سالانه 5 چشم ذهن, رقابت, از همه چیز در مورد عکس به خود جلب ارسالی از سراسر جهان است. حتی اگر اکثریت نوشته بودند رنگ عکس 4 از 5 بالا رده برندگان سیاه و سفید و آمد از زنان است. این عکاس از سال 2020 اهدا شد به مونیکا Denevan (ایالات متحده) برای او تصویر ‘در سراسر رودخانه برمه’ از سری آهنگ ها از رودخانه: پرتره از برمه.’ او دریافت 5000 دلار جایزه نقدی.

یک پنل از 7 منصفه انتخاب 40 برنده و فینالیست تصاویر. در مقایسه با سال های گذشته آنها بیشتر تمایل به انتخاب تصاویر آرام بخش در مقایسه با کسانی که نگران کننده به تصویر می کشد و یا شرایط خشونت آمیز. ‘شاید ناخودآگاه نیاز بوجود آمده در هر یک از ما برای فرار از حوادث وحشتناک است که در جهان اتفاق می افتد در حال حاضر’ خواند رسمی مطبوعاتی.

در یک میدان تحت سلطه مردان و زنان دریافت اکثریت افتخارات بالا در این رقابت است. النا Paraskeva به رسمیت شناخته شد به طور خاص به شایستگی ذکر دسته برای او تصویر ‘از دست رفته شناگر.’

برندگان خواهد شد به نمایش در روزانه هنر عکاسی سایت Lenscratch هنر جریان پلت فرم Daylighted, همه چیز درباره عکس آنلاین گالری نسخه قابل چاپ AAP مجله. همه چیز در مورد, عکس, میزبان یک تنوع از مسابقات در طول سال است که می توان در آنها ‘عکس مسابقات’ صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im