خرید رپورتاژ

با توجه به Sony Alpha Rumors, سونی ثبت شده است حق ثبت اختراع برای یک تعویض E-ماونت لنز است که به کاربران اجازه می دهد برای تنظیم فوکوس پس از عکاسی ثبت شده است. این لنز به نظر می رسد شامل تعدادی از لنز های چیده شده در کنار یکدیگر به رکورد های متعدد فردی و تصاویر بر روی سنسور دوربین است که می تواند در ترکیب بعد احتمالا برای کنترل فوکوس و عمق میدان.

سایت نیست به ما بگویید که در آن ثبت اختراع اطلاعات دیده می شد بنابراین ما نمی توانیم جزئیات آن را برای خودمان اما برخی از نمودارهای ارائه شده است که به ما گفته شده بخشی از نرم افزار است.

نور L16 نور زمینه دوربین از نور Labs Inc

سونی بررسی نور زمینه تکنولوژی چیز جدیدی نیست که در گذشته آن را ثبت اختراعات برای نور زمینه سنسور و مشارکت برای تامین سنسور به نور Labs, Inc تولید کننده نور L16 دوربین که اعلام شد در سال 2015. قرعه کشی از فن آوری آشکار است به عنوان آن می تواند اجازه می دهد تا چندین فاصله کانونی مورد استفاده قرار گیرد برای وضوح کامل زوم و/یا فوکوس و عمق میدان انتخاب پس از این رویداد.

ما را دیده اند چند تلاش در مهار ایده تجاری در دوربین محصولات در گذشته از جمله Lytro Illum نوکیا در 9 PureView و تا حدی تعدادی دیگر از چند لنز و چند سنسور گوشی های هوشمند است. آن سخت است بگویید از اطلاعات موجود دقیقا همان چیزی است این لنز را برای استفاده در این انحصاری ایده و اینکه آیا آنها خواهد بود به جمع آوری اطلاعات از راه دور و یا تواند مورد استفاده قرار گیرد به گسترش طیف وسیعی از تن است که می تواند ثبت شود در یک شات تنها – و یا هر دو.

در هر صورت این لنز نیاز به یک دوربین بسیار قدرتمند و پردازنده و یا توانایی به سادگی ضبط تصاویر برای پردازش در نرم افزار بعد از آن – به عنوان با سونی صفحه تغییر چند حالت عکسبرداری است که نیاز به تصاویر خام در این شرکت تصویربرداری لبه دسکتاپ نرم افزار.

به عنوان ما همه متوجه در گذشته هر چند هیجان انگیز برنامه های کاربردی ثبت اختراع نیست همیشه نتیجه در یک محصول است که می آید به بازار است. اگر واقعی با این حال این حداقل نشان می دهد سونی هنوز هم به دنبال ایده ها در این منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de