سامسونگ گزارش داده شود و گسترش آن سنسور تصویر خط تولید


با توجه به کسب و کار کرهسامسونگ در حال برنامه ریزی برای تبدیل یک از آن زمان درام خطوط تولید به یک سنسور دوربین خط تولید به میزان حدود 815M.

این گزارش می گوید سامسونگ خواهد بود تبدیل آن درام خط 13 در هوسئونگ Gyeonggi, استان ها, کره جنوبی به یک سنسور دوربین واحد تولید. این انتقال نیست بی سابقه ای به سامسونگ همین پشت در سال 2018 با آن درام خط 11 تبدیل آن به دوربین سنسور خط تولید S4.

این انتقال از درام به تولید سنسور دوربین تولید اتفاق می افتد چرا که همانطور که اشاره شد توسط آندروید تیترحدود 80 درصد از فرآیندهای تولید و تجهیزات برای این دو عملیات با هم همپوشانی دارند. بنابراین به جای ساخت از ابتدا سامسونگ می تواند صرفه جویی چشمگیر مبلغی پول به سادگی تبدیل به یک موجود خط تولید.

با وجود خیلی همپوشانی بین این دو فرایند تبدیل است به هزینه یک تریلیون وون کره ( ₩ ) است که تقریبا $815M دلار در نرخ ارز است.

کسب و کار کره نیست توجه داشته باشید که چه نوع از سنسور را تبدیل خط تولید خواهد ساخت اما سامسونگ به تازگی نشان داد جدید خود را 50MP ISOCELL GN1 سنسور و همچنین به طعنه توسعه هر دو 150MP سنسور و یک 250MP سنسور با امید به روزی ایجاد یک 600MP گوشی های هوشمند سنسور.

آندروید تیتر به نقل از ‘کارشناسان صنعت’ گفت: تولید انبوه در تبدیل خط می تواند به عنوان اوایل به عنوان پایان سال, ‘هنگامی که آن را کامل نصب و تست تجهیزات جدید.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de