هزینه شام ما دستور العمل جدید سری که به شما کمک می کند تا بپزد پس از خوردن دو بار

به انجمن خوش آمدید هزینه شامجدید, ماهانه سری برای کمک به شما را هوشمند استفاده از باقی مانده. مرحله 1: ایجاد یک دوستدار خانواده بزرگ-دسته ای دستور برای شب اول. مرحله 2: طبخ یک وعده غذایی در هفته بعد که تبدیل باقی مانده به یک جدید شام با حداقل کار اضافی.

“کوک پس از خوردن دو بار” فوق العاده است سرود اما هزینه شام دستور العمل واقعی یک نقشه راه برای انجام این کار کمک به شما را در جدید وعده های غذایی از عمدی باقی است.

هزینه شام هستند و آنچه که من اسمش استراتژی من شروع به استفاده از این سال به عنوان پخت و پز خستگی شد همه بیش از حد واقعی: من می تواند دسته ای بزرگ از چیزی است که یک شب پس از آن نوبت باقی مانده به یک وعده غذایی آسان است که طعم کاملا متفاوت شب بعد. و چون من برنامه ریزی برای فقط دو وعده غذا در یک زمان را احساس نمی کردم غرق لیست خرید و یا دبستان کار می کنند.

این ماه من های مورد علاقه خانواده ما شام duo تا کنون: ساندویچ گوشت خوک کشیده که بیش از رول به پر رو ترد پیچد. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

اول: آرام پز, ساندویچ گوشت خوک کشیده

آرام پز گوشت خوک کشیده است یکی از ساده ترین بزرگ-دسته ای شام من می دانم و این دستور غذا فوق العاده ساده (فقط شانه خوک, سرکه سیب, نمک و شکر قهوه ای) برای ایجاد یک بوم خالی برای تعداد زیادی از پایین کلید شام. تا برای اولین بار ؟ ساندویچ گوشت خوک کشیده با یک بچه دوستانه سالاد کلم.

این ساندویچ شیرین هستند و مزه تند با فوق العاده ترد سالاد کلم است که باعث می شود آن را رضایت بخش همه در یک وعده غذایی. طبخ گوشت خوک در یک روز زمانی که شما یک کمی بیشتر زمان دبستان مانند یک آخر هفته یا بعد خاموش و سپس مخلوط کردن یک سس BBQ ساده و بازی شیر یا خط با هم یک سالاد کلم. این سالاد کلم نیاز به تقریبا هیچ دبستان با تشکر از فروشگاه خرید میانبر بنابراین شما می توانید آن را درست قبل از غذا خوردن. اضافه کردن برخی از نان و شام انجام داده است.

آن را بیش از رول: گوشت خوک کشیده پیچد

پس از خود را آسان و خوشمزه ساندویچ شام رزرو 2 فنجان گوشت خوک کشیده, 1/2 فنجان سس BBQو 1 فنجان سالاد کلم مخلوط. شما آن را تبدیل به پر کردن فوق العاده آسان پیچد یک شب دیگر که drizzled با یک شربت خانه پسند سس و خدمت با خیار-بادام زمینی سالاد که دو برابر به عنوان یک شکوه و یک طرف. با تشکر از کار شما را در قبلا در این هفته, این دستور غذا را بسته بندی شده است با عطر و طعم از crisped تا گوشت خوک و سرشار از سس و همه چیز پیچیده می شود در تازه ترد برگ کاهو.

هزینه شام برنده خواهد شد بیش از تمام خانواده خود را با عطر و طعم خود را و سهولت و شما می خواهید برای جلوگیری از به هدر رفتن مواد غذایی و پخت و پز خستگی. بیشتر از این هوشمند, دستور العمل های خوشمزه در هر ماه اینجا Kitchn.

Meghan Splawn

مواد غذایی, ویرایشگر, مهارت های

Meghan مواد غذایی ویرایشگر و دستور العمل های حرفه ای با یک عشق عمیق از عکاسی است. او یک استاد از هر روز پخت, پخت و پز خانواده و مهار نور خوب. Meghan روش مواد غذایی را با یک چشم به سمت بودجه — هر دو زمان و پول و داشتن سرگرم کننده است. Meghan یک پخت و قنادی درجه و صرف 10 سال اول زندگی حرفه ای خود را به عنوان بخشی از آلتون براون تیم های آشپزی. او میزبان یک پادکست هفتگی در مورد مواد غذایی و خانواده به نام من فقط خوراک شما.

دنبال Meghan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de