حمایت پست: 15 دستور العمل های که اثبات غذاهای دریایی است که آسان تر به طبخ از شما فکر می کنم — با تشکر از کوره خود را

در همکاری با غذاهای دریایی آلاسکا بازاریابی موسسه

در حالی که بسیاری از ما طبخ مرغ و همبرگر را با سهولت و غذاهای دریایی است بدون استحقاق شهرت برای بودن دشوار است. خوب ما اینجا هستیم تا به مجموعه ای از رکورد مستقیم: غذاهای دریایی یکی از ساده ترین شام شما می تواند برای شما و خانواده خود را. و تابستان است و زمان نهایی برای شروع به پخت و پز بیشتر غذاهای دریایی به خاطر تو کوره در کنار شما و وحشی آلاسکا غذاهای دریایی.

غذاهای دریایی از آلاسکا ارائه می دهد تقریبا بی پایان شام امکانات. فن مورد علاقه های شما مانند ماهی قزل آلا, نوعی ماهی پهن cod و بیشتر می تواند تبدیل به چیزی خوشمزه با کمال تعجب کمی زمان و تلاش هنگامی که شما آنها را در کوره. حتی بهتر انتخاب وحشی آلاسکا غذاهای دریایی به معنی شما در حال حمایت از نسل ماهیگیران و جوامع خود را در حالی که همچنین با داشتن یک سالم و پایدار پروتئین است. آلاسکا است که این کشور بزرگترین منبع وحشی غذاهای دریایی و در هر فصل افتخار ماهیگیران تنها برداشت ماهی به همان اندازه که علم به آنها می گوید محیط زیست می تواند اداره کند. این اجازه می دهد تا اکوسیستم دریایی و غذاهای دریایی گونه ادامه به پر کردن سال پس از سال است. به علاوه غذاهای دریایی از آلاسکا است که به طور طبیعی در طیف گسترده ای از مواد مغذی از جمله اسیدهای چرب امگا 3 و ویتامین D, سلنیوم, و بیشتر.

واقعا اگر شما می توانید گریل همبرگر و هات داگ و شما می توانید کوره غذاهای دریایی — و مغذی تر و پایدار غذا از آن. این 15 دستور العمل های ثابت کند که چگونه از آن آسان است. نگاه برای “آلاسکا” در غذاهای دریایی مقابله و در فریزر و کنسرو راهرو به تضمین می کنند که شما در حال گرفتن چیزهای خوب.

1. Planked آلاسکا ماهی آزاد با دریای مدیترانه Medley

کباب ماهی قزل آلا در یک سرو تخته — که شما می توانید پیدا کردن در فروشگاه مواد غذایی — یک راه عالی برای آن را غنی دودی عطر و طعم. به علاوه آن را می سازد آن را فوق العاده آسان برای انتقال فیله و خاموش کردن کوره.

دریافت دستور العمل: Planked آلاسکا ماهی آزاد با دریای مدیترانه Medley

2. کبابی آلاسکا Rockfish کباب با سس Chimichurri

کارولینای شمالی است ملایم و شیرین عطر و طعم است که جفت خوبی با تازه و معطر chimichurri سس. فقط مطمئن شوید که شما خیس کردن سیخ کباب چوبی در آب برای 30 دقیقه قبل از استفاده از آنها به طوری که آنها نمی سوزاند.

دریافت دستور غذا: کبابی آلاسکا Rockfish کباب با سس Chimichurri

3. سریع و تند آلاسکا نوعی ماهی پهن

اگر شما پیش بینی برای برنامه ریزی چه چیزی را با نوعی ماهی پهن شما خریداری این دستور شما را نجات دهد. آن را فقط برای چند ادویه جات ترشی جات خشک شما به احتمال بسیار زیاد در حال حاضر در دست.

دریافت دستور العمل: سریع و تند آلاسکا نوعی ماهی پهن

4. سیاه, تایلندی, آلاسکا, Cod Tacos با پاپایا سبز سالاد کلم

5. بزرگ دودی کبابی خرچنگ آلاسکا

خدمت آلاسکا پادشاه خرچنگ ممکن است به نظر می رسد فانتزی و بیش از حد پیچیده است. اما باور کنید یا نه این “تصور” ظرف می آید با هم در 15 دقیقه با یک زن و شوهر از اساسی شربت خانه اقلام است.

دریافت دستور العمل: بزرگ دودی کبابی خرچنگ آلاسکا

6. چای-کبابی آلاسکا برف خرچنگ

این آلاسکا برف خرچنگ است یک عنصر مخفی: چای. مخلوط کردن کمی نمک با شیرینی کره و چای باعث می شود برای متعادل عطر و طعم. قرار دادن آن همه در یک بسته فویل در کوره و شام آماده است و در کمتر از 30 دقیقه.

دریافت دستور غذایی: چای-کبابی آلاسکا برف خرچنگ

7. آلاسکا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا با Chipotle عسل لعاب

درخشش این دستور العمل این است که chipotle عسل لعاب نگه می دارد و در یخچال به مدت دو هفته. دو دسته ای بنابراین شما می توانید کوره تا این مزه ماهی قزل آلا بدون سر و صدا هر زمان که شما نیاز به یک شام سریع.

دریافت دستور العمل: آلاسکا ماهی خوراکی ریز شمال کلمبیا ماهی قزل آلا با Chipotle عسل لعاب

8. آلاسکا نقطه میگو با Gingered Teriyaki لعاب

9. سوخته آلاسکا نوعی ماهی پهن قزل آلا با سس پستو

نوعی ماهی پهن است از جمله ملایم عطر و طعم آن استقبال این فرصت را به دریافت یک کمی سوخته در کوره. آن بزرگتر می شود و جسورانه به این ترتیب و آماده برای ایستادن به سس پستو.

دریافت دستور العمل: سوخته آلاسکا نوعی ماهی پهن قزل آلا با سس پستو

10. شیرین-دودی-ادویه ماهی قزل آلا آلاسکا Rub

مهم است که اجازه دهید ماهی قزل آلا بقیه برای حداقل 5 دقیقه بعد از شما پوشش داده و آن را با خشک مالش. که راه ترکیبی از فلفل قرمز, زیره سبز, قهوه ای و شکر و پودر کاکائو و تکه های فلفل قرمز واقعا نفوذ و طعم ماهی قزل آلا.

دریافت دستور العمل: شیرین-دودی-ادویه ماهی قزل آلا آلاسکا Rub

11. کبابی ماهی قزل آلا آلاسکا لغزنده با آووکادو Microgreens و سبز الهه Aioli

12. پرو کبابی آلاسکا پولاک ساندویچ با ادویه سس سبز

13. آلاسکا, برگر ماهی قزل آلا

چه کسی می گوید همبرگر گوشت گاو باید همه سرگرم کننده ؟ این دستور العمل سریع و آسان است یک راه عالی برای معرفی غذاهای دریایی کبابی به خانواده خود را. مطمئن شوید که برای خدمت به همبرگر با تمام مورد علاقه خود را دارنده.

دریافت دستور غذا: برگر ماهی قزل آلا آلاسکا

14. کبابی Flatbread با سالاد خرد شده و دودی ماهی قزل آلا آلاسکا

15. -بیکن پیچیده آلاسکا گوش ماهی لغزنده

اگر بیکن پیچیده حلزون اسکالوپ های مورد علاقه اشتها آور شما باید سعی کنید این بازی سرگرم کننده پیچ و تاب. همه فن حریف بق حلزون اسکالوپ افزایش دودی طعم بیکن و بطرف خود کش کرد و آنها را در داخل کشویی نان آنها را تبدیل به شام.

دریافت دستور العمل: -بیکن پیچیده آلاسکا گوش ماهی لغزنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im