ریکو معرفی HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 لنز

فقط دو هفته پس از ریکو نشان داد جزئیات بیشتری از آن بلند طعنه پرتره نخست HD Pentax-D FA* 85mm F1.4 ED SDM AW رسما منتشر شده است. این لنز جدید را ارائه می دهد و متعدد ویژه عناصر جدید AF موتور و کیفیت ساخت ما آمده ایم به انتظار از بالا پایان پنتاکس لنز.

این 85mm F1.4 شامل در مجموع از 12 عنصر از جمله “سوپر ED’ و غیر کروی شیشه ای. HD پوشش استفاده می شود برای کاهش عود و سایه اندازی. این لنز دارای یک حلقه جدید از نوع SDM لنز موتور به درایو تمرکز عناصر که ارائه 1.3 x گشتاور بیشتر نسبت به موتور 50mm F1.4 با توجه به ریکو. این لنز دارای یک تیغه دیافراگم که به صورت الکترونیکی کنترل می شود.

حداقل فاصله فوکوس است 0.85 m (2.8 ft) و حداکثر بزرگنمایی 0.12 x. آن را مهر و موم شده در برابر گرد و غبار و رطوبت در هشت مکان (که به ‘AW’ تعیین – ایستاده برای ‘آب و هوا’) و می تواند در شرایط سخت زمانی که زوج با یک آب و هوا-مقاوم در برابر دوربین Pentax.

فا* 85mm F1.4 در دسترس خواهد بود در اواسط ماه ژوئن برای $1899.

ریکو اعلام HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW برای K-mount دوربین های دیجیتال SLR

دوم فاصله کانونی ثابت-ظهر مدل اضافه شده به نسل بعدی عملکرد بالا ستاره لنز سری

نیوآرک نیوجرسی مه 27 سال 2020 - Ricoh Imaging آمریکا شرکت امروز اعلام کرد HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW لنز دوم ثابت طول فاصله کانونی لنز در نسل جدید پنتاکس ستاره (★) لنز سری. طراحی شده برای استفاده با PENTAX K-mount دوربین های دیجیتال SLR ستاره-سری لنز به رخ کشیدن بالاترین عملکرد تصویربرداری از تمام پنتاکس لنز ترکیب اولیه.

پنتاکس, توسعه, جدید, حلقه-نوع SDM (مافوق صوت مستقیم موتور) به طور انحصاری برای این لنز جدید برای فعال کردن بی عیب و نقص با سرعت بالا فوکوس اتوماتیک عملیات با طراحی بیرونی است که اطمینان گرفتن شرکت به صورت دستی-تمرکز عملیات. HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW لنز طراحی شده است نه تنها برای اطمینان از بالاترین تصویربرداری قدرت در حال حاضر ممکن است, اما همچنین برای بهینه سازی شادی از عکس گرفتن.

این لنز جدید دارای سه سوپر ED (Extra-low Dispersion) شیشه ای نوری عناصر به طور موثر به حداقل رساندن ابیراهی رنگی و شیشه ای-تولیدات غیر کروی نوری عنصر به طور موثر برای جبران کروی و رنگی انحرافات و زمینه انحنای برای ارائه فوق العاده روشن با کنتراست بالا تصاویر با لبه-به-لبه وضوح حتی در باز کردن دیافراگم. این طرح همچنین باعث کاهش اعوجاج به نزدیک به صفر در یک فاصله فوکوس از چهار متر به تحویل به خوبی تعریف شده و اعوجاج تصاویر بیش از کل محدوده فکوس از حداقل فاصله فوکوس به بی نهایت.

HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW لنز دارای یک F1.4 حداکثر دیافراگم مفید با بسیاری از افراد مختلف در طیف وسیعی از برنامه های کاربردی از جمله پرتره با به طور موثر ضد فوکوس پس زمینه عکسبرداری از صحنه های داخل ساختمان و دیدنی عکاسی. اضافی-دیافراگم بزرگ تولید روشن منظره یاب تصویر که مطمئنا الهام بخش عکاسی خلاقیت و تخیل.

طراحی و توسعه به عنوان یک AW (تمام نقاط) مدل های جدید لنز ویژگی های گرد و غبار آب و مقاوم در برابر ساخت و ساز با هشت ویژه مهر و موم برای جلوگیری از نفوذ آب به لنز هر بشکه رسید. زمانی که زوج با گرد و غبار آب و مقاوم در برابر پنتاکس digital SLR camera body آن اطمینان با دوام و قابل اعتماد تصویربرداری دیجیتال سیستم است که انجام به خوبی در خواستار تیراندازی تنظیمات — حتی در ابر یا غبار و یا در مکان های در معرض ابتلا به آب پاشیده و یا اسپری.

| قیمت گذاری و در دسترس بودن |

HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW لنز در دسترس خواهد بود در اواسط ماه ژوئن در www.us.ricoh-imaging.com و همچنین در Ricoh Imaging-مجاز رسانه های خرده فروشی برای یک تولید کننده قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $1899.95.

ویژگی های اصلی جدید HD PENTAX-D FA★85mm F1.4ED SDM AW

1. نسل جدید با کارایی بالا ستاره-سری لنز برای ارائه کیفیت تصویر ایده آل

پیش بینی پیشرفت بیشتر از دوربین SLR بدن در آینده PENTAX طراحی کرده است این لنز برای ارائه فوق العاده روشن با کنتراست بالا تصاویر با لبه-به-لبه تیزی توسط جبران مختلف انحرافات را به حداقل برساند در حالی که تا حد زیادی افزایش قدرت تفکيک — دو عامل کاملا ضروری است در نسل بعدی ستاره سری. آن را فراهم می کند فوق العاده بالا تصویربرداری عملکرد حتی در باز کردن دیافراگم زیبا bokeh (مات کردن) اثر و تصویر برجسته تفسیر در محدوده — همه دلایلی که آن را به تولید با کیفیت بالا و به خوبی تعریف شده تصاویر. آن را نیز دارای یک فوق العاده بزرگ F1.4 حداکثر دیافراگم مفید با بسیاری از افراد مختلف در طیف وسیعی از برنامه های کاربردی از جمله پرتره با به طور موثر ضد فوکوس پس زمینه عکسبرداری از صحنه های داخل ساختمان و دیدنی عکاسی. این کمک می کند تا دوربین برای تولید یک روشن منظره یاب تصویر است که الهام بخش عکاس خلاقیت و تخیل.

2. دولت از هنر فن آوری نوری

این لنز دارای سه سوپر ED (Extra-low Dispersion) شیشه ای نوری عناصر به طور موثر به حداقل رساندن ابیراهی رنگی و شیشه ای-تولیدات غیر کروی نوری عنصر به طور موثر برای جبران کروی و رنگی انحرافات و زمینه انحنای برای ارائه فوق العاده روشن با کنتراست بالا تصاویر با لبه-به-لبه وضوح حتی در باز کردن دیافراگم. آن را نیز کاهش اعوجاج به نزدیک به صفر در یک فاصله فوکوس از چهار متر به تحویل به خوبی تعریف شده و اعوجاج تصاویر بیش از کل محدوده فکوس از حداقل فاصله فوکوس به بی نهایت. این لنز نیز تحت درمان با درجه بالا چند لایه با کیفیت بالا (HD) پوشش که باعث کاهش دمای انعکاس در مرئی و اشعه طیف به کمتر از 50 درصد از معمولی چند لایه پوشش به طور موثر کاهش عود و شبح تصاویر را به حداقل و حتی خواستار شرایط نوری مانند نور پس زمینه.

3. به تازگی طراحی شده بزرگ حلقه-نوع SDM

به ارائه بالاترین کیفیت تصویر ممکن است بیش از کل محدوده فکوس — از حداقل فاصله فوکوس بی نهایت — این لنز دارای یک طراحی تازه, بزرگ, حلقه-نوع SDM به نحو احسن درایو مکانیزم تمرکز که متشکل از تعداد زیادی از نوری عناصر از لنزهای معمولی است و نیاز به تغییر سنگین عقب-نوری-عنصر گروه هماهنگ است. تولید گشتاور در حدود 1.3 بار است که از واحد نصب شده در HD PENTAX-D FA★50mm f1.4 SDM خوبه این SDM اطمینان بی عیب و نقص با سرعت بالا و فوکوس اتوماتیک و عملیات.

4. گرد و غبار آب و مقاوم در برابر ساخت و ساز

طراحی و توسعه به عنوان یک AW (تمام نقاط) این لنز ویژگی های قابل اعتماد ضد غبار آب و مقاوم در برابر ساخت و ساز با هشت ویژه مهر و موم برای جلوگیری از نفوذ آب به لنز هر بشکه رسید. زمانی که زوج با گرد و غبار آب و مقاوم در برابر پنتاکس digital SLR camera body آن اطمینان با دوام و قابل اعتماد تصویربرداری دیجیتال سیستم است که انجام به خوبی در خواستار شرایط عکسبرداری — حتی در ابر یا غبار و یا در مکان های در معرض ابتلا به آب پاشیده و یا اسپری.

5. ویژگی های دیگر

  • نه تیغه های گرد دیافراگم به تولید طبیعی زیبا bokeh (مات کردن) اثر تا F2.8 تنظیم دیافراگم در حالی که به حداقل رساندن خطی, اثر, از, نقطه, نور, منابع
  • طراحی بیرونی است که تسهیل تمرکز-حلقه برداری در کتابچه راهنمای تمرکز و تیراندازی فراهم می کند یک شرکت نگه دارید
  • الکترومغناطیسی دیافراگم-مکانیزم کنترل** برای بی عیب و نقص و با دقت بالا کنترل قرار گرفتن در معرض در طول ضبط ویدئو
  • SP (سوپر محافظت) پوشش برای حفظ سطح مقابل از گرد و غبار و لکه های

** این مکانیزم در دسترس است که لنز نصب شده بر روی K-1 را علامت II, K-1, K-3 II, K-3, KP,
K-70, K-50, K-S2 یا K-S1 دوربین بدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>