کتی رم غذایی محبوب در وبلاگ به نام چه باید من را برای… و ما هرگز احساس بسیار دیده می شود. از بو انگور Crostata به میگو برنج سرخ شده با آناناس و حرفه ای آموزش آشپز و سابق نانوایی صاحب یک برد راه با مواد تشکیل دهنده. و از آنجا که او نیز یک مامان دو پسر او می داند که شام نمی نیاز به گرفتن تمام روز به خوشمزه و رضایت بخش است. خواسته ما برای پنج اساسی او را نگه می دارد در دست گرفتن Instagram-شایسته وعده های غذایی بر روی میز هر شب.

“ما طرفداران بزرگ از جو در خانواده من برای صبحانه, ناهار, یا حتی شام. این تطبیق پذیری است که من به عنوان یک مادر از دو به ظاهر همیشه گرسنه پسران نوجوان زیرا آنها پر مغذی و خوشمزه, هر دو شیرین و خوش طعم.” مورد در نقطه: کتی مکزیکی صبحانه کاسه با بلغور جو دوسر که باعث می شود یک ناهار یا شام. او همچنین با استفاده از آنها در همه چیز از خانه گرانولا به چاشنی بلغور جو دوسر کوکی ها — و البته این خوشمزه PB&J را در یک شب جو.

2. سرعت® متوسط, دلپذیری, سالسا

کتی نگه می دارد سرعت® متوسط, دلپذیری, سالسا در دست وعده و وعده های غذایی آسان است که بچه ها او را ببلعند. “من با استفاده از آن به عنوان سس بر سرخ کرده مرغ پاشیده و پنیر کبابی تا شامپانی” او می گوید. “این نیز عنصر کلیدی در لوبیا سیاه سوپ است که شما را قسم بود نهفته در تمام طول روز به جای اینکه روی میز فقط در 30 دقیقه!” با نسبت مناسب از فلفل سالسا می افزاید: تنها مقدار مناسبی از گرما و عطر و طعم.

3. فوق العاده روغن زیتون

“روغن زیتون یک عدد من, شربت خانه ضروری (بعد از نمک حلال) و من می توانم آواز ستایش خود را برای روز” کتی می گوید. یکی از مورد علاقه خود را با استفاده از پس از sautéeing و ساخت سس? استفاده از آن در جای کره بر روی نان یا نان تست. اما این همه نیست: “من آن را سلاح مخفی در پخت بیش از حد و گویا کمی عطر و طعم میوه ای و فوق العاده مرطوب بافت. پسر من همیشه درخواست من روغن زیتون کوکی تراشه شکلات و روغن زیتون کیک مورد علاقه برای جشن های تولد است.”

کتی طول می کشد چیپس جدی: “من فکر می کنم می شدم اگر من نیست که چیپس در شربت خانه من. از quesadillas به پیچد به tacos آن نادر است که یک روز می رود که من در ترکیب چیپس نرم به یکی از وعده های غذایی ما.” یکی از این weeknight ترفند سحر و جادو است عطف مانده کباب مرغ به آسان quesadillas یا تاکو غذای مرکب از گوشت وارد با فقط چیپس پنیر خرد شده و رب.

کتی فکر می کند سینه مرغ دریافت رپ بد است. “حقیقت این است که آنها بسیار آسان به طبخ و فوق العاده همه کاره است. مکعب و marinate بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ به صورت کبابی کباب; تجاوز کردن و تکه تکه آنها را برای tacos, سوپ و فلفل قرمز; یا marinate در صبحگاه و لایروبی در panko برای بهترین انگشتان مرغ در اطراف!” زمانی که فعالیت های بعد از مدرسه برش را به شام او می رسد به صورت نازک برش سینه مرغ به دریافت مواد غذایی در جدول فوق العاده سریع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im