تربچه: بهترین راه برای آنها را انتخاب کنید آنها را طبخ و خوردن آنها

اگر شما تنها خورده تربچه تا حدودی با اکراه در سالاد من نیاز به درخواست شما دوباره سعی کنید. تربچه کمی تند کمی آبدار و آه-تا-ترد و آنها یکی از بهترین سبزیجات است که مردم کاملا رک و پوست کنده نمی خوردن به اندازه کافی. آنها مورد علاقه من, سبزیجات سرخ و دیدنی رنگ آنها را به یکی از مورد علاقه های شما برای قرار دادن در یک گیاهی هیئت مدیره بیش از حد. در اینجا راهنمای اولیه خود را به not-so-basic تربچه از چگونه به آن را انتخاب کنید چگونه به آن را بخورم.

برخی از مورد علاقه ما تربچه ایده های.

چه بهترین راه برای خوردن تربچه?

تربچه تند تند لگد و بافت ترد. آنها بسیار خوب خورده تازه و خام آغشته به چیزی غنی است. کلاسیک, فرانسوی, غذا با تربچه است تربچه با کره و نمک. (خیلی فانتزی و در عین حال ساده!) ما به خصوص عشق طولانی و صبحانه تربچه برای خام خوردن.

اما آنها همچنین می تواند پخته و کبابی یا پخته مانند دیگر سبزیجات ریشه ای. این یک راه بسیار خوبی برای انجام یک ظرف سمت از آنجا که شما لازم نیست برای قطع کردن تربچه مثل شما سیب زمینی یا شلغم.

رایج ترین انواع تربچه

شایع ترین تربچه شما در پیدا کردن در فروشگاه رایج قرمز تربچه کوچک و به رنگ قرمز روشن. این اغلب بسیار تند و پا زدن.

دیگر تربچه انواع عبارتند از: تربچه سیاهو صبحانه فرانسوی تربچه. نیز وجود دارد که زیر تربچه:

اطلاعات بیشتر در مورد انواع تربچه و بهترین راه برای استفاده از آنها توسط Cara Mangini سبزی قصاب.

می تواند به شما غذا خوردن تربچه سبزی?

بله! آنها تند تند سبز است که می تواند قطعه قطعه خوب در سالاد و یا پخته مانند دیگر سبزی.

یک صد گرم تربچه حدود 16 کالری و حدود یک چهارم از روزانه خود را به ویتامین c آنها نسبتا مغذی و بسیار کم کالری (در صورتی که برای شما مهم است و اهداف سلامت خود را).

در 100 گرم تربچه وجود دارد کمتر از 2 گرم کربوهیدرات خالص است که باعث می شود تربچه بسیار مساعد در واقع به کم کربوهیدرات و keto-دوستانه ، تربچه و کره ممکن است در بسیاری keto-دوستانه گیاهی میان وعده از همه!

این keto و کم کربوهیدرات غذا خوردن شیوه تکیه بر خوردن مقادیر کمتر از کربوهیدرات خالص (کربوهیدرات منهای فیبر). بسته به یک کربوهیدرات بودجه تربچه می تواند طراوت و رضایت بخش راه به خوردن nutritiously در حالی که پس از این عمل غذا خوردن.

بهترین راه برای طبخ تربچه

تربچه اغلب خورده خام در سالاد و غذاهای دیگر اما چشم پوشی نیست چقدر شگفت انگیز آنها می تواند زمانی که بو داده! آنها فوق العاده ترد و آبدار است.

شما همچنین می توانید بپوشانید و آنها را مانند دیگر سبزیجات ریشه ای. این سالاد تربچه کاملا خوشمزه است.

بیشتر در پخت و پز تربچه در اینجا.

چگونه به فروشگاه تربچه

مانند دیگر سبزیجات ریشه تربچه را می توان ذخیره می شود تا یک زن و شوهر از هفته در یخچال است. اما یک چیز بسیار مهم را بدانید: حذف تاپ برای اولین بار به طوری که آنها نمی sap تربچه گیاهی از رطوبت.

بهترین راه برای استفاده از مانده تربچه

ما بالای 15 تربچه دستور

چه شما دستور العمل های مورد علاقه و یا استفاده از تربچه? هر راه مورد علاقه به آنها را طبخ?

31 روز از سبزیجات: چگونه به سقوط در عشق با سبزیجات در 31 روز است. چگونه بسیاری از این سبزی پر زرق و برق شما خورده این ماه ؟ نگاهی به کل لیست و ما جولای چالش به خوردن هر یک!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de