در ماشین ظرفشویی.

بهترین راه برای تمیز کردن کوره خود را Grates

پس از استفاده از هر, در حالی که دریچه های شبکه ای هستند که هنوز گرم آنها را خوب شستشو با یک برس سفت. اگر شما فراموش نکنید, تمیز کردن آنها پس از شما نور کوره بعدی زمان در اطراف,, قبل از اینکه شما شروع به پخت و پز. برای فولاد یا چدن های من یک فن بزرگ از Brushtech فولاد ضد زنگ کوره براش مثل این یکی که نمی توانید ترک موی پشت سر گذاشت. در خرج کردن شما حتی می توانید با استفاده از مچاله شدن توپ از فویل آلومینیوم به عنوان یک ساینده اسکرابر.

گاهی اوقات شاید یک بار در وسط تابستان و یک بار در فصل پایان کار و یا هر زمان خود را در توری های رسیدن به نقطه که در آن شما کاملا فروش در فکر پخت و پز در آنها را — آن را یک ایده خوب به خیس کردن آنها را در یک مخزن از آب گرم و صابون و مقابله با آنها را با یک شستشو پد. اگر شما می خواهید یک روش است که حتی ساده تر ما باید گام به گام راهنمای برای پاک کردن که خیلی دست.

مرتبط با: ساده ترین و موثر ترین راه برای تمیز کردن کوره خود را Grates

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>