گزارش: Kodak Alaris فروخته شده خود را با کاغذ و شیمیایی تقسیم به بزرگترین چینی توزیع کننده


با توجه به استرالیا عکس صنعت نشر در داخل تصویربرداریکداک خود را فروخته است ‘کاغذ Photochemicals نمایش و نرم افزار’ واحد کسب و کار به آن بزرگترین چینی توزیع کننده چین و وعده گروه (چین نیز توزیع Canon, Epson و Noritsu عکس پرینتر و اسکنر) و انتقال آن فیلم کسب و کار به آن Kodak Moments واحد کسب و کار.

تایید از داخل تصویربرداری می آید بر روی پاشنه از یک گزارش که اعلام نرخ پیشنهادی فروش و توزیع شده در داخل در داخل شرکت.

چین تولید شده است Kodak photochemicals و همچنین هالید نقره, کاغذ عکس, کاغذ و رنگ زیر کاغذ به مقصد آسیا و اقیانوس آرام در بازار Xiamen کارخانه پس از 2015 و تولید شده است Kodak پزشکی, X-ray, فیلم صنعتی, فیلم, فیلم عکاسی, عکاسی, کاغذ و photochemicals در آن Wuxi کارخانه از سال 2016.

یک تصویر از بخش ‘درباره’ در چین وعده ،

ما گزارش شده در فوریه 2019 Kodak Alaris دنبال شد به offload آن کاغذ و فیلم تقسیم تخمین زده می شود ارزش حدود 34 میلیون دلار در آن زمان بود. Kodak Alaris رفت تا آنجا که می گویند در آن 2019 گزارش مالی (صفحه 16) که در آن انتظار می رود ‘از اتمام موفقیت آمیز از فروش [آن] PPF کسب و کار در سال آینده است.’

با توجه به داخل تصویربرداری‘s گزارش متعدد وجود دارد اشخاص علاقه مند در این بخش از جمله چین و, ایستمن کداک (نهاد مجزا از Kodak Alaris) و حتی شرکت فیلم چینی خوش شانس فیلم. در پایان, آن را چین و قول می دهم که مهر و موم معامله. چین وعده داده بود در اصل برنامه ریزی برای خرید بیشتر از Kodak Alaris از فقط کاغذ و شیمی کسب و کار می گوید در داخل تصویربرداریاما ‘انصراف در آخرین لحظه […] با توجه به نگرانی با این حساب از سند اسکن واحد کسب و کار.’ وجود دارد هیچ اطلاعاتی در مورد دقیقا چه مقدار نهایی معامله به ارزش بود.

ما تماس Kodak Alaris خودمان به طور مستقل تایید این اطلاعات و به روز رسانی خواهد شد بر این اساس اگر ما دریافت پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net