نمایش به صورت اسلاید: این برنده جایزه عکس سال 2020 Audubon عکاسی جوایز

The National Audubon Society (NAS) اعلام کرده است تصاویر برنده خود را برای سال 2020 Audubon عکاسی جوایز رقابت از جمله مسحور جایزه بزرگ برنده عکس با عنوان “دو کاکل باکلان” توسط عکاس جوانا لنتینی.

برنده عکس که شامل شش برنده جایزه عکس و چهار محترم اشاره انتخاب شده از یک پانل از شش قضات بودند محدودتر هم از بیش از 6000 عکس دستگیر شده در سراسر شمال امریکا است. در علاوه بر این به برنده جایزه بزرگ و سه بخش اصلی (حرفه ای و آماتور و جوانان), NAS همچنین انتخاب دو برنده برای گیاهان خود را برای پرندگان جایزه و فیشر جایزه که هر دو توضیح داده شده در NAS آزادی مطبوعات:

‘گیاهان برای پرندگان جایزه برجسته نقش اساسی از گیاهان بومی و زیستگاه طبیعی و منابع غذایی آنها برای پرندگان. فیشر جایزه با نام سابق مدیر خلاق Audubon کوین فیشر اعطا شده است به عکس که نمونه ای ترکیبی از اصالت و تخصص فنی.’

در زیر تفکیک جوایز هر یک از برنده شدن عکاس را برای دریافت آثار خود هستند:

 • جایزه بزرگ: 5000 دلار
 • حرفه ای جایزه: $2,500
 • تازه جایزه: $2,500
 • گیاهان برای پرندگان جایزه: $2,500
 • فیشر جایزه: $1,000
 • جایزه جوانان: شش روز در Hog Island Audubon اردوگاه در مین برای تبدیل شدن به یک بهتر مرغدار یا عکاس پرنده در طول 2021 فصل (حمل و نقل)

در زیر قضات که pored بیش از عکس که انتخاب برنده شدن تصاویر بر اساس ویژگی های کیفیت و اصالت و شایستگی هنری:

 • استیو Freligh, ناشر, بهترین طبیعت, عکاسی
 • ملیسا Groo حیات وحش, عکاس و برنده 2015 مسابقه جایزه بزرگ
 • سابین مایر, عکاسی, مدیر, National Audubon Society
 • آلن Murabayashi رئیس و موسس PhotoShelter
 • جان Rowden ارشد مدیر پرنده پسند در جوامع, National Audubon Society
 • Jason Ward, پرنده کارشناس و مجری “پرندگان از شمال امریکا”

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد National Audubon Society و آن عکس مسابقات با مراجعه به Audubon.org سایت.

جایزه برنده: Joanna لنتینی

دو کاکل باکلان توسط Joanna لنتینی/Audubon عکاسی جوایز/2020 جایزه بزرگ برنده

دسته بندی: حرفه ای
گونه: دو کاکل باکلان
محل سکونت: لس Islotes, که, مکزیک
دوربین: Canon EOS 7D Mark II با Tokina 10-17mm f/3.5-4.5 AT-X 107 DX AF Fisheye lens; 1/640 دوم در f/6.3; ISO 320

داستان پشت صحنه شات: من چند ساعت زیر آب در این شیر دریایی کالیفرنیا جای شلوغ در خلیج La Paz, اما من تا به حال هرگز قبل از مواجه می شوند غواصی cormorants وجود دارد. تغییر تمرکز من از اهل تفریح و بازی شیر دریایی من تماشا در هیبت به عنوان cormorants فرو منقار برای اولین بار به دریا به ضربه محکم و ناگهانی در ساردین شنا ، اگر چه من صرف زمان طولانی توصیف این پرندگان من نمی بینم یک واحد گرفتن ماهی. اضافه کردن توهین به جراحت کنجکاو دریای شیر نوزادان خواهد zip توسط شکار پرندگان و سرمازدگی در آنها از پشت.

پرنده Lore: Cormorants عالی هستند غواصان اقتباس خوب برای سریع پیگیری ماهی زیر آب. بدن خود را سنگین هستند اما کارآمد با انبوه بال و پر. زمانی که آنها شیرجه رفتن آنها نگه بال خود را محکم به طرف خود پرتاب خود را با پاهای قدرتمند خود را و webbed, پا, فرمان از طریق آب با دم خود را. برخی از cormorants ممکن است قادر به غواصی بیش از 300 پا در زیر سطح, اما بسیاری از آنها شکار شده است انجام می شود در اعماق کم عمق.

فیشر برنده جایزه: Marlee فولر-موریس

آمریکا دب اکبر توسط Marlee فولر-موریس/Audubon عکاسی جوایز/2020 فیشر برنده جایزه

دسته: تازه کار
گونه: آمریکا دب اکبر
موقعیت: پارک ملی یوسمیتی در کالیفرنیا
دوربین: Canon EOS 70D با کانن EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS II USM لنز; 1/2000 دوم در f/5.6; ISO 800

داستان پشت صحنه شات: من به دنبال کمی شناخته شده دنباله دار در پارک به بالای یک آبشار کوچک و نشسته در لبه استخر. لحظه ای بعد یک ملاقه در پرواز. رودخانه در حال حرکت بود به سرعت اما آن را بیش از حد عمیق است. بنابراین به جای غواصی پرنده گیر کرده سر خود را زیر آب در جستجوی طعمه. من فکر دیدنی چلپ چلوپ را به یک عکس بسیار جذاب است. پرنده نگه داشته شدن نزدیک تر و نزدیک تر به من نشست خوراکی صدها نفر از عکس های که چلپ چلوپ. من گنج است که بعد از ظهر به عنوان یکی از لحظات مورد علاقه در پارک!

پرنده Lore: آمریکا ملاقه زندگی روی لبه—در مرز بین هوا و آب در مرز بین جریان ها و بانک های خود را و حتی در آن مبهم و حاشیه بین پرندگان (این یکی از لحاظ فنی) و پرندگان. بالاتر از سطح زمین یا در زیر آن هم می توانید با راه رفتن یا پرواز, نشان دادن تسلط بر تمام عناصر آن و جذب تحسین ترین عکاسان خلاق.

حرفه ای برنده: شکایت Dougherty

با شکوه Frigatebird توسط سو Dougherty/Audubon عکاسی جوایز/2020 حرفه ای برنده

گونه: شکوه Frigatebird
محل سکونت: Genovesa جزیره اکوادور
دوربین: Canon EOS 7D Mark II با کانن EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS II USM لنز; 1/1250 دوم در f/8.0; ISO 1250

داستان پشت صحنه شات: خورشید تنظیم پشت frigatebird پرورش کلنی در Galápagos. پرندگان بسیار فعال و فوقالعاده نزدیک و تجربه همه خاص تر بود چون من با دوستان زیادی بودند که به همان اندازه مسخ شده ، ما در شن و ماسه دراز کشیدن بر روی شکم ما و handholding ما دوربین های دیجیتال, ساخت سایه ها و starbursts در پرندگان wingtips. من متوجه این مرد با گلو او را کیسه روشن توسط خورشید و زوم در برای گرفتن پرتره خود را.

پرنده Lore: Frigatebirds در میان اکثر هوایی از تمام پرندگان ضرورت: پرندگان دریایی که از شنا کردن آنها تقریبا ناتوان از مصرف کردن از سطح آب به طوری که آنها افزایش می یابد در زاویه بال بیش از دریاهای گرمسیری گاهی اوقات برای هفته. مردان در معاشقه نمایش باد بزرگ, بادکنک مانند گلو قرمز بوکس, لرزش بال خود را و تند سر و صدا برای جذب زنان.

حرفه ای ذکر شریف: ژن Putney

بیشتر Sage-باقرقره توسط ژن Putney/Audubon عکاسی جوایز/2020 حرفه ای لوح

گونه: بیشتر Sage-Grouse
محل سکونت: Jackson County, Colorado
دوربین: نیکون D500 با AF-S VR Zoom-نیکور 200-400mm f/4G IF-ED لنز; 1/400 ثانیه در f/5.6; ISO 1600

داستان پشت صحنه شات: در بهار سال 2019 من اولین سرمایه گذاری به دیده بان بیشتر Sage-باقرقره انجام آن معاشقه مراسم. اواخر بعد از ظهر
من راه اندازی دوربین من در لبه یک جاده روستایی و با استفاده از ماشین من به عنوان یک نابینا. این مرد برای اولین بار بود پرنده را دیدم و او به اثبات رسانده است. به عنوان او رو از من دور او ارائه خوب, مشخصات, مطرح, و من فکر کردم آن را شسته و رفته دیدگاه برای دریافت عکس خود را از پشت.

پرنده Lore: پس از دیدنی های فصل بهار معاشقه رقص بیشتر Sage-باقرقره به نظر می رسد به ناپدید می شوند به گسترده درمنه جلگه غرب است. مطالعات نشان داده اند که آنها ممکن است حرکت فرسنگ ها با فصل اغلب تغییر به ارتفاعات بالاتر در تابستان ارتفاعات پایین تر و در زمستان به طوری که آنها نیاز زیادی مستمر دستگاه از زیستگاه برای زنده ماندن.

تازه برنده: گیل Bisson

لخت بویژه ببر-حواصیل توسط گیل Bisson/Audubon عکاسی جوایز/2020 تازه برنده

گونه: لخت بویژه ببر-Heron
محل سکونت: Tárcoles رودخانه کاستاریکا
دوربین: Canon EOS-1D X با Canon EF 600mm f/4L IS III USM لنز; 1/800 دوم در f/4.0; ISO 1600

داستان پشت صحنه شات: پس از بارش رگبار باران من بیرون رفت و در اواخر بعد از ظهر سفر با قایق در Tárcoles رودخانه. آن را هنوز هم باران وقتی ما چپ رمپ قایق اما هنگامی که آسمان در نهایت پاک ما خال خال این لخت بویژه ببر-Heron, پیاده روی در امتداد رودخانه. به عنوان قایق زیرفشار توسط پرنده تکیه بیش از این بانک به تماشای ما. من مطرح شده و من دوربین و سرعت تغییر به یک جهت عمودی برای گرفتن پست زیبا-طوفان آسمان پشت آن است.

پرنده Lore: کلفت و چاق نشان می دهد bitterns در شکل سه گونه از ببر-herons در خفا انجام دادن در حرا مرداب ها و در امتداد رودخانه در آمریکای استوایی است. لخت-بویژه ببر-حواصیل است شمالی از این گونه ها عمدتا از مکزیک تا پاناما. آن است که اغلب فعال ترین در طلوع و غروب اما خوش شانس ناظران گاهی اوقات یک نقطه شکار ماهی ها و قورباغه ها در روز روشن.

تازه محترم ذکر است: Bibek Ghosh

آنا مرغ مگس خوار توسط Bibek Ghosh/Audubon عکاسی جوایز/2020 تازه محترم ذکر

گونه: آنا مرغ مگس خوار
محل سکونت: Ardenwood تاریخی مزرعه در کالیفرنیا
دوربین: Fujifilm X-T3 با کانن 600mm f/4L II لنز و Fringer EF-FX Pro II لنز آداپتور; 1/4000 دوم در f/4.0; ISO 3200

داستان پشت صحنه شات: نزدیکی خانه من در فریمانت تاریخی مزرعه با چشمه آب است که یک آهنربا برای پرندگان. من با چشمه به دنبال warblers و دیگر مهاجران که من تو را دیدم این مرغ مگس خوار یک سال-دور ساکن برگزاری نمایشگاه بسیار جالب در رفتار. آن swooped برای یک نوشیدنی و سپس در اطراف گیر به بازی در آب که اگر در تلاش برای گرفتن یک قطره. پس از چند فریم, من در نهایت دستگیر پرنده موفقیت در بازی خود را.

پرنده Lore: فعالیت های انسانی نیست همیشه مفید برای پرندگان اما آنا مرغ مگس خوار گرفته شده استفاده کامل از تغییرات ما را به چشم انداز. قبلا ساکن جنوب کالیفرنیا و باخا آن را گسترش داده و آن را پرورش محدوده شرق به ایالت آریزونا و جنوب, به, British Columbia. کاشت از سال-دور باغ اجازه داده است آن را به رشد گسترده در سراسر این سرزمین های جدید است.

جوانان برنده: Vayun Tiwari

شمال Jacana توسط Vayun Tiwari/Audubon عکاسی جوایز/2020 جوانان برنده

گونه: شمال Jacana
محل سکونت: New River, نارنجی پیاده روی District, بلیز
دوربین: Canon EOS 7D Mark II با کانن EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS II USM لنز; 1/320 دوم در f/5.0; ISO 1250

داستان پشت صحنه شات: بر روی یک قایق سواری در رودخانه جدید متوجه شدم چند شمالی Jacanas در یک پچ از نیلوفرهای آب و خواسته کاپیتان متوقف شود. من امیدوار کشتی ما نمی ترساندن پرندگان. من نمی توانستم باور من شانس هنگامی که یک قدم نزدیک تر و نزدیک تر به ما. قایق تاب بود اما زمانی که پرنده برای یک لحظه متوقف به نقطه را به یک نیلوفر من قادر به راه اندازی و دریافت این ویژه شات.

پرنده Lore: مشخص مارش پرندگان استوایی jacanas را بسیار طولانی و انگشتان, آنها را قادر به راه رفتن در سراسر شناور پوشش گیاهی به عنوان آنها به دنبال حشرات و دانه ها. شمال Jacana مشترک است از مکزیک تا پاناما و کارائیب و گاهی سرگردان به تگزاس.

جوانان محترم ذکر است: Christopher Smith

Greater Roadrunner توسط کریستوفر اسمیت/Audubon عکاسی جوایز/2020 جوانان ذکر شریف

گونه: Greater Roadrunner
محل سکونت: San Joaquin رودخانه پارک وی, کالیفرنیا
دوربین: پاناسونیک Lumix FZ80 4K با 60X زوم DC VARIO 20-1200mm f/2.8-5.9 لنز; 1/500 دوم در f/5.6; ISO 200

داستان پشت صحنه شات: در حالی که در یک پیاده روی را از طریق یک طبیعت حفظ در فرزنو من شنیده ام یک roadrunner سن شروع صداسازی بازتابی به آن همسر است. من به دنبال صدا به پیدا کردن پرنده محکم هدیه برای شریک زندگی خود را: واقعا بزرگ حصار مارمولک! مرغی شبیه فاخته تکزاس نشسته در یک پست بالاتر از من برای نزدیک به 10 دقیقه. نور بود و خشن بود و آن را دشوار است برای گرفتن مناسب دوربین تنظیم کردم اما موفق به گرفتن این شات. من دوست دارم که چگونه این عکس نشان می دهد یک شکارچی با شکار خود را.

پرنده Lore: آداب و رسوم تغذیه بخشی از معاشقه برای بسیاری از پرندگان از کاردینالها به مرغان به شاهین. برای Greater Roadrunner آن را بدون چالش برای مرد به گرفتن یک مارمولک را به زن. در زمان هر چند او در حال حاضر خواهد شد به او یک بزرگ حشرات و یا یک قطعه از لانه مواد و یا رفتن را از طریق حرکات از اهدای یک هدیه با هیچ چیز در همه. ظاهرا این نیت است.

گیاهان برای پرندگان برنده: Travis Bonovsky

American Goldfinch در یک فنجان گیاه توسط تراویس Bonovsky/Audubon عکاسی جوایز/2020 گیاهان برای پرندگان برنده

گونه: American Goldfinch
محل سکونت: مینیاپولیس, مینه سوتا,
دوربین: نیکون D7100 با Tamron SP 150-600mm F/5-6.3 Di VC USD مدل A011 لنز; 1/160 دوم در f/10.0; ISO 320

داستان پشت صحنه شات: از طریق بازدیدکننده داشته است مکرر به شمال می سی سی پی, پارک منطقه ای, منطقه ای بازسازی شده با گیاهان بومی من آشنا شد با جام گیاه و آموخته است که برگ های آن را می توانید نگه دارید و آب باران به عنوان نام نشان می دهد. من خواندم که پرندگان و دیگر حیات وحش خواهم برای نوشیدن از این گیاهان, بنابراین من همیشه نگه داشتن یک چشم را برای پرنده فعاليت وقتی که من آنها را منتقل می کند. در نهایت یکی را اواخر ژوئیه روز من به اندازه کافی خوش شانس به شهادت یک زن آمریکایی Goldfinch شیرجه رفتن سر خود را به یک گیاه است.

پرنده Lore: چند پرنده در حال کل گیاه خواران, اما آمریکا Goldfinches آیند. در حالی که دیگر دانه خواران, خوراک, جوان خود را در حشرات goldfinches خدمت له کردن دانه به جوجه. گل در این جام گیاه را به دانه بعد از آن اما در عین حال این گیاه به عنوان یک سوراخ آب برای پرندگان: آن بزرگ و برگ در مقابل پیوست در پایگاه های خود را فراگیر بنیادی و ایجاد باران-به دام انداختن جام.

گیاهان برای پرندگان ذکر شریف: ناتالی رابرتسون

تنسی چکاوک در شرق انگور فرنگی خاردار توسط ناتالی رابرتسون/Audubon عکاسی جوایز/2020 گیاهان برای پرندگان لوح

گونه: تنسی چکاوک
محل سکونت: نقطه Pelee پارک ملی, انتاریو, کانادا
دوربین: Canon 7D Mark II با Sigma 150-600mm f/5-6.3 DG OS HSM معاصر لنز; 1/1000 دوم در f 6.3; ISO 500

داستان پشت صحنه شات: این سسک دشوار بود به عکس آن را به عنوان دیوانه وار پریدند از شاخه ای به شاخه در حالی که جستجوگری در یک بومی انگور فرنگی یکی از گیاهانی که گل در اوایل بهار در این بخش از کانادا. انگور فرنگی یک منبع مهم مواد غذایی برای خسته پرندگان مهاجر شمال بیش از دریاچه های بزرگ و من هیجان زده برای دریافت یک تصویر واضح و روشن از این سسک نوشیدن شهد از گل های کوچک.

پرنده Lore: Warblers عمدتا حشرات خواران اما برخی نیز طعم شهد. اصلی خود زمینه های زمستان در مرکزی امریکا, Tennessee Warblers اغلب نشان می دهد پاشیده از رنگ روشن در چهره خود نتیجه کاوش در قرمز یا نارنجی گل. جاذبه خود را به شهد همچنان به عنوان آنها مهاجرت شمال. در جنگل های جنوب شرقی کانادا و ایالت های شمالی را کم رنگ شکوفه شرقی انگور فرنگی خاردار به نظر می رسد در اواخر بهار فقط در زمان برای مهاجرت warblers به دنبال آنها.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im