نمایش به صورت اسلاید: این شارت تصاویر برای کف* عکس جایزه 2020 مسابقه

نخل* Studios به تازگی اعلام کرد که شارت تصاویر برای آن 3rd سالانه خرما* عکس جایزه رقابت است. بیش از 7000 تصاویر ارسال شده از سراسر جهان است. 108 بودند انتخاب و به صورت کوتاه و در حال حاضر در حال اجرا برای جایزه سالانه. همه از این عکس ها برای فروش به عنوان چاپ با 100 ٪ از سود رفتن به طور مستقیم به هنرمندان است.

هیئت داوران متشکل از Alastair McKimm, editor-in-chief of i-Dکارن McQuaid ارشد متصدی در Photographers’ Gallery, Sarah Allen, دستیار متصدی در تیت مدرن دیوید Campany جسیکا لوپز, ویرایشگر عکس در Polaroid اصل و لولا Paprocka بنیانگذار نخل* Studios.

Brooklyn, New York, عکاس بر اساس دینو Kuznik است در حال اجرا برای جایزه سالانه.

20 کلی برندگان جایزه برای قاضی پنل جوایز مردم انتخاب جایزه و مردم انتخاب Instagram جایزه اعلام خواهد شد در آوریل 30th. DPReview رسیده به یک تعداد انگشت شماری از این شارت عکاسان و داستان پشت خود را نامزد دریافت تصاویر به همراه اطلاعات بر روی چرخ دنده های آنها استفاده می شود. فراموش نکنید که برای بررسی از همه نامزدها و حمایت از کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>