یادداشت تنها برندگان در این بیماری همه گیر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

خرید کمتر و صرف زمان بیشتری را در خانه به معنی آشپز در سراسر کشور در نهایت به پایین صورت خود را در فریزر پر از پنیر پارمسان rinds کلم و ساقه و میوه های رسیده آنها squirreled دور “برای انجام کاری با زمان دیگری است.” نان موز روند; در خانه سهام در خدمت به عنوان پایه ای برای بسیاری از غذاهای از احتکار لوبیا و رونق نوزاد از خمیر ترش شروع به تربیت یک sub-نسل خمیر ترش-دور پن کیک بیسکویت و کراکر.

در ضمن تازه سورس حمله خود را تکه پارچه برای جبران کمبود در ماسک محافظ. فرفره کارگران پچ هم درآمد اسکرپ از مشاغل و بیمه بیکاری. و پدر و مادر سعی کنید به قطعه با هم درس مدرسه در منزل در این تکه از زمان آنها می توانید در بین زوم کار جلسات.

در این غرب وحشی از جهان که ما زندگی می کنند تنها برندگان تکه.

قدیمی چه جدید است (و مفید) دوباره

آشپز خانه شده است صرفه جویی تکه از آغاز زمان. حتی درست قبل از همه گیر مردم صرفه جویی و استفاده از آشپزخانه تکه هر دو از ضرورت و به دلایل زیست محیطی. اما مکالمه بیش از قرن گذشته حداقل معطوف شده است. راحتی پیشی گرفت و هزینه در چگونه بسیاری از آمریکایی ها طبخ و مدبر راه هایی است که نسل های قبلی استفاده می شود تا خود میگو صدف و گل کلم برگ سقوط توسط ایستگاه فرعی — و یا حداقل stashed در فریزر است که به طور بالقوه داستانی “بعد”.

اما این “بعد” در حال حاضر و راه آمریکایی ها در حال پخت و پز است به طور ناگهانی واگردانی. لوکس از سفرهای مکرر به فروشگاه های مواد غذایی به صورت بسیار خاص و مواد از دست رفته از دست رفته است و ما تازه کشف شده زمان ما نگهداری کند-غذاهای پخته شده یا تاشو و ورز نان هر چند ساعت. ما در حال حفر در فریزر برای مدت طولانی فراموش شده ماهی سر و نصب های تازه تحقیقات به دلمه بسته شیشه ترشی در یخچال و فریزر.

مقدمه ای برای جیل لایتنر کتاب یادداشت برداری و ساقه: دستور العمل و راهنمایی برای بازاندیشی زباله های مواد غذایی در خانه به نظر می رسد prescient به وضعیت فعلی ما. در آن او در مورد چگونه پرزیدنت هربرت هوور انداخت اسراف کاخ سفید شام در 1930s گفتن مطبوعات که “هیچ کس در واقع گرسنه” در حالی که شهر نیویورک breadlines خدمت شد 85,000 وعده های غذایی در هر روز. “بسیاری از عناوین امروز را که داستان به ذهن” او می گوید. “قراضه استفاده از یک عادت طبیعت دوم من فکر می کنم به هر کسی با یک نیاز برای (یا احساس) صرفه جویی” او اشاره می کند. “با بسیاری از اسفبار اقتصادی همه چیز اتفاق می افتد به عنوان بخشی از این بیماری همه گیر است که نیاز به بالاترین من دیده ام در طول عمر من است.”

این نیاز به صرفه جویی ما را تکه در واقع کار برای ما این است که برخی از آمریکایی آشپز باید به آرامی گرفته شده اما در حال حاضر این بازگشت پایدار همراه لایتنر می گوید: “با زور در خانه Ec درسی است.”

برای Gen X-ers که از ترس جنگ هسته ای و وای که فارغ التحصیل دبیرستان حدود 9/11 و دانشگاه به رکود بزرگ این احساس — resignedly — مانند چیزی است که آنها بوده ام آموزش برای. لسلی سیتن یک مدیر پروژه در واشنگتن شبه جزیره المپیک می گوید او فریزر بود در حال حاضر نگردند با نان به پایان می رسد و لنگی انگور. “من فکر می کنم بسیاری از مردم این حس درونی است که همه چیز در حال رفتن به سقوط از هم جدا در برخی از نقطه.” بنابراین برای سال او اضافه پیری سبزیجات به سرکه در امیدوار است که آنها را در پیدا کردن یک زندگی دوم به عنوان یک ترشی. در حال حاضر می گوید سیتن با یک اشاره از vindication برای شخصی احتکار عادات “من احساس می کنم مثل من وارد قرنطینه با انواع طعم گزینه است.”

و برای کسانی که نمی آیند در آماده برنامه ریزی شروع می شود در حال حاضر: زمانی که نیویورکر مواد غذایی نویسنده هلن Rosner در توئیتر خود نوشت: “ما همه regrowing ما scallions right” 1,000 پاسخ 2,000 رسانهها و تقریبا 35,000 دوست دارد نشان می دهد که بله ما قطعا هستند — همراه با کرفس و کاهو و تره فرنگی. “برای کوتاه مدت آن را دوست داشتنی که مردم در حال یادگیری مهارت های جدید و تجدید نظر در الگوهای خود را به عنوان بخشی از ما چگونه در حال مرور استرس می گوید:” لایتنر. “در دراز مدت و … ، آن را سخت به تصور آن نیست؟”

اما چیزی که در مورد استفاده از تکه های است که در جایی در این بیت از کودکان بزرگتر شدن لباس های ساخته شده به محافظ ماسک صورت و کیسه بال مرغ نکات نهفته به انبار — حس خوش بینی. این alliums شلیک سریع و سبز از کوزه آب و zip-top شل کرفس (پس فریزر سوخته آن را تقریبا غیر قابل تشخیص) هنوز هم می دهد زندگی به توپ matzoh سوپ. یادداشت تنها برندگان در این بیماری همه گیر اما شاید اگر ما نگه داشتن بر روی خود coattails ما بیش از حد می تواند به رشد بازگشت به جایی که ما قبل از — و یا تبدیل به چیزی حتی بهتر است.

ضایعات پخت و پز دستور العمل سعی کنید در آشپزخانه شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر