در حالی که سونی a7S III به درستی دریافت بیشتر توجه دیروز سونی همچنین اعلام کرد این انتشار برای اولین بار در جهان CFExpress نوع کارت حافظه و خواننده است.

این CFExpress نوع سختی کارت ارائه حداکثر خواندن و نوشتن سرعت 800MB/s و 700MB/s بود و در 80GB و ظرفیت 160GB. در حالی که این کارت را در دوربین های دیگر که ارائه CFExpress نوع اسلات اینها به وضوح طراحی شده برای به دست در دست با Sony a7S سوم که ویژگی های دو هیبرید اسلات کارت است که می تواند UHS-II SD کارت و یا CFExpress نوع کارت.

کارت های جدید معنی شما نیاز به یک راه جدید برای دریافت داده ها از کارت های, بنابراین سونی نیز پرده برداری از یک USB 3.2 Gen 2 USB-C کارت خوان نیز می پذیرد که هر دو کارت های SD و CFExpress نوع کارت. خواننده می تواند انتقال داده ها تا 10Gbps که باید ترک بیش از اندازه کافی سربار برای حتی سریع ترین UHS-II SD کارت به عنوان به خوبی به عنوان جدید CFExpress نوع کارت.

هر دو CFExpress نوع سختی و کارت SD/CFExpress نوع کارت خوان در دسترس برای قبل از سفارش امروز. این 80GB (Adorama, B&H) و 160GB (Adorama, B&H) کارت هزینه $200 و 400 دلار بود در حالی که کارت خوان هزینه $120 (Adorama, B&H).