مزه طعم تابستان در تمام طول سال با این آشپزخانه و Stovetop کوره

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در صورتی

توسط DASTESALAMATT در 6 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در صورتی که شما آن را از دست رفته ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته روز دور. و فقط به خاطر شما لازم نیست که یک حیاط خلوت یا فضای معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از کباب فصل به کمال است. میز griddles و stovetop کوره به شما اجازه می دهد با خیال راحت به طبخ در داخل خانه و حفاری به فصلی دلخوشیها مانند ذرت کبابی, هات داگ, همبرگر و بهترین ها را می خورد تابستان ارائه کرده است. و به هیچ وجه شما محدود به کوره انواع. آشپزخانه کوره می تواند گاز و برق یا زغال و بسیاری stovetop کوره سازگار با انواع مشعل و می تواند ظهور به فر کاملا به پایان کردن که آبدار, گوشت خشکیده. Stovetop و آشپزخانه کوره نیز فوق العاده جمع و جور بنابراین هنگامی که تابستان پیچد شما به راحتی می توانید ذخیره کردن آنها را بدون در نظر گرفتن فضای بیش از حد. و یا اگر شما مانند من هستید, نگه داشتن آنها را دستی بنابراین شما می توانید لذت بردن از یک حیاط خلوت, cookout, در آشپزخانه خود را در تمام طول سال. دیدن برخی از مورد علاقه ما در داخل کوره زیر.

1. Le Creuset گالوانیزه آهن, لاغر, کوره

بله, لاغر, کوره, زرق و برق دار است (نگاه کنید تمام کسانی که رنگ!) و آن را نیز مورد علاقه با Kitchn خوانندگان با تشکر Le Creuset مشهور چدن ساخت و ساز که باعث توزیع حرارت به طور مساوی و می توانید از stovetop به فر. و با آن مطرح کوره پشته شما کامل از کار افتاده خود را فیله. به علاوه کوره است و پس از آن به راحتی می توانید در داخل یک قفسه برای ذخیره سازی آسان.

خرید: Le Creuset گالوانیزه آهن, لاغر, کوره, $100 (به طور معمول $185)

2. نینجا Foodi 5-در-1 داخل کوره با درجه سرخ کن

4. Bialetti مس تیتانیوم و سرامیک نچسب ماهی تابه برقی

همه شما نیاز دارید این است که برخی از فضای ضد و یک خروجی برای Bialetti ماهی تابه و شما قادر خواهید بود به طبخ کباب مورد علاقه های شما مانند همبرگر و هات داگ اما همچنین صبحانه کالاهای اساسی مانند ماکارونی بیکن و تخم مرغ. فکر می کنم از آن به عنوان یک فرمت مورد علاقه خود را در ماهی تابه — اما با کمتر ظروف سرباز یا مسافر! FYI: داوران با بیحوصلگی حرف زدن است که آن را فوق العاده آسان برای تمیز کردن!

خرید:: Bialetti مس تیتانیوم و سرامیک نچسب الکتریکی ماهی تابه $90

5. اوا, انفرادی, شمال امریکا, میز قابل حمل کوره

6. PowerXL دود کوره

با منحصر به فرد متقابل تخم کباب سطح دود کوره ارائه می دهد که کباب سلیقه شما فکر می کنید شما می توانید فقط در خارج از منزل. LED کنترل پنل آسان برای استفاده و به شما می دهد کنترل دقیق دما (آن می تواند تا رسیدن به 450 درجه فارنهایت). کوره دارای "استخراج دود تکنولوژی" است که وعده برای حفظ دود از آشپزخانه خود را — یک معجزه برای کسانی که با فوق العاده حساس آشکارسازهای دود.

خرید: PowerXL دود کوره $120

7. مارتا استوارت مجموعه کابل چدن تابه گریل

اگر شما عشق به سهولت و تطبیق پذیری چدن اما بلک در سنگین قیمت, پس از اتمام مارتا استوارت تابه گریل. آن را همه چیز شما می خواهید از داخل چدن کوره از جمله پشته مطرح برای کسانی که بسیار مورد نظر علائم کوره و بالا طرف به حفظ چربی و ترشیجات از بیرون میریزد. آن را با این نسخهها کار در stovetop یا در فر, اما توجه داشته باشید که شستن دست ها توصیه می شود.

خرید: Martha Stewart مجموعه کابل چدن گریل تابه $55 (به طور معمول $110)

8. Cuisinart 5-در-1 Griddler

با تشکر از کوره صفحات که سوئیچ و یک درب که باز می شود, تخت, مثل, مجله, شما باید گزینه های متعدد وقتی که می آید به استفاده از این کاره آشپزخانه Griddler. ترک آن را باز و کوره سوسیس در یک طرف و سبزیجات, در, دیگر, دید از کوره به کار افتاده برخی از گوشت خوک و یا تعویض کردن صفحات و مطبوعات کوبا ساندویچ.

خرید: Cuisinart 5-در-1 Griddler, $70 (به طور معمول $74)

10. CASUSGRILL فوری یک ساعت سازگار با محیط زیست و زیست تخریب پذیر و یکبار مصرف, کوره

مناسب برای بداهتا BBQ این یکبار مصرف, کوره مجموعه تا به راحتی در چند مرحله و به لطف شامل سریع-نور ذغال آن نیاز ندارد مایع سبکتر به رفتن. هنگامی که آن را روشن کوره ارائه می دهد یک ساعت قبل از پخت و پز شما می توانید آن را. خبر خوب: این زیست تخریب پذیر!

خرید: CASUSGRILL فوری یک ساعت زیست تخریب پذیر و یکبار مصرف, کوره $15

11. Krups دقت داخل کوره الکتریکی

کوره در داخل خانه و همه سال-دور از جمع و جور Krups داخل کوره. آن را به یک رابط کاربر پسند با فشار دکمه کنترل برای این نوع از مواد غذایی و سطح doneness که باید حتی مبتدی ترین griller dishing از برخی از استیک کاملا پخته شده. شما حتی می توانید طبخ مواد غذایی منجمد در کوره بنابراین اگر شما را فراموش کرده به مرغ شب گذشته شما پوشانده شده است.

خرید:: Krups دقت داخل الکتریکی کوره $150tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de