پور بیش از قهوه دنده – چگونه می توان بهترین, پور بیش از قهوه

این پور بیش از چیزی خنده دار است. آن را به طور همزمان به پایین ترین تکنولوژی راه ساخت قهوه و روش قهوه snobs بیشتر دوست دارم. آن را نیز اتفاق می افتد به ما راه های مورد علاقه برای قهوه در خانه که ما در حال انجام بسیار کمی این روزها.

اما می گویند شما به طور معمول نمی دم کردن قهوه در خانه. شما هرگز خریداری لوبیا و یا فکر در مورد آن اندازه فیلتر قهوه برای خرید و یا اینکه شیشه یا سرامیک بهتر است برای ریختن بیش از مخروط. که کاملا سرد—من اینجا هستم تا به دست خود را نگه دارید و شما در واقع با یک قاتل پور در طول راه اندازی.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دم کردن یک بریزید و به راحتی از آشپزخانه خود را:

پور بیش از دستگاه

وجود دارد هیچ راز تکنولوژی اتفاق می افتد در اینجا. آنچه شما دنبال آن هستید در این است که کاملا به معنای واقعی کلمه یک مخروط با یک سوراخ در پایین. اما وجود عواملی شکل و مواد—که ماده وقتی که می آید به دستگاه خود را که در آن قهوه است که در واقع دم. اندازه 02 Hario V60 مطابق با اولویت های ما برای هر دو.

اول به این شکل است: این V60 باز است پایین به این معنی است که فیلتر میگذرد به طور مستقیم به رگ زیر آن را بدون آینده در تماس با یک سطح صاف. پور بیش از مخروط با یک تخت پایین از سوی دیگر اجازه قهوه استخر قبل از آن می چکد که به نوبه خود به گسترش زمان آب در تماس با لوبیا نتیجه بیش استخراج آنها.

دوم این است که مخروط مواد که تعیین آن حفظ گرما. بدون گرفتن بیش از حد درس خوان نگه داشتن خود را از مخلوط آب و قهوه گرم است در حالی که لوبیا دم باعث می شود برای بهتر مزه قهوه. جست و خیز هر چیزی سرامیک که سرد کردن سریع ترین. به جای رفتن برای شیشه ای (که به نظر می رسد بهترین و خوب حفظ گرما) یا پلاستیکی (که نمی کاملا به عنوان به خوبی به عنوان شیشه است اما بهتر حفظ گرما از شیشه ای).

آن را خرید: Hario V60 شیشه قهوه Dripper, اندازه, 02, 20 دلار در آمازون

کاغذ فیلتر قهوه

شما می دانید چه یک فیلتر قهوه می کند, درست است ؟ آن را نگه می دارد قهوه خود را از تبدیل شدن به لجن. ترین قهوه فیلتر شده خاص و دم دستگاه بنابراین از آنجایی که ما مانند اندازه 02 V60 ما نیز مانند اندازه طبیعی 02 Hario V60 فیلتر که نیست مقصور و می توان کمپوست هنگامی که شما به پایان رسید. اگر شما نمی خواهید به طور مداوم کمپوست کاغذ وجود دارد مقدار زیادی از پارچه قابل استفاده مجدد و فلزی فیلتر قهوه وجود دارد. اما اگر شما همه چیز در مورد بهترین بریزید ممکن است هیچ چیز آیا این کار کاملا شبیه به کاغذ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>