2020 سیب زمینی عکاس سال

یادداشت سردبیر: تصویر #10 (11th در گالری) نیست و به شدت از ویژگی های پورنو, اما ممکن است به عنوان خوانده شده بنابراین با احتیاط ادامه درآمده است.


بله شما خواندن تیتر راست. سیب زمینی عکاس از سال واقعی است عکس مسابقه و برندگان امسال اعلام شده است.

اگر شما تعجب که در آن این ایده برای یک سیب زمینی عکس مسابقه به دست می آمد نگاه هیچ بیشتر از کوین Abosch سیب زمینی #345 (2010) در حال حاضر معروف عکس از تنها نشاسته ای ، که به فروش می رسد برای یک کیف پول-mashing یک میلیون دلار در سال 2016 ساخت آن 15, گران ترین عکس های فروخته شده در زمان.

سیب زمینی عکاس از مسابقه سال تاسیس شد این مسابقه پلت فرم Photocrowd که همکاران با Trussell اعتماد به اطمینان حاصل شود تمام درآمد حاصل از به پایان دادن به گرسنگی و فقر در انگلستان است. درآمد حاصل ساخته شده با هر یک از عکس مطلب که هزینه های 5 پوند (GBP) هر (تا 8 عکس).

در حالی که رقابت کاملا افزایش یک میلیون دلار من تا به حال مخفیانه امیدوار برای’ می گوید: رقابت سازمان بندیکت مغز, ‘چند grand ما را افزایش خواهد یک راه طولانی برای کمک به ارائه بسیار مورد نیاز مواد غذایی برای Trussell اعتماد.’

برنده کلی این است که خام اسپنس که اسیر یک تصویر از جوانه زدن سیب زمینی به مقدار مورد نیاز قرنطینه کوتاه کردن مو. برای گرفتن جایزه کلی اسپنس دریافت Fujifilm X-A7 یک سال عضویت انجمن سلطنتی عکاسی جامعه یک در یک کارگاه با عکاس بندیکت مغز و 3 سال از Photocrowd استاد سطح اشتراک.

ده برنده, تصاویر ارائه شده در گالری زیر انتخاب شدند از یک پانل از قضات که شامل Martin Parr, Paul Hill, آنجلا نیکلسون (بنیانگذار او کلیک) نایجل آترتون (ویرایشگر عکاس آماتور) و بندیکت مغز (مغز Foto Guides).

برنده کلی

عکاس: ری اسپنس

عنوان: پایان مستند

عنوان: ‘این تصویر موفق به معرفی یک موضعی مستند وسواس به مختصری از عکاسی از یک سیب زمینی. در آن طول می کشد یک تخیل بسیار خوبی برای دیدن یک جوانه سیب زمینی به عنوان یک سر پوشیده از مو و وجود دارد مقدار زیادی از طنز در راه تصویر شده است.’ — نایجل Atherton

قاضی نظر: ‘این لذت بخش است تخیلی و یک خنده خوب است. و دوباره کمی bonkers. آنچه که همه ما باید در این زمان تیره و تار. آن را دوست دارم!’ – پل هیل

2nd محل

عکاس: دیوید ‘سیب زمینی’ سفید

عنوان: سیب زمینی

قاضی نظر: “این به نظر می رسد مثل یک بیگانه lifeform عکس بر روی سطح در یک نازا سیاره ای توسط ناسا ربات.’ — نایجل Atherton

3 محل

عکاس: امی D’Agorne

عنوان: تنگ بازار مشخصات

عنوان: ‘سیب زمینی زراعت در حال تغییر است, بالا بردن نیاز به راه حل های جدید برای مشکلات قدیمی. در یک محیط که در آن آفات و علف های هرز و بیماری ها را بدون توجه به فشار برای دیدار با تنگ بازار مشخصات بایر متعهد به کمک به شما در تولید محصولات با کیفیت است که هم سودآور هستند به رشد است.” – بایر 2019

در پرو زادگاه سیب زمینی بومی زنان گاهی اوقات استفاده از خوب برش از سیب زمینی پوست کنده را به عنوان یک ماسک برای تسکین و نرم کردن پوست است.

من به معنای به کار با یک بومی NGO در آند که Covid را شکست بنابراین از آنجا که من نمی توانستم این را امتحان کنید در آند خود من تصمیم به سعی کنید این تکنیک را در خانه و ساخته شده self-portrait مستند روند. من به طور همزمان مطالعه در مورد تاریخچه کشاورزی و توسعه از تجارت محصولات کشاورزی به طور خاص در مورد شرکت بایر در حال حاضر یکی از چهار عمده agrichemical کسب و کار در جهان, یک شرکت است که دارای 80 درصد از تمام تجاری دانه در این سیاره است. این گزارش که من در خواندن منتشر شده توسط سازمان سیا در سال 2001 و افشا اطلاعات در مورد بایر (پس از آن شناخته شده به عنوان IG Farben) و نفرت دخالت در آلمان نازی است.

من زنگ زد تا محصول علم شاخه ای از بایر است که در انگلستان و شوکه شده بود به شنیدن این که این شرکت هنوز هم با استفاده و ترویج استفاده از glyphosate در انگلیسی, سیب زمینی. Glyphosate یک ماده شیمیایی است که شرکت مونسانتو که خریداری شد تا توسط بایر در سال 2011) به فروش می رسد در ‘Round-Up’ محصول یک محصول آنها و در حال حاضر بایر است که شکایت کنندگان برای دادن کاربران از این محصول انواع سرطان ها و بیماری های خود ایمنی. من شیفته بارز تناقضات و اختلافاتی که وجود دارد هنگامی که به دنبال در ارتباط است که مردم بومی را با مواد غذایی خود را و رابطه ای که غربی توسعه ‘ از کشورها و شرکت های به اشتراک گذاری با مواد غذایی خود را.

مردمان بومی را تشکیل می دهند کمتر از 5 درصد از این سیاره جمعیت انسانی و در عین حال آنها در حال حفاظت از 80 درصد از تنوع آن است. و تنها 100 شرکت مسئول 71 درصد از انتشار جهانی. این اثر به بررسی رابطه بین درمان های طبیعی /ارتباط نزدیک برخی از مردم را با خود مواد غذایی و شرکت های بزرگ/شرکت های بزرگ که امکان استفاده از آن طبیعی دانش به گسترش در بازار مشخصات.

قاضی نظر: ‘این تصویر به نظر می رسد در سیاست های سیب زمینی از دو زاویه — بومی آن ریشه و زمان سلطه کشاورزی توسط یک شرکت و هوشمندانه ترکیبی از آنها یک متفکرانه درک و به خوبی اجرا کامپوزیت تصویر.’ — نایجل Atherton

4 محل

عکاس: Laure Gibault

عنوان: سیب زمینی مثل حلزون حرکت کردن

عنوان: ضربه مستقیم از سیب زمینی شیرین

قاضی نظر: “من دوست دارم این واقعیت است که این spud به نظر می رسد مانند یک صلیب بین مهر و اسب شاخدار.’ مارتین پار

5 مکان

عکاس: پیتر هوبرت

عنوان: کاشت نیوجرسی Royals

عنوان: زمستان هر زمینه در نیوجرسی در حال شخم زده در آماده سازی برای کاشت این جزیره اصلی محصول پول نقد نیوجرسی Royals. به عنوان یک Jerseyman من شده اند در تلاش برای تعیین و عکس برخی از چیزهایی که به ما داده شده اما ذاتا و مجزا بخشی از تار و پود نیوجرسی زندگی فرهنگی نقاط مرجع که همکار نشینان خواهد فورا تشخیص و به طور غریزی درک. کاشت سیب زمینی توسط کارگران مهاجر شده است یکی از ویژگی های جامعه کشاورزی از قرن 19. در طول سال برخی مانده اند و بسیاری از خانواده ها شامل forebears که در اصل وارد شده به عنوان فصلی مزرعه کارگران.

محل 6

عکاس: توا Krentzman

عنوان: بدون عنوان

عنوان: یک پرتره از افراد با هم و در عین حال بسیار به تنهایی….و وحدت وظیفه دنیوی که هم زیبا….بسیار شبیه به شخصیت های سیب زمینی (دنیوی و شکوه در آن اساسی دولت و بالقوه).

با هم به تنهایی تحت یک وظیفه دنیوی از پوست کندن سیب زمینی است. در این ماه از مستند, داستان افراد هر یک از کشور های مختلف با منافع خود و تفسیر…های فضایی. در این تصویر, آنها متحد با سیب زمینی.

قاضی نظر: ‘این دقت مرتب تابلو یک کار است که می ماند بیشتر در ذهن من وقتی که من رفت و برگشت به جلو و عقب از طریق عالی کمک به رقابت. عکاس خلاقانه با استفاده از آنچه به نظر می رسد مانند نور موجود در خالی و تصویر نیز نشان دهنده به طور موثر claustrophobic طرف مستند. آن را فرامیخواند حقیقی و کمی دیوانه ای بیش از حد.’ پل هیل

محل 7

عکاس: ویلیام ریچاردسون

عنوان: Frites در بروژ

عنوان: Frites در بروژ با دسته علف و غیره از سس مایونز.

قاضی نظر: “چگونه اطمینان بخش برای دیدن یک کمک از چیپس و سس مایونز.’ – مارتین پار

محل 8

عکاس: جاستین Quinnell

عنوان: خوردن یک سیب زمینی چهره’ – از داخل دهان من ‘Smileycam’, 110 کارتریج پین هول دوربین تصویر گرفته شده از داخل دهان من با استفاده از دو flashguns برای روشن کردن موضوع و دندان (و نه در دهان).

محل 9

عکاس: امی D’Agorne

عنوان: 2030

عنوان: سال; سال 2030. تغییر آب و هوا و افزایش کمبود مواد غذایی باعث شد که دولت انگلیس به همه شهروندان را تشویق به شروع به رشد مواد غذایی در پشت محوطه. گریبانگیر توسط هیستری جمعی شخصیت با یک صافی روی سر او برای محافظت از خود از خود او نامنظم ترس از 5G تلاش می کند به گیاه سیب زمینی در بتن به صف در حیاط پشت. به عنوان یکی از hardiest محصولات غذایی آنها ممکن است تنها شانس زنده ماندن.

قاضی نظر: “من مانند طنز در این اثر و چیزی جز تحسین برای تلاش عکاس رفت و به منظور ایجاد آن است. – نایجل Atherton

محل 10

عکاس: Jodie Krause

عنوان: سیب زمین

عنوان: این عکس به تصویر می کشد یک تفسیر از آدم و حوا. پس از آن به COVID-19 انسان محروم شده اند بسیاری از وسوسه مانند تماس با ما و صمیمیت. اما آن را نیز یک فرصت برای جهان به “تنظیم مجدد” و تجدید. سیب زمینی یک غذای اصلی در سراسر جهان لذت می برد و در نتیجه تجسم اصول زندگی است. علاوه بر این سیب زمینی در فرانسه, ‘سیب de Terre’ به طور مستقیم ترجمه برای “اپل از زمین’ با تاکید بر اهمیت سیب زمینی از آن است که تشبیه به یک میوه همراه با تولد دوباره است. بنابراین من عکس متمرکز شده است در آفرینش آدم و حوا که نوید بخش آغاز یک جهان جدید با برگزاری یک سیب زمینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im