هر هفته Healthyish ویرایشگر آماندا شاپیرو, مذاکرات در مورد آنچه که او با دیدن غذا خوردن, مشاهده و خواندن در سلامتی جهان و فراتر از آن. نرم افزار نکته: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما دریافت حرکت شبیه چمچه زنی قبل از هر کس دیگری.

Healthyish دوستان

در هفته گذشته فهرستی از چیزهایی که کمک به ذکر کردم گریه-اما من را فراموش کرده به بحث در مورد انواع دیگری از رقص است که اخذ شده است من از طریق. مثل آخرین شب جمعه وقتی که من رقصید برای یک ساعت در یک زوم حزب توسط سردبیر هیلاری Cadigan و احساس واقعا شاد برای اولین بار در هفته.

این دوره قرنطینه در حال حاضر باعث حدود یک میلیون پست در مورد رقص, از افزایش, از کلاس های مجازی به شادی از انجام آن به تنهایی و آنچه که من آموخته ام از خواندن آنها تمام است که آن را سخت به نوشتن در مورد رقص به تصرف فیزیکی تجربه در تخت دیجیتال صفحه. اما خوشبختانه ما هیلاریکه می نویسد به عنوان به خوبی به عنوان او می رقصد و چه کسی رفت و همه را در مقاله خود را در مورد پیشرو زوم رقص احزاب برای Healthyish راهنمای به تنهایی.

من احساس تنهایی در بسیاری از مواقع قبل از اینکه در شلوغ اتاق در کافه ها پر از مردم احاطه شده توسط دوستان است. که چیزی است که افسردگی و اضطراب می تواند برای شما انجام دهد اما آن را نیز تنها واقعیت زندگی در این عجیب و غریب متصل-اما-به غیر از آن که ما در پیوند با مردم و سپس آنها را همیشه در شکار برای چیز دیگری است. ما حرکت به شهرهای جدید و دیدن یکدیگر کمتر و همین حالا تماس بگیرید و به عنوان اغلب به عنوان ما می تواند. برخی از ما ازدواج و بعضی از ما بچه ها و به آهستگی حتی بدون تحقق آن ما شکستن و دور از یکدیگر مانند توده ها در گرم شدن کره زمین.

اگر هیلاری داستان الهام بخش شما را به حرکت او خواهید بود میزبانی یک مهمانی رقص در Healthyish را Instagram Live این جمعه در 3 EST. من آنجا خواهم بود که هیلاری می گوید: “رقص مانند یک دیوانه وار در سراسر درجه اعتبار ساقط است.”

چه چیز دیگری من خواندن این هفته:

در اوج این بیماری همه گیر ایدز زیرزمینی نانوایی در سان فرانسیسکو تان شدیدا کردن هزاران نفر از گلدان کیک های شکلاتی یک ماه برای بیمار مشتریان. ما داستان کامل از بیکر, دختر, و, داده می شود که چگونه بسیاری از شما شده است کلیک کردن بر روی ما علف هرز کره راهنمای اخیرا شاید معروف او دستور کیک شکلاتی را از توجه بیش از حد ؟

اساسا ویرایشگر و Healthyish نویس سارا Jampel جیبش متوقف می شود با این گیاهی سوپ دامپلینگ که مزه آن را با سوپ مرغ. امتیاز جایزه برای کوفته شدن, گلوتن رایگان.

عکس سارا Jampel

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im