حمایت پست: 3 Takeout-الهام گرفته از شام که سریع تر لایو و سرگرم کننده بیش از سفارش در

همه ما takeout شام مورد علاقه, آیا آن را تحویل پیتزا و یا یک سفارش از رستوران چینی محلی خود را. در حالی که آن را سخت به استدلال می کنند با راحتی اگر شما احساس پرماجرا, آن را راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم به از نو خلق کردن این ظروف در خانه است. و هنگامی که شما انجام شما می توانید آنها را حتی بهتر با بسیار کمی کار اضافی. که به ویژه در مورد زمانی که شما سرعت®, دلپذیری, سالسا و سرعت® Picante سس توسط سمت خود را.

هر دو شیشه بسته بندی شده با طعم هستند مواد تشکیل دهنده است که باید از این قدرت به نوبه خود به طور منظم و شام را به یک وعده غذایی خاص. آنها پر از چیزهای خوب مانند گوجه فرنگی آبدار دست برداشت فلفل هالاپینیو و تکه های خوش طعم, پیاز با تنها مقدار مناسبی از ادویه که آیا شما انتخاب کردن برای خفیف و متوسط و یا گرم است. بنابراین به جای نشستن در اطراف و منتظر تحویل شما وارد شما می توانید ایجاد یک پیچ و تاب و های مورد علاقه خود را سفارش و در آینده به هیچ زمان.

این دستور غذا را سریع معادلات تماس فقط برای مواد 5 — از جمله سرعت®, دلپذیری, سالسا و یا سرعت® Picante سس — به همراه یک چاشنی زدن و خدمت به 4 نفر. آنها گرد هم می آیند سریعتر از سفارش بایگانی اطلاعات و اتفاق می افتد به یک کل خیلی بیشتر سرگرم کننده بیش از حد.

بایگانی اطلاعات و تاب #1: تاکو پیتزا

چرا را انتخاب کنید بین تاکو شب یا شب پیتزا زمانی که شما می توانید هر دو ؟ این شوخ ترکیب از دو خانواده مورد علاقه را می توان کاملا سفارشی به آنچه که شما ولع مصرف. مجموعه شام تا مثل شما می تاکو گسترش و جای اضافی سالسا خرد شده گشنیز تازه, خامه ترش و لیمو ترش قاچ روی میز به اجازه دهید هر کس اضافه کردن پر کردن اضافی را برش.

معادله: 1 پوند خمیر پیتزا + 8 اونس گوشت گاو بدون چربی + 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکو + 2/3 فنجان سرعت®, دلپذیری, سالسا + 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی مخلوط

حذف 1 پوند خمیر پیتزا از یخچال و فریزر و اجازه دهید آن را به دمای اتاق در مقابله. حرارت فر را به 450°F. حرارت 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا تا سوسو زننده. اضافه کردن 8 اونس گوشت گاو بدون چربی و 1 قاشق غذا خوری ادویه تاکو و طبخ شکستن گوشت را به قطعات کوچک با یک قاشق چوبی تا browned و هیچ صورتی باقی می ماند 5 تا 7 دقیقه. به طور مساوی کت یک rimmed ورق پخت با 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون. جای خمیر بر روی ورق پخت و سپس با استفاده از نوک انگشتان خود را به آرامی فشار دهید آن را به سمت لبه های تابه تا تقریبا به شکل یک 12 اینچ دایره. سعی کنید برای جلوگیری از گسترش آن را بیش از حد نازک یا پاره شدن آن. گسترش 2/3 فنجان سرعت®, دلپذیری, سالسا بیش از این خمیر نازک لایه و حتی ترک کمی مرز. نم نم با 1 فنجان خرد شده پنیر مکزیکی مخلوط و سرخ گوشت گاو. پخت تا زمانی که لبه های طلایی-قهوه ای و ترد و پنیر ذوب شده 15 تا 20 دقیقه. چاشنی زدن با نازک پیازچه صورت دلخواه و خدمت می کنند.

بایگانی اطلاعات و تاب #2: Tex-Mex گل کلم سرخ شده با برنج

این سبزی-بسته بندی پیچ و تاب و در برنج سرخ شده است به عنوان رنگارنگ به عنوان آن را خوشمزه است. آن را می سازد به صورت کامل بدون گوشت غذای اصلی که هر دو نور و رضایت بخش, اما آن را نیز می تواند به عنوان یک بستر برای مرغ, استیک یا میگو, اگر شما ترجیح می دهند.

معادله: 2 متوسط, سیب زمینی شیرین (حدود 1 پوند) + 3 متوسط پیازچه + 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید + 1 (12 اونس) کیسه تازه یا منجمد riced گل کلم + 1 (16 اونس) جار سرعت® Picante سس

تاس 2 متوسط, سیب زمینی شیرین (حدود 1 پوند). نازک برش 3 متوسط پیازچه. تخلیه و شستشو 1 (15 اونس) می توانید لوبیا سیاه و سفید. حرارت 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا. اضافه کردن سیب زمینی شیرین, فصل را با نمک حلال و تازه زمین فلفل سیاه و سفید. طبخ گاه تکان دهنده تا زمانی که مناقصه حدود 15 دقیقه است. اضافه کردن 1 (12 اونس) کیسه تازه یا منجمد riced گل کلم (بدون نیاز به گرم شدن), 1 (16 اونس) جار سرعت® Picante سسscallions و لوبیا سیاه و سفید و طبخ, گاه تکان دهنده تا زمانی که مایع جذب می شود و گل کلم است, مناقصه, 3 تا 5 دقیقه. طعم و فصل را با نمک اضافی و فلفل را به عنوان مورد نیاز است. چاشنی زدن با خرد شده گشنیز تازه اگر مورد نظر و خدمت می کنند.

بایگانی اطلاعات و تاب #3: جنوب غربی فر پخته بال

ما هرگز نیاز به بهانه ای برای خوردن بال برای شام. و آن را راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم خود را در خانه. پخت آنها را در حرارت بالا در فر قرار دهید تا ترد بازی شیر یا خط آنها را در یک شیرین عطر و طعم و بسته بندی سس و خدمت به آنها را با رایحه نشاط بخش لیمو کرما. این یک خوردن-با-خود-دست موقعیتی است که سلیقه و حتی بهتر از takeout.

معادله: 3 پوند بال مرغ + 1 متوسط آهک + 1 (16 اونس) جار سرعت® Picante سس + 1/4 فنجان عسل + 1 فنجان خامه ترش

از پیش گرم کردن فر را به 400°F و محل سیم خنک کننده رک* داخل زیادی rimmed ورق پخت. پت 3 پوند بال مرغ را با یک حوله کاغذی و فصل آنها را بیش از همه با نمک حلال. محل پوست مرغ به سمت بالا در ورق پخت آماده و طبخ تا زمانی که طلایی و ترد 45 تا 50 دقیقه است. در ضمن نصف 1 متوسط آهک. مزه و فشار آب یک لیمو ترش نیم را در یک مخلوط کن. اضافه کردن 1 (16 اونس) جار سرعت® Picante سس و 1/4 فنجان عسل; مخلوط تا صاف و کنار بگذارید. ماهوت پاک کن زدن با هم 1 فنجان خامه ترشبا مزه و آب باقی مانده را نصف لیمو و کمی نمک; را کنار بگذارند. اضافه کردن بال به یک کاسه بزرگ بریزید Picante-عسل سس بیش از بالا و مخلوط کنید تا بال به خوبی پوشش داده شده است. استفاده از انبرک برای انتقال بال به یک صفحه گرامافون خدمت ترک هر گونه بیش از حد سس پشت سر گذاشت. چاشنی زدن با نازک پیازچه صورت دلخواه و خدمت با آهک کرما.

*سیم های خنک کننده رک کمک می کند تا بال مرغ قهوه ای و ترد در همه طرف اما شما می توانید پخت آنها را به طور مستقیم بر روی ورق پخت اگر شما یکی را نداشته باشند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im