شاتر اعلام جدید درآمد ساختار و همکاران هستند اما هر چیزی خوشحال


عکاسی سهام شرکت Shutterstock گرفتن گرما پس از اعلام در یک پست در آن مشارکت کننده فروم که در آن قرار دادن جدید درآمد ساختار در محل شروع 1 ژوئن 2020.

تحت ساختار جدید عکاسان و فیلمبرداران را جبران کنید از طریق یک درصد از قیمت فروش بر اساس سطح ‘ عکس خود را و/یا تصویری تاریخ هستند با سطح تعیین شده توسط تعدادی از بار خود را محتوا محفوظ است. که درآمد مادام العمر ردیف که در زمان به حساب مجموع فروش ساخته شده در طول عمر کمک کننده اما Shutterstock خواهد انجام دور با آن است و به جای تنظیم مجدد همه همکاران به سطح 1’ برای هر دو تصاویر و فیلم ها در هر سال در تاریخ 1 ژانویه.

شاتر می شکند چه سطوح مختلف تشکیل شده در دو گرافیک زیر — یکی برای عکس ها و یکی برای تصویری که هر یک از آنها محاسبه می شود به طور مستقل از یک دیگر:

این به طور موثر به این معنی است که مهم نیست که چگونه بسیاری از فروش یک مشارکت کننده ساخته شده در ژانویه 1 در هر سال گفت: نویسندگان همیشه تنزل مقام به ‘ردیف 1’ جایی که آنها تنها با دریافت 15 ٪ کمیسیون در فروش.

شاتر می گوید آن را ” ساخت این تنظیم به منظور منعکس کردن تغییرات در بازار را برای خلاقیت و محتوا برای کمک به ایجاد عادلانه فرصت ها برای همه همکاران ما و پاداش با عملکرد بیشتر درآمد بالقوه است.’ اما همکاران قانع نشده و در حال ابراز نگرانی های خود را و ناکامی در اعلام فروم پست; به خصوص کاربران شده اند که در زمان طولانی همکاران با درآمد مادام العمر, اعداد, به عنوان آنها را بیشتر تحت تاثیر این تغییر است.

شاتر عضو ریچارد Whitcombe که شده است یک عضو از سال 2010 نوشته شده است بیش از 3200 قطعه از محتوا در پاسخ به اعلام پست گفت: “فقط زمانی که شما فکر می کنم Shutterstock نمی تواند به طور کامل و کاملا پیچ همکاران بیشتر به شما رفته و آن را انجام داده.’ او ادامه می دهد ‘به طور موثر با ژانویه تنظیم مجدد همه می شود یک برش از 20 درصد یا بیشتر از درآمد به laughably کوچک مقدار و آن را ماه به پشت پنجه سطح آنها بوده است و درآمد قبلا. بنابراین بسیاری از مردم در حال رفتن به بسیاری از سال به صورت نصف و یا کمتر از آنها در حال حاضر دریافت کنید.’

او به اشتراک گذاشته شده در پست بعد که یک شاتر عضو تیم او ارسال یک پیام خصوصی نشان می دهد آنها خواهد بود تعدیل او نوشته های خود را برای انتقادات و پیشنهادات. خصوصی پیام بخوانید:

‘سلام ریچارد

من می دانم که شما یک مقدار زیادی از سوالات و شما در حال مبارزه برای وضوح. اما شما در حال رد و همه چیز سوال من در پست امروز و نه بسیار سازنده.

من قصد دارم برای شروع به مخفی کردن پست های خود را.

با تشکر

[Shutterstock عضو تیم]’

اعضای دیگر نیز chimed در تغییرات بازتاب Whitcombe نگرانی و ناباوری در مورد ساختار درآمد. همانطور که از انتشار این مقاله وجود دارد 66 صفحه از پاسخ به اصلی فروم پست چند که مثبت هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>