آماده به خارج ؟ سابق پارک رنجر ارائه می دهد بهترین پیک نیک مشاوره.

پس از چند ماه از قرنطینه آیا شما احساس cooped داخل ؟ من به شما. من احساس می کنم شما. و من یک پیشنهاد دارم: از آن زمان به خارج برای (امن و اجتماعی فاصله گرفته) پیک نیک. آیا این شما را به جلو خم شدن و حیاط خلوت و یا پارک غذا خوردن در خارج را احساس می کنم مثل یک هدیه بیشتر از همیشه قبل از.

قبل از اینکه شما خود را بسته سبد پیک نیک و گرفتن یک پتو به نشستن در, اما ما نیاز به بحث استراتژی است. اگر شما به غذا خوردن در خارج وجود دارد چند راهنمایی شما باید در نظر بگیرید — و چه کسی بهتر از یک پارک رنجر با بیش از 12 سال از پارک picnicking تجربه برای هدایت ما ؟ من به اندازه کافی خوش شانس به اهل Redmon سابق پارک رنجر به عنوان دختر من دوم-معلم کلاس و او در ارائه بهترین مشاوره برای ضربه زدن به خارج از منزل بزرگ برای ناهار خوری در این بهار و تابستان است.

7 پیک نیک راهنمایی از سابق پارک ملی رنجر

قبل از شروع آموزش حرفه ای Redmon مشغول به کار در پارک ها در سراسر اقیانوس آرام و کوه شمال غربی — در یوتا واشنگتن و آیداهو و نوادا — تمیز کردن و تعمیر کار در این مرکز بازدید کنندگان به پیاده روی هدایت و نظارت بر اردو برنامه های. این هفت قطعه از حکیم حکمت در خارج به خوردن بیشتر.

1. شروع به کوچک و ساخت پیک نیک خود را اعتماد به نفس.

همانطور که با هر ورزش — و اجازه دهید غذا خوردن در خارج از ورزش — تمرین کمک خواهد کرد که شما استاد تاکتیکی جنبه های picnicking. بنابراین قبل از اینکه شما بیرون رفتن در یک پیاده روی و بسته حماسی پیک نیک شروع به کوچک. خوردن یک وعده غذایی خود را در خم شدن و حیاط خلوت و یا پارک محلی کمک خواهد کرد که ساخت خود اعتماد به نفس پیک نیک. “ما احتمالا طبخ حدود یک چهارم از وعده های غذایی ما در خارج در تابستان و خوردن حداقل یک وعده غذایی در هر روز در ما پاسیو” Redmon توضیح می دهد. تمرین خود را در پیک نیک مهارت در خانه شما آماده برای پیک نیک افزایش و بیشتر.

2. انتخاب محل پارکینگ خود را با دقت.

قبل از اینکه شما حتی فکر می کنم در مورد که در مواد غذایی به بسته و آن را در نظر بگیرید محل پیک نیک خود را و چگونه شما خود را اول است. “در نظر گرفتن فاصله بین پارکینگ خود را در منطقه و پیک نیک سایت. پیک نیک دنده را تبدیل به سنگین و سنگین پس از یک پیاده روی طولانی می گوید:” Redmon. و هنگامی که شما وارد در مقصد خود را استراتژیک می باشد در مورد پارکینگ و نگه داشتن چشم خود را پوست کنده برای دستشویی, سطل های زباله و پارک قوانین. “توجه ویژه به دستشویی و یا در نزدیکی شما در پیک نیک سایت; این مفید است برای رشد یو پی اس, اما به ویژه مهم است که شما picnicking با بچه ها.”

3. سرمایه گذاری در برخی از پیک نیک چرخ دنده.

یک سبد پیک نیک و یا کوله پشتی فوق العاده است اما هیچ کمک کند اگر شما نمی توانید خوردن آنچه شما بسته بندی شده است. Redmon توصیه می شود سرمایه گذاری در یک مجموعه کوچک از جنس پلاستیک و یا فلز پیک نیک صفحات نقره و فنجان و نگه داشتن آن در دست به صورت picnicking تنها. “این بسیار آسان است برای فراموش کردن چیزهای کوچک مانند لیوان و بشقاب و یخ و غیره. هر کس می شود استفاده می شود که قادر به چنگ زدن به هر چیزی که آنها نیاز به از زمانی که خوردن آن طول می کشد مقدار زیادی از تفکر و برنامه ریزی را picnicking لذت بخش و موفق است.”

Redmon نشان می دهد دو کیسه زباله برای picnicking. این لازم نیست که به طور سنتی پلاستیکی کیسه زباله — شما می توانید با استفاده از کیسه های پارچه ای قابل شستشو و یا کیسه های کاغذی به همان اثر است. اما Redmon استدلال هوشمند و ساده است: “آوردن یک کیسه زباله برای زباله (بسته بندی مواد غذایی, uneaten تکه) و دیگری برای چیزهایی که شما می خواهید برای شستن در خانه بعد (کثیف, کارد و چنگال, دستمال پارچه ای و غیره.) اگر وجود دارد سطل زباله خدمات در دسترس, شما می توانید دور انداختن آن وجود دارد. اگر نه آن را آسان به آن را به خانه و قرار دادن آن در سطل زباله.”

5. حفظ مواد غذایی خود را امن.

Redmon همچنین پیشنهاد تنظیم تمام مواد غذایی خود را در یک منظره پیک نیک گسترش; در عوض, او توصیه به نگه داشتن هر گونه مواد غذایی شما در حال غذا خوردن نیست امن در کوله پشتی و یا کولر در حالی که شما می خورید. “من می گویند شایع ترین مشکل من با مردم و مواد غذایی بود و داشتن یک راه برای نگه داشتن آن از حیوانات. من تو را دیدم بسیاری از مواد غذایی خورده شده توسط راکون! راکون واقعا دوست دارم چادر کمپ که آیا یک راه برای نگه داشتن مواد غذایی ایمن است.”

6. اگر شما برنامه ریزی برای ساخت یک پیک نیک و آتش و ساختن یک برنامه برای قرار دادن آن را.

ساحل اتش بازی و پیک نیک برای تلفن های موبایل بسیار دوست داشتنی بود اما به طور کامل آماده برای قرار دادن که آتش در پایان شب بیش از حد. “ایمنی و آتش نشانی است که همیشه در بالای ذهن” توضیح می دهد که Redmon. “این همیشه من را شگفت زده چگونه بسیاری از مردم فکر می کردند یک فنجان یا دو آب را از یک آتش سوزی. شما نیاز به حداقل یک گالن و یا دو به douse آتش سوزی در پایان شب.”

7. خود را به ارمغان بیاورد میز و صندلی — به خصوص در حال حاضر.

در نهایت من خواسته Redmon اگر او تا به حال هر گونه ملاحظات ویژه برای picnicking در طول زمان از COVID-19. مشاوره خود را با این نسخهها کار برای هر زمان که شما می خواهید برای پیک نیک به طوری که شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پیدا کردن مناسب فاصله از سایر جداول پیک نیک و یا افرادی که: “من همیشه خود من کمی میز و صندلی. وجود دارد بنابراین بسیاری از کوچک و ارزان مدل های میز و صندلی در دسترس در حال حاضر که آن را بسیار آسان به همه چیز شما نیاز به راحت حق با شما است. چند دقیقه از راه اندازی و هر فضا تبدیل به یک پیک نیک زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>