قدرت خام 3 در دسترس برای مک و iOS شامل بهبود گردش کار و ویرایش جدید ابزار


آقایان Coders, LLC خالق قدرت خام برای macOS و iOS منتشر کرده است که قدرت خام 3.0. آخرین نسخه معرفی بیشتر ادغام با بومی macOS و iOS عکس های برنامه های کاربردی و ارائه بهبود گردش کار.

قدرت خام 3 است و در حال حاضر تنها از شخص ثالث نرم افزار شامل پشتیبانی کامل از اپل عکس کتابخانه در macOS و iOS. با این ادغام عکاسان می توانند رای و ویرایش تصاویر خود را بر روی مک خود را و یا در iOS دستگاه های با آیکلاد همگام سازی.

این نرم افزار توسعه داده شد توسط Nik Bhatt سابق اپل مهندس. در حالی که در اپل Bhatt led آی فون و دیافراگم تیم است. از قدرت خام 3, Bhatt می گوید: “قدرت خام به دست آورده زیر قوی در میان عکاسان جدی برای آن منحصر به فرد کنترل اپل خام موتور همراه با آن قوی و آسان برای استفاده از ابزار ویرایش.”

قدرت خام 3 شامل انواع مختلفی از ارتقاء به آن ادغام با اپل عکس های خود را به طور کلی فضای کاری. کاربران می توانند با استفاده از زبانه ها به نمایش آلبوم های متعدد در کتابخانه در همان زمان. کاربران همچنین می توانند رای دادن پرچم و فیلتر آلبوم با رأی و پرچم به طور خودکار همگام سازی از طریق آیکلاد عکس. برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید. تصویر های اعتباری: آقایان Coders

از آن انتشار اولین خام قدرت طراحی شده برای ساخت بنا های موجود در اپل عکس, نرم افزار بومی و اضافه کردن قابلیت های اضافی و قابلیت ویرایش. قدرت خام اجازه می دهد تا کاربر را به نگه داشتن فایل های خود را سازمان یافته در سطح سیستم در حالی که همچنین انجام پیشرفته تر ویرایش به عکس های خود را. با اعمال نفوذ اپل, عکس کاربران همچنین می توانید جلوگیری از ارتکاب به یک اختصاصی کتابخانه عکس و یا اشتراک مبتنی بر نرم افزار است.

با توجه به نسخه مک از قدرت خام 3.0 نرم افزار با این نسخهها کار به طور مستقیم با کتابخانه عکس های خود را در حالی که با اضافه کردن اضافی ویرایش و ابزارهای سازمانی. شما می توانید فهرست و ایجاد آلبوم ها و پوشه های که پس از آن فورا به سیستم اعمال کتابخانه عکس و تغییرات همگام سازی بیش از iCloud در هنگام استفاده از iCloud عکس. قدرت خام 3 به طور خاص می افزاید: امتیاز و ضعیف قابلیت این نرم افزار چیزی در دسترس نیست در اپل عکس. در مورد پرچم این را فورا به نظر می رسد بر روی تصویر فایل در یاب به عنوان به خوبی.

قدرت خام 3 معرفی انواع مختلف از کاربر درخواست امکانات از جمله سرد و گرم پیکسل شاخص ادغام LUTs و مرتب سازی مجدد به طور پیش فرض تنظیمات درون خود را سفارشی کاری. برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید. تصویر های اعتباری: آقایان Coders

علاوه بر این قدرت خام 3 شامل یک بخش جدید برای اخیرا مشاهده آیتم. وجود دارد یک آستانه برای چه تعداد به عنوان “بازدید” به این معنی که تنها تصاویر شما صرف بیش از چند ثانیه نگاه کردن را شامل می شود. به آن را آسان تر برای مشاهده و کار بر روی چندین عکس و یا آلبوم در یک بار قدرت خام 3 شامل زبانه.

قدرت خام 3 معرفی انواع تصویر جدید تنظیمات از جمله: خودرو, افزایش, با, چهره, متعادل سازی خودکار سفید تعادل LUTs با فیلم شبیه سازی سطح و یک کانال میکسر. با تنظیم جدید ابزار کل در حال حاضر در دسترس کاربران است 15. با بسیاری از تنظیمات در حال حاضر ساخته شده را به نرم افزار خام قدرت 3 شامل یک تجدید ویرایش رابط و گردش کار جدید قابلیت های. کاربران می توانید دوباره مرتب و را انتخاب کنید به طور پیش فرض تنظیمات تا اطمینان حاصل شود که تنظیمات آنها کمتر استفاده کنید اغلب مسدود نیست تا خود را در فضای کاری.

قدرت خام 3 معرفی دو خودرو جدید تنظیم ویژگی ها از جمله خودرو و افزایش خودکار تعادل رنگ سفید (در اینجا نشان داده شده). تصویر های اعتباری: آقایان Coders

قدرت خام 3 همچنین می افزاید: LUTs. نرم افزار کشتی با 20 نفر از آنها از جمله Bhatt خود فیلم شبیه سازی LUTS. کاربران می توانند خود را LUTs به عنوان به خوبی. هنگامی که با استفاده از LUTs کاربران می توانند تنظیم قدرت از اثر با استفاده از یک لغزنده شدت. با توجه به تصویر موجود تنظیم شده و ترفند. برای مثال در حال حاضر وجود دارد hot pixel شاخص در نرم افزار.

با توجه به جدید خودرو و افزایش تصویر و تنظیم این کار با تجزیه و تحلیل تصویر بر روی انواع معیارهای قبل از استفاده از سطوح مختلف متفاوت قدرت خام تنظیمات. خودکار افزایش می برجسته و سایه تنظیم, تغییر, نوردهی, تنظیم تعادل رنگ سفید ،

قدرت خام 3 برای iOS شامل بسیاری از پیشرفت های به عنوان قدرت خام 3 برای macOS جدید از جمله ابزارهای ویرایش تصویر از جمله لوت ادغام. قدرت خام 3 برای iOS نیز شامل توانایی برای دوباره مرتب کردن و سازماندهی فضای کاری خود را که حتی بیشتر مهم است که کار بر روی صفحه نمایش کوچکتر از آی فون یا آی پد.

نسخه iOS از قدرت خام 3 برای آی فون و آی پد (در بالا نشان داده شده) شامل تقریبا یکسان مجموعه ای از ویژگی های به عنوان نسخه مک از جمله ویرایش دسته ای. برای مثال شما می توانید فرآیند و اعمال خودکار افزایش به تصاویر انتخاب شده به عنوان نشان داده شده در تصویر. تصویر های اعتباری: آقایان Coders

با آخرین نسخه از قدرت خام کاربران هم اکنون می توانید مدیریت تصاویر خود را یا در بومی عکس نرم افزار و یا در iOS فایل های app. شما می توانید سوئیچ یکپارچه بین عکس ها و فایل ها اگر چه برخی از iOS محدودیت در نتیجه تغییرات رتبه بندی پرچم و فیلتر نشده همگام سازی بیش از iCloud در هنگام کار با فایل های.

همان رتبه جدید گردش کار از نسخه Mac, حمل بیش, iOS, نمایندگی برای اولین بار در iCloud عکاسان در iOS. با استفاده از رتبه بندی و پرچم شما به راحتی می توانید مرتب کردن و فیلتر کردن تصویر خود را از کتابخانه به سرعت پیدا کردن تصاویر خاص.

قدرت خام 3 نیز شامل یک شیر ادغام با محبوب هالید نرم افزار دوربین و هالید اضافه کرده است قدرت خام به آن سریع-راه اندازی ادغام در برنامه عکس بررس.

اگر شما با استفاده از حالت عمودی در دستگاه iOS خود را خام قدرت 3 مانند نسخه های قبل می توانید دسترسی به عمق اطلاعات در فایل های تصویری خود را. با استفاده از این داده ها کاربران می توانند انتخابی تنظیم مناطق مختلف تصویر بسته به اینکه چگونه نزدیک یا دور موضوع بود که از لنز. برای مثال شما می توانید تنظیم برجسته و سایه ها در پس زمینه و پیش زمینه به طور مستقل در حالی که همچنین تنظیم عمق ماسک آستانه. شما می توانید ماسک ایجاد شده با استفاده از عمق اطلاعات در این تصویر از نسخه اپل از قدرت خام 3. تصویر های اعتباری: آقایان Coders

برای کاربران اپل را به حالت عمودی در دستگاه iOS خود را خام قدرت 3 می توانید دسترسی به عمق اطلاعات در فایل تصویر و اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد عمق نقشه ها به صورت انتخابی مخفی شود. شما می توانید دسترسی و ویرایش با استفاده از عمق اطلاعات در هر دو iOS و نسخه های مک از قدرت خام.

قدرت خام 3 برای macOS و iOS است که امروز در دسترس از فروشگاه App. برای موجود صاحبان قدرت خام 2 به روز رسانی رایگان در هر دو سیستم عامل است. برای کاربران جدید قدرت خام 3 برای macOS است $39.99 و قدرت خام 3 برای iOS است $9.99. قدرت خام 3 برای macOS اجرا می شود در macOS کاتالینا و موهاوی. در iOS خام قدرت 3 قابل اجرا بر روی iOS 12 و iOS 13 اگر چه این برنامه پشتیبانی نمی کند 5s آیفون 6 یا 6 پلاس یا آیپد مینی 3 و یا قبل از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر