نقد و بررسی: Tourbox کنترل آن می تواند سرعت خود را ویرایش ؟

Tourbox را لمسی کنترل به معنای استفاده از دست غیر غالب کمک به سرعت بخشیدن به گردش کار. این Tourbox اس

توسط DASTESALAMATT در 30 اردیبهشت 1399
Tourbox را لمسی کنترل به معنای استفاده از دست غیر غالب کمک به سرعت بخشیدن به گردش کار.

این Tourbox است یک پلاگین در حال ویرایش کنسول در نظر گرفته شده با ویرایش (صدا عکس و ویدیو), نرم افزار برای سرعت بخشیدن به یک حرفه ای گردش کار. Tourbox می تواند سفارشی برای کار با فقط در مورد هر نوع نرم افزار (به عنوان طولانی به عنوان وجود دارد میانبرهای صفحه کلید) و برای این نقد و بررسی ما تست شده آن را با نرم افزار Adobe Photoshop و DaVinci Resolve.

ویژگی های کلیدی:

 • 3 تعیین و تخصیص صفحة یکی با یک کلیک کردن تابع
 • 11 دکمه در 7 سایز مختلف همه کاربر-تعیین و تخصیص
 • پشتیبانی برای هر نرم افزار با کلید های میانبر موجود
 • USB pass-through

در مقایسه با همسالان خود

در کمتر از 200 دلار Tourbox می آید در یک منحصر به فرد قیمت-نقطه. رقابتی گزینه های مانند Loupedeck CT ($550) و طغرا (330 دلار) ارائه قابلیت های مشابه اما در سطح قیمت که برخی ممکن است پیدا کردن دشوار است برای توجیه. وجود دارد گزینه های ارزان تر مانند Streamdeck از Elgato ($92) اما این ارائه نمی دهد کاملا مشابه رابط لمسی به عنوان Tourbox. در ابتدا به ارائه طریق Kickstarter و پس از موفقیت کمپین Tourbox در حال حاضر قیمت برای $170.

برای اولین بار غیر خطی کنترل من تا کنون استفاده می شود اغلب ستایش Lightroom کنسول برخی از 25 سال پیش. پس از آن من شده است در مواظب برای چیزی به عنوان موثر و لامسه است Tourbox رفتن به یکی ؟

طراحی و حمل و نقل

پس از باز کردن جعبه چه برای اولین بار به من زده در مورد Tourbox است چگونه انبوه این محصول است. وزن آن در 13.6 اونس / 385g بیش از آن کوچک 4.6 x 4 x 2 / 11.7 x 10.2 x 5cm اندازه ممکن است نشان می دهد. این احتمال وجود دارد به دلیل آن را طراحی شده به حرکت در اطراف میز کار خود را. موجود در جعبه است که واحد خود یک کتابچه راهنمای کاربر راهنمای شروع سریع و 5ft بافته USB-C به USB-کابل.

بدن به پایان رسید در یک نرم به لمس لاستیک که در ابتدا زنگ زد زنگ زنگ با من: من تا به حال محصولات دیگر شامل یک شبیه پایان است که تبدیل به messes مهم در طول زمان با توجه به شیمی تجزیه. من امیدوارم که این است که برای تبدیل شدن به یک مشکل با Tourbox چند سال پایین جاده. حتی اگر آن را نمی کند نگه داشتن واحد از اثر انگشت و لکه یک شغل تمام وقت.

به عنوان یک رابط لمسی Tourbox به طور کلی موفق

به عنوان یک لمسی رابط Tourbox به طور کلی موفق: اصلی 4 دکمه های بزرگ (3 اصلی سطح 1 در سمت چپ) در حال آسان برای استفاده و یک ماوس مانند کلیک کنید با حداقل سفر. اصلی مرکزی دستگیره احساس می کند کمی شل است و می تواند با کمی اصطکاک بیشتر. چرخ اسکرول (بالا سمت چپ) فقط در مورد حق از نظر مقاومت و می توان با کلیک سمت ارائه قابلیت های اضافی. شماره گیری (پایین سمت چپ) می تواند به نفع از یک تنظیم حساسیت آن کمی بیش از حد پاسخگو برای من و تمایل به لغزش در اطراف بیت.

4 D-pad دکمه ها کمی در سمت کوچک برای من و قرار دادن آن کمی بیش از حد نزدیک به مرکزی شماره گیری نمایید. آنها همچنین نشستن کمی بیش از حد خیط و پیت کردن به عنوان به خوبی به ویژه بالا یکی از. دور C1 و C2 دکمه (بالا سمت راست) نیز در سمت کوچک.

راه اندازی و نصب و راه اندازی

Tourbox دارای دو پورت: USB-C برای اتصال به دستگاه شما و USB 3.0 برای تصویب از طریق.

به همه چیز کار, شما اولین نیاز به دانلود و نصب Tourbox کنسول برنامه است که در دسترس برای مک و PC – هیچ پشتیبانی برای Andriod, iOS یا لینوکس در حال حاضر. نصب و راه اندازی این نرم افزار کمی پیچیده تر از معمول به عنوان شما را مجبور به نصب درایور به طور جداگانه. من شده است با استفاده از آن را در خود ساخته شده Ryzen کامپیوتر (1700X) در حال اجرا ویندوز 10 و دوست داشتم مراحل نصب می شود کمی ساده تر.

در حال حاضر Tourbox کنسول نیز نمی بار خودکار با ویندوز یا MacOS

در حال حاضر Tourbox کنسول نیز نمی بار خودکار با ویندوز یا MacOS. به آن نیاز دارد برای اولین بار شروع شود تا قبل از شما اجرا انتخاب شده خود را ویرایش نرم افزار (اگر چه ثابت برای این است که برنامه ریزی شده برای آینده نسخه نرم افزار). یک راه این است که به صورت دستی ایجاد یک میانبر در خود آیتم های راه اندازی پوشه.

این Tourbox متصل به کامپیوتر خود را از طریق شامل کابل و همچنین دستی توانایی عبور از طریق یکی دیگر از دستگاه USB با استفاده از USB 3.0 سوکت.

با استفاده از Tourbox

هر نقطه کنترل در Tourbox دارای یک نام منحصر به فرد.

همانطور که گفته شد Tourbox ارائه می دهد تعدادی از دکمه های مختلف و صفحة از اندازه های مختلف و اشکال و احساس است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد خود به خود و یا در ترکیب با یکدیگر. در زمان انتشار آن می تواند تنظیم شود تا به 38 تعریف شده توسط کاربر توابع مرتبط به نرم افزار کلید های میانبر صفحه کلید. این توابع را می توان مجموعه ای متفاوت برای هر قطعه از نرم افزار شما می خواهم به استفاده از Tourbox با.

این نرم افزار می آید از قبل لود شده با کلید های میانبر برای لایت روم و فتوشاپ, اما آن را آسان برای تغییر این و به راه اندازی امکانات جدید

این نرم افزار به خودی خود بسیار پاسخگو و آسان برای استفاده – من تا به حال هیچ ثبات مشکلات – و آن را تنها طول می کشد چند ثانیه برای اجرا و تشخیص متصل Tourbox.

با این حال بیش از یک بار من به طور تصادفی به تایپ کلید انتساب درست زمانی که من به معنای شرح را وارد کنید. این است زیرا شما در واقع باید به را انتخاب کنید ویرایش آیکون قبل از اضافه کردن توضیحات شما نمی توانید نوع به طور مستقیم به این رشته است.

اصلی کنسول و رابط کاربری به شما می دهد توانایی ایجاد چندین ایستگاه از پیش تنظیم.

این نرم افزار می آید از قبل با کلید های میانبر برای ادوبی لایت روم و فتوشاپ, و از آن آسان است برای تغییر این و به راه اندازی جدید. من در درجه اول شده است با استفاده از آن با DaVinci Resolve و فتوشاپ. قطعا طول می کشد برخی از زمان و چند تکرار برای پیدا کردن دقیقا همان است که کنترل برای اختصاص به یک تابع.

قطعا طول می کشد برخی از زمان برای پیدا کردن که کنترل بهتر است که تابع

من پیدا کردم اصلی شماره گیری مفید برای شستشو هر چند یک جدول زمانی یک فریم در یک زمان در حل و فصل و یا تغییر اندازه قلم مو در فتوشاپ. ماوس-مانند چرخ در بالا سمت چپ من اختصاص داده شده در هر دو برنامه به زوم در داخل و خارج از تصویر. دکمه های بزرگ را می توان به طور معمول اصلاح مانند CTRL یا ALT اما به همان اندازه آنها را می توان مورد استفاده برای دیگر توابع.

این فقط یک مثال کوچک از این کنترل استفاده می شود.

با دست راست بر روی ماوس Tourbox به راحتی می تواند با سمت چپ من است که در راه آن طراحی شده بود. اما واقعا وجود دارد هیچ دلیلی که چرا شما نمی توانید با استفاده از این خود را با دست راست در واقع من فکر می کنم برخی از کنترل های بهتر قرار داده شده این راه را عمدتا به سمت دکمه و صفحة.

ممکن است محدودیت ها

دوار کنترل بهره مند از حساسیت قابل تنظیم

شایان ذکر است که سیاه و سفید/خاکستری کنترل در سیاه و سفید/خاکستری بدن ممکن است دشوار برای دیدن در محیط های کم نور مانند ویرایش و یا درجه بندی مجموعه. اما با گذشت زمان و تجربه شما باید قادر به استفاده از Tourbox در واقع بدون نگاه کردن به آن.

اندازه نیز همیشه برای رفتن به یک موضوع برای برخی از مردم – برای من به راحتی استفاده Tourbox آن را در حالت ایده آل باید حدود 20% بزرگتر به طور کلی (و من بزرگ دست). با این حال توزیع Ikan است به من اطمینان داد که بسیاری از مسائل فیزیکی در حال نگاه برای نسخه آینده این محصول (و نسخه فعلی به زودی در دسترس خواهد بود در سفید).

آن را برای شما کار می کنند?

هر ویرایش کنسول مانند این می تواند یک مشکل فروش که اول از همه این ابعاد فیزیکی و طراحی کت و شلوار ممکن است همه کاربران. و در حالی که آن را باید در نهایت سرعت گردش کار خود را وجود دارد یک منحنی یادگیری اولیه به عنوان شما آن را راه اندازی.

آن زمان من حدود هشت روز از نیمه منظم استفاده کنید برای گرفتن با Tourbox و برخی از این زمان بود که به مجدد دکمه ها و گردونه به کت و شلوار بهتر راه من کار می کنند. راه اندازی کنترل های اصلی سریع است اما گرفتن دکمه های ترکیبی است که به خوبی با هم کار است که طول می کشد کمی طولانی تر است.

پس از راه اندازی اولیه این سرعت بالا گردش کار من به این معنی که دست من صرف زمان کمتر بر روی صفحه کلید. مسلما می توان آن را آسان به گذشت بازگشت به روش های قدیمی از کار. بزرگترین تغییر این است که وجود یک رضایت خاصی در استفاده از چرخ برای تنظیم چیزهایی مانند قلم مو در اندازه ها و مرور از طریق فیلم جدول زمانی – آن را بیشتر لامسه راه خوب کنترل یک ابزار مجازی.

این Tourbox منحصر به فرد ترکیبی از کنترل های مختلف مجموعه خود را جدا از بسیاری از رقابت عنوان می کند قیمت آن است. این محصول می تواند به نفع از برخی بیشتر کار توسعه هر دو در سخت افزار و نرم افزار بخش. و چه کسی می داند شاید یک نسخه حرفه ای نمی تواند به مراتب پایین خط ؟

آنچه که ما دوست داریم

 • خوب انواع مختلف کنترل لمسی
 • متراکم باقی می ماند, قرار دادن بر روی میز
 • USB pass-هر چند
 • کابل قابل جدا شدن
 • سازگاری با تن از نرم افزار

آنچه که ما نمی مانند

 • تا حدودی در اندازه کوچک (بسیار ذهنی)
 • عدم وجود اصطکاک در مرکزی شماره گیری
 • نرم افزار نیاز به برخی از پیشرفت های
 • وجود دارد یک منحنی یادگیری به کار آن را با موفقیت به یک گردش کار

امتیاز ستارهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن