باید ما حتی توان خرید گوشت در حال حاضر ؟ 4 متخصصان مواد غذایی بر امنیت و اخلاق در طول بیماری همه گیر.

H: وقتی که می آید به جوامع وجود دارد بسیاری از شرم در مواد غذایی در آنچه که ما انجام نمی خورند و کسانی را که برای خوردن چیزی. آن را بسیار مضر به شرم مردم برای چه بخورند. آنها می گویند شما آنچه که می خورید بنابراین زمانی که شما قرار داده است که سطح شرم بر مردم برای انتخاب مواد غذایی شما نیز شرم وجود خود را و چگونه آنها نشان می دهد تا در جهان است. در امریکا, مواد غذایی همواره یک شکل از استعمار شکلی از قدرت است — آن را همواره مورد استفاده برای کنترل مردم است. بنابراین هنگامی که ما از سوالات مانند “اخلاقی است به خوردن گوشت ؟” ما نیاز به فکر می کنم “است که آن را یک امتیاز قادر به تغییر رژیم غذایی خود را بر اساس اخلاقی نگرانی?”

من فکر می کنم آن را واقعا خطرناک هنگامی که ما شروع به گفتن آن است که اگر اخلاقی هنوز هم به خوردن گوشت از آنجا که ما به ارزش اخلاق از مواد غذایی و بشقاب مانند “من یک فرد بهتر از شما به خاطر من از پشتیبانی این و من این انتخاب است.” اگر شما فقط می گویند “من نمی خواهم برای حمایت از گوشت من قصد ندارم برای خرید گوشت دیگر.” که به نظر من خواهم گفت: “من نژاد پرست نیستم, من هرگز به استفاده از N-word.” شما هنوز هم می تواند نمایشگاه ضد سیاهی و نژادپرستی در اقدامات خود را که شما انجام و پشتیبانی نمی کند و آنچه شما انجام دهد.

آن را بسیار عمیق تر از فقط گرفتن یک جانبه و از موضع برابر چیزی. شما ممکن است می گویند “من قصد ندارم به خوردن گوشت” اما آنچه در مورد آن دسته از زنان که بستگی دارد که بسته بندی گوشت می آمد ؟ شما می گویید خوب “من قصد ندارم به پشتیبانی که” اما آنچه که جایگزینی? اگر شما در حال رفتن به پرهیز از این چه می خواهید انجام دهید ؟

من فکر می کنم آن را بزرگتر اخلاق سوال: آن کمتر مورد مردم مصرف گوشت و بیشتر در مورد اخلاق در کسب و کار است که کنترل شرایط نا امن است که مردم اجازه بازگشت به کار. وجود دارد بیش از حد بسیاری از ذهن فرد برای ما به استفاده از انتخاب شخصی به اقدام جمعی است.

اگر شما می خواهید تغییر سیاست را دیکته کند که چگونه به ایجاد تغییر است که یک چیز اما وجود دارد مقدار زیادی از قدرت سیاسی. وجود دارد بسیاری از سفید برتری در مواد غذایی گیاهی وگان و حرکات است که تبدیل شدن بیشتر و برجسته تر به پژوهش و دانش می رود.

من احتیاط مردم وقتی که می آید به مانند “من فقط نمی خواهید به خوردن گوشت و که باعث می شود من بهتر شهروند” هنگامی که دیگران وجود دارد که امتیاز از انتخاب در آن ماده است. آنها نه خوب بودن همکاران به این جهان چرا که آنها لازم نیست که کسانی که گزینه ؟

اهریمنی غذا و گفتن گروه های خاصی آنها چه می توانید و نمی تواند غذا خوردن بر اساس ارزش هر کس دیگری که فقط عادلانه نیست. چهار یا پنج سال پیش مردم بی ارزش پایین ژوئیه 4 دنده و همبرگر مانند آن را هیچ کس کسب و کار. و در حال حاضر فقط به دلیل این عناوین به انتظار مردم برای تغییر و تغییر کل تغذیه آرایش و فرزندان خود را بدون دادن به آنها هر نوع آموزش که چگونه به درستی تغییر می تواند آنها را در معرض خطر بیشتر بیماری توسط چه در سیستم ایمنی بدن خود را با دادن به آنها آموزش و پرورش است. فقط گفتن کسی نیست به گوشت در حال رفتن برای کمک به آنها را می دانم آنچه را که آنها نیاز به تغذیه بدن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de