حکیم جمعی در پایین منهتن ترین ملاحظه سرپرستی فروشگاه در نیویورک

اولین بار من پا به حکیم جمعی روح چایخانه در پایین منهتن آن را یکی از کسانی که انجماد روز زمستان که باد سوت بین

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

اولین بار من پا به حکیم جمعی روح چایخانه در پایین منهتن آن را یکی از کسانی که انجماد روز زمستان که باد سوت بین ردیف از آسمان خراش ها worming راه خود را به هر چه نه-گرم-به اندازه کافی چیزی که شما در حال پوشیدن به عنوان شما را از طریق فشار یخی گرداب. اما در داخل حكيم آن را گرم و روشن است. من حل و فصل را به یک جدول پنجره (اه به یاد داشته باشید آن؟) و دستور داد از کف طلایی زردچوبه چای خدمت در داخل یک لیوان نازک سرامیک با چهره های کارتونی نقاشی شده به رنگ آبی در آن پوسته تخم مرغ بیرونی.

فنگ یهنرم-صحبت immaculately-لباس صاحب من متوجه خوراکی یک عکس بر روی گوشی من. "در واقع شما می توانید خرید کاسه و بشقاب که جام حق بیش از وجود دارد," او گفت:, قیافه سوی یک نور پس زمینه قفسه در سراسر اتاق. و وجود آنها در سازمان با مینیمالیستی دقت در کنار پشته دانه دار-بافت صفحات ظریف flambé لعاب گلدان و فانوس های رنگارنگ به انتظارنشسته بودند با فهرست پارچه. من درنگ برای ساعت ها قبل از اینکه در نهایت برروی آن بکشید فقط قبل از بستن کامل چای و قارچ congee لادن با یک جفت از کسانی که بسیار زیبا کاریکاتور چهره کاسه و نیلی کراوات رنگ جدول دونده من برنامه ریزی شده به عنوان هدیه اما به پایان رسید تا داشتن.

البته این همه B. C. قبل از Covid و سیج چایخانه در حال حاضر به طور موقت بسته شده است. اما فنگ را با دقت سرپرستی مجموعه ای از homegoods همه منابع از چین و مناطق اطراف آن هنوز در دسترس است برای خرید آنلاین. متولد و بزرگ شده در شانگهای فنگ آمد به آمریکا به عنوان یک نوجوان برای مدرسه و در نهایت فارغ التحصیل در رشته استودیو هنر از دانشگاه نیویورک. او باز گلی برای اولین بار به عنوان یک e-commerce فروشگاه و سپس به عنوان یک چایخانه (و در حال حاضر برای زمان حال بازگشت به فروشگاه تجارت الکترونیکی) برجسته بارها نادیده گرفته صنعتگران کشور. "مردم قبل از لقاح در مورد عبارت" ساخته شده در چین—که آن را به تولید انبوه ارزان و با کیفیت بد," او می گوید. "این چیزی است که من می خواهم به عقب. بسیاری از جوان نسل از صنعتگران و طراحان در چین در حال انجام کار های شگفت انگیز اما هنوز بسیاری از مردم در مورد آنها را می دانیم."

در اینجا در فنگ کلمات چند تا از آیتم های مورد علاقه از سازندگان به تماشای:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن