کوتاه هفته تماس برای بزرگ Enchiladas

هر جمعه صبح Bon Appétit ارشد تحریریه الکس Beggs سهام هفتگی از نکات برجسته این BA دفاتر از دستور العمل های جدید برای اتاق درام به رستوران rec ها با برخی از عجیب و غریب (مواد غذایی) مسائل او را دیدم در اینترنت در پرتاب. آن را بهتر می شود: اگر شما ثبت نام برای خبرنامه شما این نامه را قبل از هر کس دیگری.

بزرگ enchilada

“وانمود شما در یک رستوران” من پرسید: fam. “چه می خواهید؟” و یک درخواست ویژه در آمد: Enchiladas. (Phewph خوب چیزی که هیچ کس می خواست Il Timpano.) بنابراین در هفته گذشته ما ساخته شده یک سینی و نیم از ریک مارتینز enchiladas مرغ با سوخته سالسا ورد. آنها حیرت انگیز! همچنین شما می توانید انطباق با این دستور العمل به پر کردن آن با هر آنچه که خواسته قلبی خود را: کدو سیب زمینی شیرین و لوبیا مانده carnitas?! و غیره. آن را انعطاف پذیر مانند آن. هنگامی که روز شنبه نورد در اطراف من آخرین enchilada برای صبحانه با یک لیوان قهوه سیاه و سفید. 10/10.

دریافت دستور العمل: مرغ Enchiladas وردس

عکس Chelsie Craig, مواد غذایی, یک ظاهر طراحی شده با مروارید جونز

بسیاری از گوشت

ادامه موضوع آه بزرگ غذاهای ما همچنین ساخته شده در واقع بزرگ, کون, ساحل, hoagie برای ناهار با نمره گوشت دلی از مترو دیترویت فروشگاه مواد غذایی پاپا جو. اما به جای خوردن آن در ساحل و ما آن را خوردند در اطراف میز قهوه تماشای همسایه در سراسر خیابان برش چمن در اطراف هیچ علامت پارکینگ در چمن خود را با قیچی.

دریافت دستور العمل: کون ساحل Hoagie

YAYY کارلا

این هفته خود ما کارلا Lalli موسیقی برنده جیمز ریش جایزه برای او بسیار عالی کتاب آشپزی که در آن پخت و پز شروع می شود. من شده است و او مرده-دستور العمل ساده برای نارگیل کلم سالاد کلم زیادی به تازگی (این باعث می شود یک تن و فروشگاه هست) ارزش خرید کل کتاب برای IMO. بهترین چیز در مورد این جایزه ویدئو Carla را گرفت و از او هنگامی که او در بر داشت او برنده انجام ایلین در جریان خفتان. یاد!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>