گوشت و پیازچه کوفته با ترد دامن

واقعا شگفت انگیز زیبا و خوشمزه و تسکین دهنده را !!!
سلام ممنون از دستور

اینیگواسپانیا 05/14/20

من روستایی NC فروشگاه فروخته شد از همه گوشت چرخ کرده, بنابراین من استفاده می شود کشور سوسیس گوشت خوک و آن را هنوز هم معلوم شد! دامن من نبود بند دار به عنوان عکس. آن همه در اطراف بدون آن سوراخ کوچک بود اما هنوز هم خوشمزه است! من همچنین با استفاده از دامن به روش در برخی از خوب ol’ Trader Joes منجمد کوفته و آن را علاوه بر کامل!

ColeyCooks05/14/20

این آخرین شب با مرغ (با استفاده از روغن اضافی) و آنها به نظر نمی آید خیلی (من نمی سعی کنید که سخت بلکه من فقط بد در این نوع از چیزی) اما طعم خیلی خوب!! در حال حاضر برنامه ریزی های بعدی زمان من به ساخت این!

ناشناساوهایو05/13/20

خوشمزه!! تنها چیزی که من توصیه می کنم این است که مطمئن شوید که شما نچسب بسیار غیر چسبنده. من تا به حال یک ظرف است که کاملا پیر به طوری که دامن گیر کرده است. من در بر داشت آن را بهتر به undercook از بیش طبخ, دامن, از آنجا که من در بر داشت که آن را هنوز هم برگزار می شود با هم به خوبی و من نمی خواهم به آن را در معرض خطر بودن سوخته!

Gracealford3اوهایو05/12/20

آن است که فقط در… آسان نیست 🙁 و من که طرفدار یک آشپز

babyboiلیوبلیانا05/12/20

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>