به یاد داشته باشید این ترفند سریع دفعه بعد شما نیاز به ریز ریز کردن یک دسته بزرگ جعفری

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خرد کردن گیاهان نیست یک مهارت جدید به هر طبخ در آشپزخانه, اما ما به تازگی در سراسر یک روش است که کاهش زمان آن طول می کشد به انتخاب برگهای ساقه. این امر به ویژه مفید برای گشنیز و جعفری که در آن آن است که اغلب لازم برای استفاده از برگ و ساقه. این یک ترفند ساده — و نه یکی که زندگی شما تغییر خواهد کرد — اما آن را می توانید سرعت بخشیدن به گیاه خود را در دبستان بسیار کمی!

در اینجا چیزی است که ما انجام دهید: به جای کشیدن برگهای ساقه ها را یکی یکی و یا در توده (و سپس نورد آنها را با هم را سفت آسان) به جای آن سعی کنید به نگه داشتن دسته را در دست خود و اجرای چاقو را راست پایین ساقه. آن را مانند پوست کندن یا پوست سبزیجات و یا خراش دادن مقیاس یک ماهی. اکثر برگ ها حذف خواهد شد فقط در چند ثانیه می روم تنها چند چپ در درون سرچشمه می گیرد.

3 مرحله برای راحتی خرد کردن یک دسته جعفری یا گشنیز

آن را زمین بسیار مخربی اما ما باید این مفید است. گاهی دانستن چند راهنمایی کوچک مانند این می توانید یک وعده غذایی را با هم سریع تر و یا ترویج استفاده از مواد تازه به جای تبدیل به کابینه ادویه.

5 دستور العمل های بزرگ سعی کنید خود را با سبزی خرد شده

چگونه می توانم به شما ریز ریز کردن جعفری و گشنیز? آیا شما برگ را انتخاب کنید و یا شما فقط ریز ریز کردن همه چیز سرچشمه می گیرد و تمام ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im