حمایت پست: 3 آرامبخش مرغ شام که رضایت بخش تر از Takeout

در همکاری با سوانسون®

ما همه ولع مصرف coziness در دوزهای اضافی این روزها: ما در حال صرف زمان بیشتری را بر روی نیمکت غرقه شدن در چیزهای مورد علاقه ما و دادن خودمان مقدار زیادی از TLC است. یکی از ساده ترین راه برای به دست آوردن کمی آرامش بیشتر در زندگی ما است که با اضافه کردن آن را به ما شام بشقاب.

اجازه دهید سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ را به یک آرامش شام به عنوان ساده به عنوان امکان پذیر است. به طور کامل پخته شده مرغ عاری از آنتی بیوتیک ها و مزرعه مطرح شده در ایالات متحده آمریکا است. همچنین 98 درصد چربی بدون مواد نگهدارنده اضافه شده هیچ MSG و هیچ طعم دهنده های مصنوعی. این کمک می کند تا شما سریع و راحت برای شام روی میز در حالی که انتخاب شما می توانید احساس خوبی در مورد.

این دستور معادلات تماس برای فقط 6 مواد و خدمت به 4 نفر — و هر شروع می شود با سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ. میانبر اجازه می دهد تا شما را به جلو و با هم شام یکپارچه بنابراین شما می توانید خود را به نیمکت دنج زمان ASAP.

دنج مرغ شام #1: خامه Chicken Lasagna Roll-Ups

لازانیا مدت طولانی است که مورد علاقه مواد غذایی راحتی. اما ساخت یک معمولا گرایش به یک کار فشرده روند. این آلفردو-الهام نسخه آسان است به جلو و تشکر را به طور کامل پخته شده مرغ و مورد علاقه خود را jarred سس. این کرم قشنگ و آه چندان خوب.

معادله: 8 خشک لازانیا رشته فرنگی + 1/2 فنجان اسفناج + 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ + 1 فنجان خرد شده پنیر موتزارلا + 1 فنجان سس آلفردو + 1/4 فنجان پنیر پارمسان رنده شده

حرارت فر را به 350 درجه F. قابلمه بزرگ آب شور به جوش آورد. اضافه کردن 8 خشک لازانیا رشته فرنگی و آشپزی, تکان دهنده اغلب برای جلوگیری از چسبیدن تا فقط خجالتی از آل dente حدود 4 دقیقه است. انتقال به یک حوله تمیز و کاملا مسطح خشک و سرد است. درشت خرد 1/2 فنجان اسفناج و در یک کاسه است. تخلیه 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ و اضافه کردن به کاسه همراه با 1 فنجان خرد شده پنیر موتزارلا. شکستن هر گونه تکه های زیادی از مرغ و هم بزنید تا ترکیب. تقسیم و مخلوط در میان رشته فرنگی لازانیا و گسترش به حتی یک لایه. با شروع از یک پایان رول رشته به یک رول. محل roll-ups-درز سمت پایین در کنار هم و دست در یک ظرف پخت روغن. پور 1 فنجان سس آلفردو بیش از رول یو پی اس و نم نم 1/4 فنجان پنیر پارمسان رنده شده بیش از بالا. پخت تا از طریق گرم و سس حباب 20 تا 25 دقیقه. خدمت چاشنی زده با جعفری تازه خرد شده در صورت دلخواه.

دنج مرغ شام #2: بیسکویت و استفاده نا مشروع

در حالی که بیسکویت و استفاده نا مشروع اغلب ساخته شده با سوسیس, این پیچ و تاب و با مناقصه تکه های مرغ آن را می دهد برخی از رقابت. راز این است که خرج کردن از فلفل قرمز دودی در استفاده نا مشروع است که آشنایی دودی فوق العاده خوش طعم عطر و طعم به هر غنی نیش می زنند.

معادله: 3 قاشق غذا خوری کره بدون نمک + 1/4 فنجان آرد همه منظوره + 1 1/2 فنجان کل یا 2% شیر + 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ + 1/2 قاشق چای خوری فلفل قرمز دودی + 1 (16 اونس) می توانید از یخچال خمیر بیسکویت

حرارت فر را به 350 درجه F. ذوب 3 قاشق غذا خوری کره بدون نمک در چدن و یا دیگر فر-اثبات کتری را روی حرارت متوسط. اضافه کردن 1/4 فنجان آرد همه منظوره و ماهوت پاک کن زدن تا معطر 1 تا 2 دقیقه. به آرامی ماهوت پاک کن زدن در 1 1/2 فنجان کل یا 2% شیر. تبدیل به یک قاشق چوبی و ادامه پخت و پز تکان دهنده به طور مداوم تا زمانی که سس ضخیم است و کت پشت قاشق 2 تا 3 دقیقه. حذف از گرما. تخلیه 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ را اضافه کنید و به کتری همراه با 1/2 قاشق چای خوری فلفل قرمز دودی; هم بزنید تا ترکیب. طعم و فصل را با نمک حلال و فلفل را به عنوان مورد نیاز است. باز 1 (16 اونس) می توانید از یخچال خمیر بیسکویت و محل بیسکویت به طور مساوی بر بالای استفاده نا مشروع. انتقال کتری به فر و پخت تا بیسکویت ها قهوه ای طلایی در حدود 15 دقیقه است. خدمت چاشنی زده با جعفری تازه خرد شده در صورت دلخواه.

دنج مرغ شام #3: مرغ آووکادو Enchiladas

هیچ کس را رد enchiladas پر شده با مرغ و لوبیا سیاه, slathered در سس تند و پنیر — به ویژه هنگامی که تکه های روغنی آووکادو مهر و موم معامله. این است که یک نسخه از کلاسیک ظرف است که مطمئن است به یک جدید رفتن به.

معادله: 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ + 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید + 2 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی + 1 (15 اونس) می enchilada sauce + 8 (8 اینچ) آرد ذرت + 1 آووکادو

حرارت فر را به 400°F. تخلیه 1 (9.75-اونس) می سوانسون® Premium سفید تکه سینه مرغ و 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید و در یک کاسه متوسط. اضافه کردن 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی و هم بزنید تا ترکیب. بریزید و نیمی از 1 (15 اونس) می enchilada sauce به پایین در یک ظرف پخت. با استفاده از 8 (8 اینچ) آرد ذرت و کار با یک نان ذرت مکزیکی در یک زمان پر کردن هر یک با حدود 1/2 فنجان پر کردن رول محکم به نزدیک محل درز به سمت پایین در یک لایه در ظرف پخت. پور باقی مانده enchilada sauce بیش از این پر چیپس و نم نم با اضافی 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی. پخت تا browned و شامپانی 15 تا 20 دقیقه. تاس 1 آووکادو و نم نم در بالای کتری. خدمت چاشنی زده با تازه خرد شده, گشنیز, در صورت دلخواه.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>