سونی برای اولین بار اعلام کرد سه گانه آن-مجهز به دوربین Xperia 1 Mark II گل سرسبد تلفن در مارس, اما کاربران در سراسر جهان هنوز هم در حال انتظار برای نسخه تجاری این دستگاه است. هنگامی که در دسترس است با عکس-محور طراحی که قرض تعدادی از ویژگی های از سونی آلفا دوربین های سری Xperia 1 Mark II باید قانع کننده گزینه برای عکاسان موبایل. در حال حاضر این شرکت به اشتراک گذاشته شده است اطلاعات بیشتر در تکنولوژی دوربین و امکانات در ژاپن است.

در اصلی آن دوربین جدید سونی ارائه می دهد همان 12MP قطعنامه به عنوان سلف خود. اما کسانی که پیکسل های توزیع شده در سراسر بزرگتر سنسور سطح. علامت دوم 1/1.7″ اولیه سنسور کمی بزرگتر از علامت 1 1/2.6″, نوع, اما هنوز هم می افتد کوتاه از برخی دیگر گل سرسبد گوشی های. Xiaomi Mi 10 نرم افزار و Huawei P40 Pro برای مثال با 1/1.33″ و 1/1.28″ سنسور بود.

Xperia 1 Mark II همراه با یک حسگر بزرگتر از سلف خود.

اما سونی استقرار استراتژی های مختلف به بسیاری از رقبای مستقیم آن است. هر دو رقیب گوشی های ذکر شده در بالا استفاده از وضوح بسیار بالاتر سنسور و pixel-binning فن آوری به منظور کاهش سطح سر و صدا و ضبط تصاویر با طیف گسترده ای پویا.

سونی شرط در “سنتی” بزرگ 1.8 ميکرومولار پیکسل است که با توجه به شرکت جدید سنسور 50 درصد بیشتر نور حساس تر از سلف خود و در نتیجه در بهبود عملکرد نور کم.

این سنسور 12MP ارائه می دهد سریع تر به عنوان خوانده شده از 108MP Quad-بایر سنسورهای مورد استفاده در برخی از رقبا.

سونی می گوید معمولی طراحی سنسور ارائه می دهد سریع تر به عنوان خوانده شده سرعت از pixel-binning Quad-بایر فناوری مستقر در اکثر زمان بالا پایان گوشی های. کل سنسور را می توان به عنوان خوانده شده در 10ms در مقابل 32ms برای یک دوربین 12MP تصویر از یک Quad-بایر سنسور.

سنسور امکانات 247 فاز تشخیص نقاط.

این سرعت لازم است برای فعال کردن علامت دوم 20fps عکسبرداری پیوسته با autoexposure و فوکوس اتوماتیک. Dual-Pixel AF تعبیه شده است به سنسور و اضافی 3D زمان پرواز (ToF) سنسور پشتیبانی از سیستم. به طور کلی این دوربین می توانید با استفاده از 247 فاز تشخیص نقاط را بر روی سنسور تصویر و 43,200 امتیاز از ToF سنسور به انجام AF محاسبات.

AF همچنین با استفاده از داده ها از یک 3D time-of-flight سنسور.

این است که با انجام Sony BIONZ X مارک پردازشگر تصویر که انجام 60 AE/AF محاسبات در هر ثانیه به نگه داشتن افراد در تمرکز و تصویر به خوبی در معرض. این گوشی جدید همچنین می آید با چشم AF از ویژگی های است که ما در حال حاضر شاهد اصلی Xperia 1. اما در حال حاضر آن را می توانید قفل در به چشم حیوانات در علاوه بر این به چشم انسان است.

فوق العاده گسترده و لنز تله از سه دوربین نصب کاملا نمی تواند نگه دارید تا با اولیه تیرانداز از نظر خواندن و سرعت و پردازش ، آنها هر دو عکسبرداری پیوسته در 10fps با AE/AF فعال و AE/AF محاسبات انجام شده در نرخ آهسته تر از 30 در هر ثانیه است.

سونی می گوید این سه گانه-دوربین ارائه می دهد همان flexbility به عنوان یک سیستم دوربین با 16-35, 24-70 و 70-200mm لنز.

این گفته با معادل کانونی از 74mm برای تله و 16mm برای فوق العاده گسترده ای از هر دو دوربین های خوبی اضافه شده به دوربین اصلی را 24mm-معادل لنز پوشش طیف گسترده ای از مواقع تیراندازی. سونی می رود تا آنجا که مقایسه این لنز در Xperia 1 Mark II با سه دوربین به فول فریم لنز مجموعه ای از جمله 16-35mm زاویه باز 24-70m زوم استاندارد و 70-200mm تله زوم. کسانی که لنز باید شما آماده برای تقریبا هر چیزی و به گفته این شرکت همان درست است برای گوشی های سه گانه ،

به دستگاه جدید حتی بیشتر جذاب برای عکاسان جدی آن را با جدید سونی, عکاسی, نرم افزار حرفه ای است که امکانات شاتر و اولویت دیافراگم حالت در علاوه بر این به یک دسته دیگر از کنترل کتابچه راهنمای کاربر شما می توانید پیدا کردن در این شرکت دوربین های بدون آینه. اکثر برنامه دوربین ارائه نوعی از کنترل های دستی این روزها معمولا به شکل جداگانه ‘نرم افزار حالت, اما آن را مانند به نظر می رسد سونی است که با توجه به چیزهایی که یک گام بیشتر از بیشتر.

عکاسی افزار نرم افزار نرم افزار ارائه می دهد طیف وسیعی از حالت دستی و تنظیمات.

Xperia 1 Mark II نیز اولین تلفن هوشمند Sony به ویژگی های زایس لنز. زایس لنز را می توان در بسیاری از Sony Cybershot دوربین های جمع و جور و نیز در دسترس هستند با یک E-mount برای دوربین های آلفا. زایس لنز برجسته بر روی گوشی های نوکیا قبلا اما جدید سونی برای اولین بار برای آمدن به لنز ساز در T* پوشش های ضد بازتاب برای کاهش تابش خیره کننده و اثر سایه اندازی.

آن را خوب است برای دیدن سونی است که تنها زمان تولید کننده گوشی های هوشمند است که نیز اجرا می شود یک دوربین قابل ملاحظه عملیات ایجاد هم افزایی و تکنولوژی تبادل بین تلفن همراه خود را و آلفا بخش. در حال حاضر ما فقط نیاز به صبر برای این دستگاه به نظر می رسد در بازار و ببینید که اگر این دوربین می تواند به رقابت با بهترین. با توجه به شایعاتی که می تواند اتفاق می افتد به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده شروع در تایوان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im