Sirui است اذیت کردن و راه اندازی آن در آینده لنز خواهد شد که یک لنز 35mm 1.33 x آنامورفیک با حداکثر دیافراگم F1.8. تا همین اواخر Surui بهترین و شناخته شده برای ساخت سه پایه, اما این شاخه به لنز با این حال دوم این سال منتشر شد.

مانند 50mm 1.33 x anamorphic که راه اندازی شد در ماه فوریه این لنز جدید طراحی شده است برای APS-C و MFT سنسور. از آن خواهد شد تنها در دسترس در MFT کوه وجود دارد اما آداپتور برای Sony E Canon EF-M و نیکون Z مونت سیستم های دوربین با توجه به تصویری قرار داده شده در این شرکت ایالات متحده Facebook صفحه. لنز خواهد آمد با انفصال بشود حلقه فوکوس و دیافراگم حلقه با استفاده از یک 68mm مقابل موضوع فیلتر و دارای حداقل فاصله فوکوس 0.85 m (2.8 ft).

لنز را به عنوان زاویه پاسخ به این موجود لنز 50mm و این شرکت می گوید آن را فراهم می کند و زاویه دید از یک 26.3 mm لنز استفاده می شود که در یک APS-C با سنسور. Sirui می گوید که یک بار د-فشرده فیلم از 16:9 منطقه از سنسور دوربین را در یک 2.4:1 نسبت ابعاد با مشخصه بیضی شکل بوکه و نور آبی رگه های از شعله ور شدن.

این Sirui 35mm F1.8 1.33 x لنز آنامورفیک در دسترس خواهد بود برای یک پرنده اولیه قیمت $599 طریق یک کمپین Indiegogo صفحه ای که می رود زندگی می کنند در اوت 3 در 9 EST.
برای اطلاعات بیشتر در مورد شرکت لنز 50mm دیدن Sirui سایت.


سلب مسئولیت: به یاد داشته باشید برای انجام تحقیقات خود را با هر crowdfunding پروژه. DPReview می کند بهترین خود را برای به اشتراک گذاشتن تنها پروژه هایی که نگاه مشروع و آمد از قابل اعتماد سازندگان اما همانطور که با هر crowdfunded کمپین همیشه وجود دارد خطر از محصول و یا خدمات هرگز در آینده به نتیجه برسد.