محققان صنایع کوچک بی سیم, دوربین است که می تواند متصل به سوسک


محققان در دانشگاه واشنگتن توسعه یافته یک دوربین کوچک است که می تواند سوار شدن روی یک سوسک ارائه ما متمایز و جدید ، بسیار سبک وزن دوربین بی سیم می توانید جریان های ویدئویی به یک ارتباط گوشی های هوشمند در 1 تا 5 فریم در ثانیه و حتی می تواند محوری تا 60 درجه است.

این دوربین کوچک است که در دنیای واقعی در Pinacante و مرگ-feigning سوسک سوابق سیاه و سفید تصاویر و می تواند حتی در نور کم. در حالی که یک موفقیت چشمگیر این مشخصات دوربین خود چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره. دوربین تک رنگ جریانهای تصاویر که 160 × 120 پیکسل است.

دستگاه ارتباط با یک گوشی هوشمند از طریق بلوتوث از تا 120 متر دور. علاوه بر مشاهده فیلم های محققان همچنین می توانید از راه دور کنترل بازوی مکانیکی متصل به دوربین از طریق یک شارژ الکتریکی است. هنگامی که یک ولتاژ بالا اعمال می شود مواد مورد استفاده برای بازو خم به موقعیت مورد نظر. پس از ولتاژ کاهش می یابد و یا کاملا حذف شده بازو را شل کنید بازگشت به موقعیت اولیه خود مانند چگونه یک انسان می تواند تنها نگه داشتن سر خود را تبدیل به یک مقدار محدود از زمان قبل از نیاز به بازگشت به یک استراحت.

شرکت سرب نویسنده Vikram Iyer یک UW دانشجوی دکتری در مهندسی برق و کامپیوتر. تصویر های اعتباری: علامت سنگ/دانشگاه واشنگتن

این دوربین کوچک است که یک شاهکار مهندسی; کل سیستم دوربین از جمله کوه بازو و لازم است قطعات الکترونیکی وزن آن در حدود 250 میلی گرم است که تقریبا نیمی از وزن این موضوع سوسک می تواند به طور طبیعی. خوشبختانه این دوربین طراحی شده است در چنین راهی که آن را محدود نمی کند تحرک سوسک یا به آنها آسیب برساند.

در این مرحله شما ممکن است تعجب آنچه در علمی کاربردی وجود دارد که برای اتصال دوربین به یک سوسک. این دیدگاه اول شخص از یک سوسک اجازه داده است محققان برای درک بهتر این موضوع در پاسخ به محرک های مختلف و چگونه آن را با استفاده از چشم انداز به رویکرد محیط زیست است.

بیشتر با اعمال نفوذ خود را فوق العاده کوچک سیستم دوربین این تیم نیز ساخته شده کوچکترین جهان زمینی قدرت مستقل ربات با بی سیم دید. ربات ‘به اندازه حشرات’ و با استفاده از ارتعاشات به حرکت می کند. این تیم امیدوار است که در آینده نسخه از ربات خود مختار دوربین می تواند ساخته شده بدون باتری و یا خورشیدی.

کوچکترین جهان زمینی قدرت مستقل ربات با بی سیم دید. تصویر های اعتباری: علامت سنگ/دانشگاه واشنگتن

جای تعجب نیست با چنین دستگاه کوچک پیدا کردن یک راه به قدرت آن را ثابت کرد به چالش کشیدن. محققان تبدیل شده به جهان از حشرات الهام بخش است. مگس برای مثال اختصاص 10 تا 20 درصد از کل آنها در حالت استراحت انرژی به قدرت مغز خود را که عمدتا مشغول پردازش بصری. به منظور استفاده مناسب از آن محدود انرژی, یک پرواز یک بخش کوچک از چشم انداز کلی منطقه می بیند که با وفاداری بالا. برای دیدن مناطق مختلف با جزئیات خوب یک پرواز باید حرکت سر خود را.

این است که در آن محققان کردم الهام بخش برای یک بازوی متحرک برای سوسک کوچک از دوربین. Co-نویسنده سرب از مطالعه دانشگاه دانشجوی دکتری در مهندسی برق و کامپیوتر Vikram Iyer گفته: “یکی از مزیت بودن قادر به حرکت دوربین است که شما می توانید یک زاویه نظر از آنچه اتفاق می افتد بدون مصرف مقدار زیادی از قدرت. ما می توانید یک شی در حال حرکت و بدون نیاز به صرف انرژی برای حرکت یک ربات تمام.’ بیشتر به صرفه جویی در مصرف انرژی از سیستم دوربین سیستم شامل یک شتاب سنج که اجازه می دهد تا دوربین به ثبت تصاویر وقتی که سوسک حرکت می کند. در پایان عمر باتری در بین 6 و 10 ساعت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اعضای انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم می تواند مشاهده مقاله کامل در آخرین دوره از علم رباتیک. اگر شما علاقه مند در دیگر الکترونیک-مجهز حشرات محققان در دانشگاه واشنگتن سنسور متصل به زنبور عسل در سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de