SD بیان 8.0 اعلام کرد امیدوار کننده سرعت 4GB/s و بهبود عملکرد


SD Association (SDA) اعلام کرده SD بیان 8.0 (SD8.0) مشخصات امیدوار کننده به سرعت انتقال تا 4GB/s (2GB/s در هر خط به دو خط). این SD8.0 تنظیمات ساخته شده است در PCIe 4.0 استاندارد و با استفاده از NVM Express (NVMe) فن آوری است.

آن را می سازد قبلی 7.0 مشخصات استفاده می شود که PCIe 3.0 که قدرت های رقیب CFexpress فرمت. جدیدترین قالب هم می توانید ارائه به 2GB/s انتقال با PCIe 4.0 استاندارد بیش از یک خط واحد با استفاده از آشنا فرمت کارت SD با دو ردیف پین (یک ترکیب مشخص شده به عنوان PCIe G4L1 در نمودار زیر) و یا با استفاده از PCIe 3.0 در سراسر دو خط (PCIe G3L2) که اضافه کردن یک ردیف سوم از اتصال پین. 4GB/s سرعت انتقال تحویل داده خواهد شد توسط PCIe G4L2 با استفاده از کارت های PCIe 4.0 انتقال در سراسر دو خط (و سه ردیف پین).

SD اکسپرس سرعت نمودار مقایسه. برای بزرگنمایی کلیک کنید. اعتبار تصویر: SD Association

SDA است که جشن 20 سالگرد آن در سال جاری معتقد جدید SD اکسپرس استاندارد اضافی ایجاد تنوع در بازار و اجازه می دهد تا تولید کنندگان را بیشتر از افزایش سرعت SD اکسپرس به تولید و ذخیره سازی بیشتر انتخاب برای مصرف کنندگان است. علاوه بر این SDA متحده که SD 8.0 ‘ممکن است حتی بیشتر از فرصت های فوق العاده با کارایی بالا راه حل های قابل جابجایی با استفاده از کارت های حافظه.’ از همه مهمتر همانطور که با تمام SDA پیشرفت SD 8.0 مشخصات حفظ سازگاری در سراسر نسل قبلی است.

SD8.0 است پس از رسیدن به نزدیک به دو سال پس از SD 7.0 (SD7.0) spec منتشر شد در ماه ژوئیه سال 2018 است. این SD7.0 مشخصات معرفی PCIe 3.1 و NVMe معماری به SD کارت. در فوریه 2019 در SDA معرفی microSD بیان 7.1 مشخصات.

دوربین و کارت سازندگان هنوز ساخته نشده استفاده از UHS-III با فرمت تعیین شده در قانون مسن SD6.0 مشخصات

قابل توجه دوربین و کارت سازندگان هنوز ساخته نشده استفاده از UHS-III با فرمت تعیین شده در قانون مسن SD6.0 مشخصات. کارت حافظه Sandisk تولید کننده در حال حاضر نشان داده شده است mockups از SD اکسپرس (SD7.0) کارت را بالا می برد که این امکان وجود دارد که این صنعت را جست و خیز UHS-III مشخصات به طور کامل.

جایگزین کارت حافظه فرمت CFexpress استاندارد بوده است افزایش در پذیرش با توجه به آن قابل توجه سرعت و عملکرد. CFexpress کارت می تواند با استفاده از تا چهار خطوط و در حال حاضر می تواند ارائه 1GB/s سرعت در هر خط. در حال حاضر CFexpress 2.0 استاندارد اعلام کرد در ماه فوریه 2019 وعده داده شده قابل مقایسه سرعت با استفاده از چهار PCIe 3.0 خطوط به آنهایی که SD 8.0 را از دو v4.0 خطوط

آن جالب خواهد بود تا ببینید که CFExpress استانداردهای اتخاذ یک PCIe 4.0 رابط به SDA و CFA همچنان در کارت حافظه و مسابقه تسلیحاتی. اگر تاریخ ثابت کرده هر چیزی آن است که آن را برخی از زمان قبل از استانداردهای جدید و به همراه عملکرد را افزایش می دهد, در حال عادی در مصرف کننده محصولات. این SD8.0 spec میسازد چشمگیر در زمینه فناوری برای سریعتر دوربین های دیجیتال و بهبود گردش کار برای عکاسان و فیلمبرداران.

برای اطلاعات بیشتر در SD8.0, SDA راه اندازی کرده است یک ” تجارت مجازی نشان می دهد.’ شما می توانید آن را با کلیک کردن اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>