حمایت پست: 3 یک کتری شام شما در واقع نگاه به جلو به ساخت بعد از کار

در مشارکت با سرعت®کتری شام بوده است شام مورد علاقه در پایان روز لطف خود را ساده دبستان و حتی ساده تر پاکسازی.

توسط DASTESALAMATT در 26 اردیبهشت 1399

در مشارکت با سرعت®

کتری شام بوده است شام مورد علاقه در پایان روز لطف خود را ساده دبستان و حتی ساده تر پاکسازی. چگونه شما می توانید آنها را حتی ساده تر ؟ پاسخ این است که در حال حاضر در یخچال شما.

سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا یک شربت خانه مورد علاقه برای وعده با تراشه های نان ذرت مکزیکی, اما این واقعا فقط آغاز است. آن را پر از باد از جنوب غرب عطر و طعم با تشکر از گوجه فرنگی آبدار دست برداشت فلفل هالاپینیو و ترد پیاز و آن را عاقلانه به نگه داشتن چند کوزه در دست است. انجام این کار و شما باید پر راز سریع یک کتری شام است که تضمین شده جمعیت pleasers.

این دستور غذا را سریع معادلات تماس برای فقط 6 مواد لازم — از جمله سرعت® خفیف, دلپذیری, Salsa — و خدمت به 4 نفر. آنها گرد هم می آیند و بدون سر و صدا در یک کتری و مطمئن برای تبدیل شدن به مورد علاقه در میز شام.

یک کتری شام #1: Shakshuka

تخم مرغ تبدیل شدن به خیلی بیشتر از صبح کرایه زمانی که آنها با یک شیشه سالسا. اجازه دهید آنها را بجوش و خروش آمدن در یک پر رو مخلوط رب سرخ کرده فلفل و ادویه جات ترشی جات و سپس آنها پایان کردن با کرم آووکادو و شور فتا. شما قطعا می خواهید برخی از نان در کنار به mop چیز.

معادله: 1 متوسط فلفل قرمز + 1 آووکادو + 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا + 2 قاشق چای خوری زیره سبز زمین + 4 تخم مرغ + 1/2 فنجان فروپاشید فتا

تاس 1 متوسط فلفل قرمز و برش 1 آووکادو. حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط تا زمانی که سوسو زننده. اضافه کردن فلفل و روغن سرخ کرده تا زمانی که مناقصه در مورد 5 دقیقه. اضافه کردن 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا و 2 قاشق چای خوری زیره سبز زمینهم بزنید تا ترکیب و آن را به بجوش و خروش آمدن. را کوچک 4 حلقه چاه در سالسا و با استفاده از 4 بزرگ تخم مرغ, شکستن تخم مرغ به هر خوبی است. پوشش کاهش گرما در حد متوسط و پایین و طبخ تا زمانی که سفید پوستان در حال تنظیم و زرده را اهسته تکان آرامی در زمانی که شما به آرامی تکان ظرف 8 تا 12 دقیقه است. حذف از گرما. نم نم با 1/2 فنجان پاشیده پنیر فتا و فن آووکادو برش در بالا. خدمت چاشنی زده با جعفری تازه خرد شده در صورت دلخواه.

یک کتری شام #2: قشنگ تاکو ماکارونی

به نوبه خود تاکو شنبه به تاکو ماکارونی سهشنبه با این اهل تفریح و بازی دستور غذا. بهترین بخش این است که شما حتی نمی نیاز به اقدامات اضافی و قابلمه به جوش ماکارونی. در عوض آن را بجوش و خروش آمدن با سالسا و یک تعداد انگشت شماری از دیگر تاکو-الهام بخش مورد علاقه های شما تا زمانی که مناقصه و پوشش در قشنگ آرامش خوبی است.

معادله: 1 پوند گوشت گاو بدون چربی + 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکو + 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید + 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا + 8 اونس خشک آرنج ماکارونی + 1 فنجان خرد شده پنیر مونتری جک

حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا تا سوسو زننده. اضافه کردن 1 پوند گوشت گاو بدون چربی و 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکو و طبخ شکستن گوشت را به قطعات کوچک با یک قاشق چوبی تا browned و هیچ صورتی باقی می ماند 5 تا 7 دقیقه. تخلیه 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید و اضافه کردن به گلدان همراه با 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا و 8 اونس خشک ماکارونی آرنج; هم بزنید تا ترکیب. پور 2 فنجان آب را به جوش. جوش مخلوط, تکان دهنده اغلب برای جلوگیری از چسبیدن تا ماکارونی al dente و تقریبا تمام مایع جذب شده است 6 تا 8 دقیقه است. حذف از گرما و هم بزنید و در 1 فنجان خرد شده پنیر مونتری جک و تا زمانی که فقط ذوب شده است. خدمت چاشنی زده با تازه خرد شده, گشنیز, در صورت دلخواه.

یک کتری شام #3: سالسا مرغ Enchiladas

آن را سخت به ضرب و شتم browned و متلاطم enchiladas مرغ برای شام. آنها گرد هم می آیند در یک فلش هنگامی که شما با استفاده از پخته شده و مرغ خرد شده و خیس و آنها را در یک کرم ترکیبی از سالسا و خامه ترش. را کتری به طور مستقیم به جدول و اجازه دهید هر کس حفاری در سمت راست.

معادله: 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا + 1/2 فنجان خامه ترش + 1 (4 اونس) می توانید تکه سبز چیلس + 3 فنجان مرغ خرد شده + 2 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی + 8 (8 اینچ) آرد ذرت

حرارت فر را به 400°F. ترکیب 1 (16 اونس) جار سرعت® خفیف, دلپذیری, سالسا و 1/2 فنجان خامه ترش را در یک کاسه متوسط. بریزید و نیمی از این مخلوط را به پایین زیادی آهن و یا دیگر فر امن کتری. تخلیه 1 (4 اونس) می توانید تکه سبز چیلس و ترکیب با 3 فنجان مرغ خرد شده و 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی در یک کاسه متوسط. با استفاده از 8 (8 اینچ) آرد ذرت و کار با یک نان ذرت مکزیکی در یک زمان پر کردن هر یک با حدود 1/2 فنجان پر کردن رول محکم به نزدیک محل درز به سمت پایین در یک لایه در کتری. پور باقی مانده سالسا مخلوط را پر از چیپس و نم نم با اضافی 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی. پخت تا browned و شامپانی 15 تا 20 دقیقه. خدمت چاشنی زده با تازه خرد شده, گشنیز, در صورت دلخواه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن