Samyang (همچنین به عنوان مارک Rokinon و باوئر در بازارهای دیگر) خود منتشر شد, جدید AF 75 میلیمتر F1.8 FE لنز فول فریم سونی سیستم های دوربین.

گذشته از این نه غیر معمول فاصله کانونی (من فکر می کنم همه ما قدر این تصمیم به اضافه کردن یکی دیگر از 85mm FE لنز به بازار) این لنز یکی دیگر از ویژگی های جالب. در هر بشکه لنز Samyang است شامل 'Custom' تغییر خواهد کرد که به نوبه خود حلقه در هر بشکه از یک حلقه فوکوس (حالت 1) به یک حلقه دیافراگم (حالت 2). این یک اختصاص داده شده حلقه دیافراگم اما توانایی سوئیچ در پرواز خوب است علاوه بر این به خصوص برای یک لنز از بودجه تولید کننده.

بر روی بیشتر استاندارد مشخصات لنز ساخته شده از عناصر ده در نه گروه از جمله دو بالا انکساری (HR) عناصر و سه extra-low dispersion (ED) ، این ارائه می دهد یک محدوده دیافراگم بین F1.8 و F22 دارای حداقل فاصله فوکوس از 69cm (27in), ویژگی های یک nine-تیغه دیافراگم دیافراگم و با استفاده از یک 58mm مقابل موضوع فیلتر. لنز وزن آن فقط 230 g (8 اونس) و اقدامات در 65mm در قطر (2.56 در) و 69mm (2.72 در) طولانی ساخت آن فوق العاده جمع و جور و سبک وزن لنز فاصله کانونی آن.

در زیر چند نمونه عکس های ارائه شده توسط Samyang:

Samyang مشترک نشده است قیمت گذاری و یا در دسترس بودن اطلاعات در عین حال اما ما تماس سازنده و به روز رسانی خواهد شد این مقاله بر این اساس هنگامی که ما دریافت پاسخ.