نمایش به صورت اسلاید: برندگان و فینالیست آکادمی سالانه BigPicture رقابت

سان فرانسیسکو آکادمی علوم کالیفرنیا به تازگی اعلام برندگان و فینالیست از آن 7th سالانه BigPicture: طبیعی جهان مسابقه عکاسی. بیش از 6400 تصاویر ارسال شد توسط عکاسان از 65 کشور در سراسر دسته های از جمله زمینی حیات وحش بالدار زندگی, مناظر کنار آب و فلور آبزی زندگی هنری از طبیعت و انسان/طبیعت است.

رقابت مطالب انتخاب شده بودند توسط یک پانل از قضات از جمله حیات وحش عکاس سوزی Eszterhas همراه با جایزه-برنده طبیعت و حفاظت از عکاسان شین Arunrugstichai, Roie Galitz, Daisy Gilardini مارگوت Raggett و تونی وو. جایزه بزرگ ورود اهدا شد به اندی پارکینسون از Crich, بریتانیا, برای, تصویر, ‘خرگوش توپ.’ او صرف 3 سال آشنایی خود را با خاک و رفتار از موضوع خود را قبل از گرفتن آن braving یک طوفان زمستانی.

‘تنها یک بسیار ماهر عکاس می تواند در حال حاضر یک موضوع مشترک در یک راه فوق العاده ای’ می گوید: Suzi Eszterhas, BigPicture را داوران صندلی. در این عکس ما دیدن خرگوش به عنوان ما آن را ندیده فر در یک توپ و نه به دنبال مانند یک مجسمه به عنوان آن را غرق در زیر قطب شمال نور است. اندی به ایجاد یک تصویر است که آن را تا به همه: ویژگی های کمال هنری و مهارت و رفتار است. به نظر من این است که یک تصویر از زیبایی و انعطاف پذیری صحبت می کند که به هوازدگی طوفان. یک تصویر است که به اعتقاد من جهان نیاز دارد در حال حاضر بیشتر از همیشه.’

تمام 49 برنده و فینالیست تصاویر برجسته خواهد شد سالانه BigPicture عکاسی نمایشگاه. این مجموعه را بعد از آن در تابستان در آکادمی علوم کالیفرنیا. BigPicture در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی برای آن ظهور عکاس اعطا خواهد شد که با ارائه پول و کمک آموزشی به 2 مشتاق عکاسان بین سنین 18-25 از طریق مه 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>